Маңғыстау облысының ауылдық елді мекендерінде аса тапшы медициналық мамандықтарды айқындау туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 1 қарашадағы № 218 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 қарашада № 4745-12 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 1-тармағының 14-8) тармақшасына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысының ауылдық елді мекендерінде аса тапшы медициналық мамандықтар айқындалсын.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3.Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 1 қарашадағы
№ 218 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысының ауылдық елді мекендерінде аса тапшы медициналық мамандықтар

Об определении остродефицитных медицинских специальностей в сельских населенных пунктах Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 1 ноября 2024 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 ноября 2024 года № 4745-12.
В соответствии с подпунктом 14-8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Определить остродефицитные медицинские специальности в сельских населенных пунктах Мангистауской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3.Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Қилыбай
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 1 ноября 2024 года № 218
Остродефицитные медицинские специальности в сельских населенных пунктах Мангистауской области