"Жерүсті су объектілеріндегі су сапасының нысаналы көрсеткіштері мен оларға қол жеткізу жөніндегі іс-шараларды әзірлеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 422 және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 27 қарашадағы № 505 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 121-НҚ және Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2025 жылғы 10 маусымдағы № 157 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылы 12 маусымда № 36259 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 10.06.2025 бастап қолданысқа енгізіледі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Жерүсті су объектілеріндегі су сапасының нысаналы көрсеткіштері мен оларға қол жеткізу жөніндегі іс-шараларды әзірлеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 422 және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 27 қарашадағы № 505 бірлескен бұйрығының (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 14660 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2025 жылғы 10 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар
министрінің міндетін атқарушы
Н. Шарбиев
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және
ирригация министрі
Н. Нуржигитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі

О признании утратившим силу совместного приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 октября 2016 года № 422 и Министра энергетики Республики Казахстан от 27 ноября 2016 года № 505 "Об утверждении Методики разработки целевых показателей качества воды в поверхностных водных объектах и мероприятий по их достижению"
Совместный приказ Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 9 июня 2025 года № 121-НҚ и и.о. Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 10 июня 2025 года № 157. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июня 2025 года № 36259
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 10.06.2025
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 октября 2016 года № 422 и Министра энергетики Республики Казахстан от 27 ноября 2016 года № 505 "Об утверждении Методики разработки целевых показателей качества воды в поверхностных водных объектах и мероприятий по их достижению" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14660).
2. Комитету по регулированию, охране и использованию водных ресурсов Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие c 10 июня 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
исполняющий обязанности
Министра экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
__________ Н. Шарбиев
Министр водных ресурсов
и ирригации
Республики Казахстан
__________ Н. Нуржигитов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан