Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының "Мемлекеттік қызметке іріктеудің кейбір мәселелері туралы" 2024 жылғы 15 қаңтардағы № 13 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2025 жылғы 11 тамыздағы № 131 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 12 тамызда № 36609 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының "Мемлекеттік қызметке іріктеудің кейбір мәселелері туралы" 2024 жылғы 15 қаңтардағы № 13 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33909 болып тіркелген) келесідей өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына конкурс өткізбестен орналасуын келісу қағидаларында:
8-тармақтың 9) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"9) осы Қағидалардың 11-тармағының 3), 4), 5), 6) және 8) тармақшаларында көрсетілген мәліметтер.";
11-тармақ мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) кандидатқа келісім беру жүзеге асырылатын "Б" корпусының бос немесе уақытша бос әкімшілік мемлекеттік лауазымына конкурс өткізу рәсімдерінің жүргізілуі.".
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Мемлекеттік қызметке іріктеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының мемлекеттік қызмет мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасы
Д. Жазықбай

О внесении изменения и дополнения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 15 января 2024 года № 13 "О некоторых вопросах отбора на государственную службу"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 11 августа 2025 года № 131. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2025 года № 36609
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 15 января 2024 года № 13 "О некоторых вопросах отбора на государственную службу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33909) следующее изменение и дополнение:
в Правилах согласования занятия административных государственных должностей корпуса "Б" без проведения конкурса, утвержденных указанным приказом:
подпункт 9) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"9) сведения, указанные в подпунктах 3), 4), 5), 6) и 8) пункта 11 настоящих Правил.";
пункт 11 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) проведение конкурсных процедур по замещению вакантной или временно вакантной административной государственной должности корпуса "Б", на которую осуществляется согласование кандидата.".
2. Департаменту отбора на государственную службу Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, курирующего вопросы государственной службы.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
Д. Жазықбай