"Сот жүйесі органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдар нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) басшысының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 157 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сот әкімшілігі басшысының 2025 жылғы 11 маусымдағы № 3 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 13 маусымда № 36273 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Сот жүйесі органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдар нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) басшысының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 157 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10748 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Сот әкімшілігінің (бұдан әрі – Сот әкімшілігі) Соттардың инфрақұрылымын дамыту бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін, оны Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Сот әкімшілігі басшысының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Сот әкімшілігінің басшысы
Н. АХМЕТЗАКИРОВ
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі

О признании утратившим силу приказа Руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) от 12 марта 2015 года № 157 "Об утверждении норм площадей специфических помещений для органов судебной системы"
Приказ Руководителя Судебной администрации Республики Казахстан от 11 июня 2025 года № 3. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июня 2025 года № 36273
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) от 12 марта 2015 года № 157 "Об утверждении норм площадей специфических помещений для органов судебной системы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10748).
2. Отделу развития инфраструктуры судов Судебной администрации Республики Казахстан (далее – Судебная администрация) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Верховного Суда Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя руководителя Судебной администрации.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Руководитель
Судебной администрации
Республики Казахстан
Н. АХМЕТЗАКИРОВ
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан