Кентау қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 93 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 14 наурызда № 6480-13 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 257 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 13.02.2026 № 257 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады) шешiмiмен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесі салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4% - дан 2% - ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К. Елеусизов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Кентау
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 12 марта 2024 года № 93. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 14 марта 2024 года № 6480-13. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 13 февраля 2026 года № 257
Сноска. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 13.02.2026 № 257 (вводится в действие с 01.01.2026 и подлежит официальному опубликованию).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить ставку корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в городе Кентау с 4% на 2% по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Кентауского городского маслихата К. Елеусизов