Ескелді ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 21-65 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 14 наурызда № 175-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 сәуірдегі № 59-180 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 20.04.2026 № 59-180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4% (төрт пайыздан) 2% (екі пайызға) дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының төрағасы К. Сатанов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Ескельдинскому району
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 12 марта 2024 года № 21-65. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 14 марта 2024 года № 175-19. Утратило силу - решением Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 20 апреля 2026 года № 59-180
Сноска. Утратило силу - решением Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 20.04.2026 № 59-180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Ескельдинскому району с 4% (четырех процентов) до 2% (двух процентов).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов