Өтеусіз негізде жиналатын әкімшілік деректерге арналған 1–5 нысандарды толтыру бойынша түсіндірме
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме өтеусіз негізде жиналатын әкімшілік деректерге арналған "Жер учаскелері" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыруға қойылатын бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды арнайы экономикалық және индустриялық аймақтардың басқарушы компаниялары толтырады.
3. Толтырылған нысан арнайы экономикалық аймақтар бойынша жылына бір рет, индустриялық аймақтар бойынша тоқсан сайын ұсынылады.
4. Нысанға басқарушы немесе оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды, оның тегі мен атының бас әріптері, сондай-ақ толтырылған күні көрсетіледі.
5. Нысан қазақ және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Нысан 1. Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтардың жалпы көрсеткіштері (АЭА/ИА)
1. 1-графада реттік нөмір көрсетіледі;
2. 2-графада негізгі көрсеткіштер көрсетіледі (жобаларға қатысушылардың нақты салған инвестиция көлемі (млрд теңге), тікелей шетелдік инвестициялар көлемі (млрд теңге), өнім мен қызмет көрсету өндірісінің көлемі (млрд теңге), салықтық төлемдер көлемі (млрд теңге), алынған салықтық преференциялар көлемі, алынған кедендік преференциялар көлемі, өнім экспортының көлемі (млрд теңге), тұрақты жұмыс орындары (тұрақты жұмыс орындары көрсетіледі, басқарушы компания қызметкерлерін қоса алғанда. Аталған көрсеткіш — көрсеткіш толтырылмайды);
3. 3-графада негізгі көрсеткіштердің бірінші жылға арналған мәні көрсетіледі;
4. 4-графада негізгі көрсеткіштердің екінші жылға арналған мәні көрсетіледі;
5. 5-графада негізгі көрсеткіштердің үшінші жылға арналған мәні көрсетіледі;
6. 6-графада келесі жылдарға арналған негізгі көрсеткіштердің мәні көрсетіледі (қажет болған жағдайда қосымша графалар жасалады);
7. 7-графада ағымдағы жылдың 1-тоқсаны бойынша негізгі көрсеткіштердің мәні көрсетіледі;
8. 8-графада ағымдағы жылдың 2-тоқсаны бойынша негізгі көрсеткіштердің мәні көрсетіледі;
9. 9-графада ағымдағы жылдың 3-тоқсаны бойынша негізгі көрсеткіштердің мәні көрсетіледі;
10. 10-графада ағымдағы жылдың 4-тоқсаны бойынша негізгі көрсеткіштердің мәні көрсетіледі;
11. 11-графада 3-графадан бастап барлық негізгі көрсеткіштердің мәндері қосылады.
Нысан 2. Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтардың жобалары
1. 1-графада арнайы экономикалық немесе индустриялық аймақтың реттік нөмірі көрсетіледі;
2. 2-графада арнайы экономикалық немесе индустриялық аймақтың атауы көрсетіледі;
3. 3-графада АЭА қатысушысының немесе бейіндік емес қызмет түрін жүзеге асыратын тұлғаның атауы көрсетіледі;
4. 4-графада жобаның атауы көрсетіледі;
5. 5-графада өнімнің атауы көрсетіледі;

Пояснение по заполнению форм 1–5, предназначенных для сбора административных данных на безвозмездной основе
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению форм 1–5, предназначенных для сбора административных данных на безвозмездной основе, включая форму "Доля внутристрановой ценности" (далее – Форма).
2. Форма заполняется управляющими компаниями специальных экономических и индустриальных зон.
3. Заполненная Форма представляется ежегодно для специальных экономических зон; ежеквартально для индустриальных зон;
4. Форма подписывается руководителем, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов, а также даты заполнения.
5. Форма заполняется на казахском и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
Форма 1. Общие показатели специальных экономических и индустриальных зон (СЭЗ/ИЗ)
1) в графе 1 указывается нумерация;
2) в графе 2 указывается основные показатели (объем фактически вложенных инвестиций участниками в проекты (млрд тенге), объем прямых иностранных инвестиций (млрд тенге), объем производства продукции и услуг (млрд тенге), объем налоговых отчислений (млрд тенге), объем полученных налоговых преференций, объем полученных таможенных преференций, объем экспорта продукции (млрд тенге), постоянные рабочие места (c учетом работников управляющей компании) — показатель не заполняется);
3) графе 3 указывается значения основных показателей на первый год;
4) в графе 4 указывается значения основных показателей на второй год;
5) в графе 5 указывается значения основных показателей на третий год;
6) в графе 6 указывается значения основных показателей на последующие года с созданием дополнительных граф;
7) в графе 7 указывается значения основных показателей на текущий год 1 квартала;
8) в графе 8 указывается значения основных показателей на текущий год 2 квартала;
9) в графе 9 указывается значения основных показателей на текущий год 3 квартала;
10) в графе 10 указывается значения основных показателей на текущий год 4 квартала;
11) в графе 11 суммируются все значения основных показателей на с графы 3;
Форма 2. Проекты специальных экономических и индустриальных зон
1. в графе 1 указывается нумерация специальной экономической либо индустриальной зоны;
2. в графе 2 указывается наименование специальной экономической либо индустриальной зоны;
3. графе 3 указывается наименование участника СЭЗ или лица, осуществляющее непрофильные виды деятельности;
4. в графе 4 указывается наименование проекта;
5. в графе 5 указывается наименование продукции;

6. 6-графада СЭҚ ТН коды (10 таңбалы деңгейде) көрсетіледі;
7. 7-графада СКПП коды (9 таңбалы деңгейде) көрсетіледі;
8. 8-графада сала көрсетіледі;
9. 9-графада ЭҚТӨЖ коды (2 таңбалы деңгейде) көрсетіледі;
10. 10-графада кәсіпкерлік субъектісінің санаты (микро, шағын, орта, ірі) көрсетіледі;
11. 11-графада жер учаскесінің ауданы, га көрсетіледі;
12. 12-графада жер учаскесін мемлекеттік акт бойынша алу күні көрсетіледі;
13. 13-графада мемлекеттік акт бойынша берілген мерзімі көрсетіледі;
14. 14-графада жобаның құны, млрд теңге көрсетіледі;
15. 15-графада бірінші жылға нақты салынған қаражат көлемі, млрд теңге көрсетіледі;
16. 16-графада екінші жылға нақты салынған қаражат көлемі көрсетіледі;
17. 17-графада үшінші жылға нақты салынған қаражат көлемі көрсетіледі;
18. 18-графада келесі жылдарға нақты салынған қаражат көлемі көрсетіледі;
19. 19-графада ағымдағы жылға нақты салынған қаражат көлемі көрсетіледі;
20. 20-графада барлық кезең бойынша нақты салынған қаражаттың жиынтық сомасы көрсетіледі;
21. 21-графада АЭА қатысушысының жарғылық капиталындағы шетелдік қатысушы ел көрсетіледі (бар болған жағдайда);
22. 22-графада шетелдік қатысушы компанияның атауы көрсетіледі;
23. 23-графада үлесі, % көрсетіледі;
24. 24-графада бірінші жылға нақты салынған шетелдік қаражат көлемі көрсетіледі;
25. 25-графада екінші жылға нақты салынған шетелдік қаражат көлемі көрсетіледі;
26. 26-графада үшінші жылға нақты салынған шетелдік қаражат көлемі көрсетіледі;
27. 27-графада келесі жылдарға шетелдік салымдардың көлемі көрсетіледі;
28. 28-графада ағымдағы жылға нақты салынған шетелдік қаражат көлемі көрсетіледі;
29. 29-графада барлық кезең бойынша шетелдік салымдардың жиынтық сомасы көрсетіледі;
30. 30-графада жобаның табиғи түрде қуаттылығы көрсетіледі;
31. 31-графада жобаның құндық түрде қуаттылығы, млрд теңге көрсетіледі;
32. 32-графада бірінші жылдағы өнім номенклатурасы бойынша өндірілген өнім көлемі көрсетіледі;
33. 33-графада екінші жылдағы өнім номенклатурасы бойынша өндірілген өнім көлемі көрсетіледі;
34. 34-графада үшінші жылдағы өнім номенклатурасы бойынша өндірілген өнім көлемі көрсетіледі;
35. 35-графада келесі жылдардағы өнім номенклатурасы бойынша өндірілген өнім көлемі көрсетіледі;
36. 36-графада ағымдағы жылдағы өнім номенклатурасы бойынша өндірілген өнім көлемі көрсетіледі;

6. в графе 6 указывается код ТН ВЭД на уровне 10 знаков;
7. в графе 7 указывается код СКПП на уровне 9 знаков;
8. в графе 8 указывается отрасль;
9. в графе 9 указывается код ОКЭД на уровне 2 знаков;
10. в графе 10 указывается категория субъекта предпринимательства (микро, малый, средний, крупный);
11. в графе 11 указывается занимаемый участок земли, га;
12. в графе 12 указывается дата получения земельного участка по гос. акту;
13. в графе 13 указывается на какой срок выдан земельный участок по гос. акту;
14. в графе 14 указывается стоимость проекта, млрд тенге;
15. в графе 15 указывается объем фактически вложенных средств, млрд тенге на первый год;
16. в графе 16 указывается объем фактически вложенных средств, млрд тенге на второй год;
17. в графе 17 указывается объем фактически вложенных средств, млрд тенге на третий год;
18. в графе 18 указывается объем фактически вложенных средств, млрд тенге на последующие года;
19. в графе 19 указывается объем фактически вложенных средств, млрд тенге на текущий год;
20. в графе 20 указывается сумма объема фактически вложенных средств, млрд тенге за все время;
21. в графе 21 указывается иностранная страна, участвующая в уставном капитале участника СЭЗ (при наличии);
22. в графе 22 указывается наименование компании-иностранного участника;
23. в графе 23 указывается доля в процентах, %;
24. в графе 24 указывается объем фактически вложенных средств, млрд тенге на первый год;
25. в графе 25 указывается объем фактически вложенных средств, млрд тенге на второй год;
26. в графе 26 указывается объем фактически вложенных средств, млрд тенге на третий год;
27. в графе 27 указывается объем фактически вложенных средств, млрд тенге на последующие года;
28. в графе 28 указывается объем фактически вложенных средств, млрд тенге на текущий год;
29. в графе 29 указывается сумма объема фактически вложенных средств, млрд тенге за все время;
30. в графе 30 указывается мощность проекта в натуральном выражении;
31. в графе 31 указывается мощность проекта в стоимостном выражении, млрд тенге;
32. в графе 32 указывается объем произведенной продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг на первый год;
33. в графе 33 указывается объем произведенной продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг на второй год;
34. в графе 34 указывается объем произведенной продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг на третий год;
35. в графе 35 указывается объем произведенной продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг на последующие года;
36. в графе 36 указывается объем произведенной продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг на текущий год;

37. 37-графада барлық кезең бойынша өнім номенклатурасы бойынша өндірілген өнім көлемінің жиынтық сомасы көрсетіледі;
38. 38-графада бірінші жылдағы өнім номенклатурасы бойынша экспорт көлемі көрсетіледі;
39. 39-графада екінші жылдағы өнім номенклатурасы бойынша экспорт көлемі көрсетіледі;
40. 40-графада үшінші жылдағы өнім номенклатурасы бойынша экспорт көлемі көрсетіледі;
41. 41-графада келесі жылдардағы өнім номенклатурасы бойынша экспорт көлемі көрсетіледі;
42. 42-графада ағымдағы жылдағы өнім номенклатурасы бойынша экспорт көлемі көрсетіледі;
43. 43-графада барлық кезең бойынша өнім номенклатурасы бойынша экспорт көлемінің жиынтық сомасы көрсетіледі;
44. 44-графада экспортталатын елдер көрсетіледі;
45. 45-графада тұрақты жұмыс орындары, бірлік көрсетіледі;
46. 46-графада пайдалануға беру айы көрсетіледі;
47. 47-графада пайдалануға беру жылы көрсетіледі;
48. 48-графада бірінші жылдағы салықтық төлемдер, млрд теңге көрсетіледі;
49. 49-графада екінші жылдағы салықтық төлемдер көрсетіледі;
50. 50-графада үшінші жылдағы салықтық төлемдер көрсетіледі;
51. 51-графада келесі жылдардағы салықтық төлемдер көрсетіледі;
52. 52-графада ағымдағы жылдағы салықтық төлемдер көрсетіледі;
53. 53-графада барлық кезең бойынша салықтық төлемдердің жиынтық сомасы көрсетіледі;
54. 54-графада ағымдағы мәртебе көрсетіледі;
55. 55-графада байланыс ақпараты көрсетіледі.
Нысан 3. Инфрақұрылым
1) АЭА/ИА инфрақұрылым нысандарын қаржыландыру
1. 1-графада АЭА/ИА нысанының атауы көрсетіледі;
2. 2-графада АЭА/ИА инфрақұрылымын салудың жалпы құны, техникалық-экономикалық негіздеме бойынша, млрд теңге;
3. 3-графада бірінші жылға бөлінген қаражат, млрд теңге көрсетіледі;
4. 4-графада екінші жылға бөлінген қаражат, млрд теңге көрсетіледі;
5. 5-графада үшінші жылға бөлінген қаражат, млрд теңге көрсетіледі;
6. 6-графада келесі жылдарға бөлінген қаражат, млрд теңге көрсетіледі;
7. 7-графада ағымдағы жылдың 1-тоқсанына бөлінген қаражат, млрд теңге көрсетіледі;
8. 8-графада ағымдағы жылдың 2-тоқсанына бөлінген қаражат, млрд теңге көрсетіледі;
9. 9-графада ағымдағы жылдың 3-тоқсанына бөлінген қаражат, млрд теңге көрсетіледі;
10. 10-графада ағымдағы жылдың 4-тоқсанына бөлінген қаражат, млрд теңге көрсетіледі;
11. 11-графада барлық кезең бойынша бөлінген қаражаттың жиынтық сомасы, млрд теңге көрсетіледі;

37. в графе 37 указывается сумма объема произведенной продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг за все время;
38. в графе 38 указывается объем экспорта продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг на первый год;
39. в графе 39 указывается объем экспорта продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг на второй год;
40. в графе 40 указывается объем экспорта продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг на третий год;
41. в графе 41 указывается объем экспорта продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг на последующие года;
42. в графе 42 указывается объем экспорта продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг на текущий год;
43. в графе 43 указывается сумма объема экспорта продукции в разрезе номенклатуры продукции, млрд. тг за все время;
44. в графе 44 указывается экспортируемые страны;
45. в графе 45 указывается постоянные рабочие места, ед.;
46. в графе 46 указывается месяц ввода в эксплуатацию;
47. в графе 47 указывается год ввода в эксплуатацию;
48. в графе 48 указываются налоговые отчисления, млрд. тенге на первый год;
49. в графе 49 указываются налоговые отчисления, млрд. тенге на второй год;
50. в графе 50 указываются налоговые отчисления, млрд. тенге на третий год;
51. в графе 51 указываются налоговые отчисления, млрд. тенге на последующие года;
52. в графе 52 указываются налоговые отчисления, млрд. тенге на текущий год;
53. в графе 53 указывается сумма налоговых отчислений, млрд. тенге за все время;
54. в графе 54 указывается текущий статус;
55. в графе 55 указывается контактная информация.
Форма 3. Инфраструктура
1) Финансирование объектов инфраструктуры СЭЗ/ИЗ
1. в графе 1 указывается наименование СЭЗ/ИЗ (объект);
2. в графе 2 указывается общая стоимость строительства инфраструктуры СЭЗ/ИЗ, млрд тенге по технико-экономическому обоснованию;
3. в графе 3 указывается выделенные средства, млрд. тенге на первый год;
4. в графе 4 указывается выделенные средства, млрд. тенге на второй год;
5. в графе 5 указывается выделенные средства, млрд. тенге на третий год;
6. в графе 6 указывается выделенные средства, млрд. тенге на последующие года;
7. в графе 7 указывается выделенные средства, млрд. тенге на 1 квартал текущего года;
8. в графе 8 указывается выделенные средства, млрд. тенге на 2 квартал текущего года;
9. в графе 9 указывается выделенные средства, млрд. тенге на 3 квартал текущего года;
10. в графе 10 указывается выделенные средства, млрд. тенге на 4 квартал текущего года;
11. в графе 11 указывается сумма выделенных средств, млрд. тенге за все время;

12. 12-графада игерілген қаражат, млрд теңге көрсетіледі;
13. 13-графада игерілмеген қаражаттың себептері көрсетіледі;
14. 14-графада инфрақұрылымның аяқталу деңгейі (%) көрсетіледі;
15. 15-графада ағымдағы жылға қосымша қаржыландыру қажеттілігі, млрд теңге көрсетіледі;
16. 16-графада келесі жылға қосымша қаржыландыру қажеттілігі, млрд теңге көрсетіледі;
17. 17-графада тағы бір келесі жылға қосымша қаржыландыру қажеттілігі, млрд теңге көрсетіледі;
18. 18-графада тағы бір келесі жылға қосымша қаржыландыру қажеттілігі, млрд теңге көрсетіледі;
19. 19-графада тағы бір келесі жылға қосымша қаржыландыру қажеттілігі, млрд теңге көрсетіледі;
20. 20-графада тағы бір келесі жылға қосымша қаржыландыру қажеттілігі, млрд теңге көрсетіледі;
21. 21-графада тағы бір келесі жылға қосымша қаржыландыру қажеттілігі, млрд теңге көрсетіледі;
22. 22-графада ескертпелер көрсетіледі.
2) АЭА/ИА инфрақұрылым нысандарының қуаттары бойынша жалпы мәліметтер
1. 1-графада инфрақұрылым нысанының атауы көрсетіледі (сумен жабдықтау, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, кәріз, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, электрмен жабдықтау, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, жылумен жабдықтау, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, газбен жабдықтау, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, бумен жабдықтау, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, телефон байланысы, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, интернет, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, қатты қалдықтарды кәдеге жарату, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, сұйық қалдықтарды кәдеге жарату, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, кіреберіс теміржол жолы, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, автожолдар, оның ішінде келесі инфрақұрылым объектілері, ішкі автомобиль жолы және жетекші автомобиль жолы);
2. 2-графада инфрақұрылым нысанының қуатын өлшеу бірлігі көрсетіледі (сағатындағы текше метр, ағатындағы текше метр, мегаватт, сағатындағы гигакалория, сағатындағы текше метр, сағатындағы гигакалория, желілер, секундына мегабит, тәулігіне тонна, тәулігіне тонна, километр, километр);
3. 3-графада қолданыстағы қуаттар — АЭА/ИА аумағында нақты бар инфрақұрылым нысандарының қуаттары көрсетіледі;
4. 4-графада тұтынылатын қуаттар — қолданыстағы қатысушылар мен әкімшілік нысандар пайдаланатын қуаттар көрсетіледі;
5. 5-графада бос қуаттар — жаңа қатысушыларды қосу үшін қолжетімді инфрақұрылым нысандарының қуаттары көрсетіледі;
6. 6-графада жоспарланған қуаттар — АЭА/ИА аумағында құрылуы жоспарланған қуаттар (қолданыстағы нысандарды кеңейту немесе жаңа нысандарды салу) көрсетіледі.

12. в графе 12 указывается освоенные средства, млрд тенге;
13. в графе 13 указываются причины неосвоения;
14. в графе 14 указывается завершенность инфраструктуры (%);
15. в графе 15 указывается дополнительная потребность в финансировании, млрд тенге на текущий год;
16. в графе 16 указывается дополнительная потребность в финансировании, млрд тенге на последующий год;
17. в графе 17 указывается дополнительная потребность в финансировании, млрд тенге на последующий год;
18. в графе 18 указывается дополнительная потребность в финансировании, млрд тенге на последующий год;
19. в графе 19 указывается дополнительная потребность в финансировании, млрд тенге на последующий год;
20. в графе 20 указывается дополнительная потребность в финансировании, млрд тенге на последующий год;
21. в графе 21 указывается дополнительная потребность в финансировании, млрд тенге на последующий год;
22. в графе 22 указывается примечание.
2) Общая информация по мощностям инфраструктурных объектов СЭЗ/ИЗ
1. в графе 1 указывается наименование объекта инфраструктуры (водоснабжение, в том числе следующие объекты инфраструктуры, канализация, в том числе следующие объекты инфраструктуры, электроснабжение, в том числе следующие объекты инфраструктуры, теплоснабжение, в том числе следующие объекты инфраструктуры, газоснабжение, в том числе следующие объекты инфраструктуры, пароснабжение, в том числе следующие объекты инфраструктуры, телефонная связь, в том числе следующие объекты инфраструктуры, интернет, в том числе следующие объекты инфраструктуры, утилизация твердых отходов, в том числе следующие объекты инфраструктуры, утилизация жидких отходов, в том числе следующие объекты инфраструктуры, подъездной железнодорожный путь, в том числе следующие объекты инфраструктуры, автодороги, в том числе следующие объекты инфраструктуры, внутренняя автодорога, подводящая автодорога.);
2. в графе 2 указывается единица измерения мощности объекта (кубические метры в час, мегаватт, гигакалории в час, линий, мегабит в секунду, тонн в сутки, километры);
3. в графе 3 указываются существующие мощности — фактически имеющиеся на территории СЭЗ/ИЗ мощности по каждому объекту инфраструктуры;
4. в графе 4 указываются потребляемые мощности — мощности, которые в настоящее время используются действующими участниками СЭЗ/ИЗ и административными объектами;
5. в графе 5 указываются свободные мощности — мощности инфраструктурных объектов, доступные для подключения новых участников СЭЗ/ИЗ;
6. в графе 6 указываются планируемые мощности — мощности, которые планируется создать на территории СЭЗ/ИЗ.

3) Коммуналдық қызметтердің құны
1. 1-графада коммуналдық қызметтің атауы көрсетіледі (Сумен қамтамасыз ету, жылумен қамтамасыз ету, электрмен қамтамасыз ету, кәріз жүйесі, газбен қамтамасыз ету);
2. 2-графада өлшем бірлігі көрсетіледі (текше метр, сағатындағы гигакалория, киловатт, сағатындағы текше метр);
3. 3-графада қызметтің бір өлшемінің құны теңгемен көрсетіледі (қолданыстағы тарифтерге сәйкес, ҚҚС-пен немесе ҚҚС-сыз — АЭА/ИА-да қабылданған тәртіпке сәйкес).
4) Инфрақұрылым нысандарына қажеттілік
1. 1-графада негізгі инфрақұрылым (бірінші кезектегі қажеттілік) немесе қосымша инфрақұрылым нысанының атауы көрсетіледі (мысалы, трансформаторлық қосалқы станция, электр беру желісі, қазандық, су құбыры, кәріз, автожол және т.б.);
2. 2-графада қажетті нысанның қуаттары көрсетіледі (тиісті өлшем бірліктерінде: сағатына текше метр, мегаватт, сағатына гигакалория, тәулігіне тонна, километр және т.б.);
3. 3-графада нысанды салуға немесе қайта жаңартуға қажетті қаржыландыру көлемі млрд теңгемен көрсетіледі.
Нысан 4. Жер учаскелері
1-бөлім "Аумақты бөлу":
1. 1-бағанда Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтардың жалпы аумағы; пайдалы алаң; жобаларға бөлінген; қолданыстағы жобалардың аумағы (жалпы), Іске асырылу сатысындағы жобалардың аумағы (жалпы), инфрақұрылымға бөлінген, салынған, құрылыс кезеңінде, еркін пайдалы, инфрақұрылыммен қамтамасыз етілген, пайдасыз алаң; барлығы;
2. 2-бағанда гектармен көрсетілген алаң көрсетіледі;
3. 3-бағанда ескертпе көрсетіледі;
2-бөлім "Қатысушыларға бөлінген пайдалы алаң":
1. 1-бағанда қатысушының атауы көрсетіледі;
2. 2-бағанда гектармен көрсетілген ауданы көрсетіледі;
3. 3-бағанда ескертпе көрсетіледі;
3-бөлім "Басқа аумақ бөлуі":
1. 1-бағанда инфрақұрылым объектісінің атауы көрсетіледі;
2. 2-бағанда гектармен көрсетілген алынған аумағың көрсетіледі;
3. 3-бағанда ескертпе көрсетіледі.
Нысан 5. Ел ішіндегі құн үлесі
1. 1-графада — нөмірлеу көрсетіледі;
2. 2-графада — АЭА атауы көрсетіледі;
3. 3-графада — АЭА қатысушысының немесе бейінді емес қызметті жүзеге асыратын тұлғаның атауы көрсетіледі;
4. 4-графада — сәйкестендіру нөмірі (БСН / ЖСН) көрсетіледі;
5. 5-графада — сатып алу коды (0 – тауар, 1 – жұмыс, 2 – қызмет) көрсетіледі;
6. 6-графада — сатып алынған тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің атауы және қысқаша (қосымша) сипаттамасы көрсетіледі;
7. 7-графада — ЭҚЖС коды (4 таңба деңгейінде) немесе СЭҚ ТН коды (6 таңба деңгейінде) көрсетіледі;

3) Стоимость коммунальных услуг
1. в графе 1 указывается наименование коммунальной услуги (водоснабжение, теплоснабжение, электроснабжение, канализация, газоснабжение);
2. в графе 2 указывается единица измерения (кубический метр, гигакалорий, киловатт, кубические метры в час);
3. в графе 3 указывается стоимость единицы услуги в тенге (указывается в соответствии с действующими тарифами, с учетом или без учета НДС — в зависимости от принятого порядка в СЭЗ/ИЗ).
4) Потребность в объектах инфраструктуры
1. в графе 1 указывается наименование объекта базовой инфраструктуры (первой необходимости) или дополнительной инфраструктуры, в котором имеется потребность (например, трансформаторная подстанция, линия электропередачи, котельная, водопровод, канализация, автодорога);
2. в графе 2 указываются мощности требуемого объекта (в соответствующих единицах измерения: кубические метры в час, мегаватты, гигакалории в час, тонны в сутки, километры);
3. в графе 3 указывается ориентировочная потребность в финансировании на строительство или реконструкцию объекта, в миллиардах тенге.
Форма 4. Земельные участки
в разделе 1 "Распределение территории":
1. в графе 1 указывается распределение территории СЭЗ/ИЗ: Общая территория специальной экономической и индустриальной зон; полезная площадь; выделенная под проекты; территория действующих проектов (общая); территория проектов на стадии реализации (общая); выделенная под инфраструктуру; построенная; на стадии строительства; свободная полезная; обеспеченная инфраструктурой; не полезная территория; всего.
2. в графе 2 указывается площадь в гектарах;
3. в графе 3 указывается примечание;
в разделе 2 "Выделенная участникам полезная площадь":
1. в графе 1 указывается наименование участника;
2. в графе 2 указывается площадь в гектарах;
3. в графе 3 указывается примечание;
в разделе 3 "Распределение прочей территории":
1. в графе 1 указывается наименование объекта инфраструктуры;
2. в графе 2 указывается занимаемая территория в гектарах;
3. в графе 3 указывается примечание.
Форма 5. Доля внутристрановой ценности
1. в графе 1 указывается нумерация;
2. в графе 2 указывается наименование СЭЗ;
3. в графе 3 указывается наименование участника СЭЗ или лица, осуществляющее непрофильные виды деятельности;
4. в графе 4 указывается идентификационный номер (БИН / ИИН);
5. в графе 5 указывается код приобретения (0- товар, 1- работа, 2 -услуга);
6. в графе 6 указывается наименование и краткое (дополнительное) описание приобретенных ТРУ;
7. в графе 7 указывается код ОКЭД на уровне 4 знаков или код ТН ВЭД на уровне 6 знаков;

8. 8-графада — жеткізушінің атауы көрсетіледі;
9. 9-графада — сатып алынған тауардың табиғи өлшемдегі көлемі көрсетіледі;
10. 10-графада — шарт бойынша жалпы сома, теңгемен көрсетіледі;
11. 11-графада — "СТ-KZ" сертификаты берілген тауар өндірушісінің БСН/ЖСН көрсетіледі;
12. 12-графада — "СТ-KZ" сертификатының нөмірі көрсетіледі;
13. 13-графада — "СТ-KZ" сертификатының сериясы көрсетіледі;
14. 14-графада — "СТ-KZ" сертификаты берілген күні (күн, ай, жыл) көрсетіледі;
15. 15-графада — "СТ-KZ" сертификатында көрсетілген тауардағы ел ішіндегі құн үлесі (%) көрсетіледі;
16. 16-графада — жұмыста (қызметте) ел ішіндегі құн үлесі (%) көрсетіледі.

8. в графе 8 указывается наименование поставщика;
9. в графе 9 указывается объем приобретенного товара в натуральном выражении;
10. в графе 10 указывается общая сумма по договору, тенге;
11. в графе 11 указывается БИН/ИИН производителя товара, которому выданы выписки из реестра казахстанских товаропроизводителей сертификат/"СТ-КZ";
12. в графе 12 указывается № выписки из реестра казахстанских товаропроизводителей/сертификата "СТ-КZ";
13. в графе 13 указывается серия выписки из реестра казахстанских товаропроизводителей/сертификата "СТ-КZ";
14. в графе 14 указывается дата выдачи выписки из реестра казахстанских товаропроизводителей/сертификата "СТ-КZ", (день, месяц, год);
15. в графе 15 указывается внутристрановая ценность в товаре, указанная в выписке из реестра казахстанских товаропроизводителей/сертификате "СТ-КZ", %;
16. в графе 16 указывается внутристрановая ценность в работе (услуге), %.
Сертификат о происхождении товара формы "СТ-KZ" сохраняет свое действие до 1 января 2026 года.