Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 қазандағы № 414 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 қазанда № 10289-10 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2026 жылғы 1 қыркүйектегі № 259 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 01.09.2026 № 259 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қостанай облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қостанай облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы";
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Костанайской области от 18 октября 2024 года № 414. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 21 октября 2024 года № 10289-10. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 1 сентября 2026 года № 259
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 01.09.2026 № 259 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 16 января 2009 года № 14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3666) следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Костанайской области";
преамбулу изложить в новой редакции:

"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі бекітілсін";
көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесінде:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қостанай облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі";

"В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Костанайской области";
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
заголовок изложить в новой редакции:
"Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Костанайской области";

1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов

1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов