Көксу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 20-82 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 28 наурызда № 185-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 53-209 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 26.12.2025 № 53-209 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшері 4 % (төрт пайыздан) 2 % (екі пайызға) дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Бейсенбай

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Коксускому району
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 27 марта 2024 года № 20-82. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 28 марта 2024 года № 185-19. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата области Жетісу от 26 декабря 2025 года № 53-209
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата области Жетісу от 26.12.2025 № 53-209 (вводится в действие с 01.01.2026).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Коксускому району с 4% (четырех процентов) до 2% (двух процентов).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Коксуского района Ж. Бейсенбай