Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 221 "Қостанай облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 15 мамырдағы № 199 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 мамырда № 10207-10 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 263 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 18.09.2025 № 263 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" 2021 жылғы 4 мамырдағы № 221 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9897 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қостанай облысының ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлер 47-1, 58-1-жолмен толықтырылсын:
"
47-1
"Амангелді" оқшау су құбыры
";
"
58-1
"Раздольное" оқшау су құбыры
";
"
Рудный қаласы
"
жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
Федоров ауданы
";
реттік нөмірі 59 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
59
"Пешков" оқшау су құбыры
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Костанайской области от 4 мая 2021 года № 221 "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 15 мая 2024 года № 199. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 17 мая 2024 года № 10207-10. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 18 сентября 2025 года № 263
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 18.09.2025 № 263 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Костанайской области" от 4 мая 2021 года № 221 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9897) следующие изменения и дополнения:
в перечне особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Костанайской области, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 47-1, 58-1, следующего содержания:
"
47-1
Локальный водопровод "Амангельды"
";
"
58-1
Локальный водопровод "Раздольное"
";
строку:
"
город Рудный
"
изложить в новой редакции:
"
Федоровский район
";
строку, порядковый номер 59, изложить в новой редакции:
"
59
Локальный водопровод "Пешковка"
".
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов