Талдықорған қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 680 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 5 қыркүйекте № 239-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қыркүйектегі № 567 қаулысымен

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган области Жетісу от 3 сентября 2024 года № 680. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 5 сентября 2024 года № 239-19. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган области Жетісу от 10 сентября 2025 года № 567

Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 10.09.2025 № 567 қаулысымен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 475 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 126377 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Талдықорған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган области Жетісу от 10.09.2025 № 567 (вводится в действие с 01.01.2026 года).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 126377), акимат города Талдыкорган ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Талдықорған қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Талдықорған қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Талдықорған қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі Е. Бәзіл

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Талдыкорган согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Талдыкорган согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Талдыкорган.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года.
Аким города Талдыкорган Е. Бәзіл

2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 680 қаулысына 1-қосымша
Талдықорған қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің орналасуы
Кадастр-лық квартал-дың нөмірі
Аймаққа бөлу коэффи-циенті
Талдықорған қаласы
1
Шығыс жағы Абай көшесі. Солтүстік жағы М.Талқыбаев көшесі. Батыс жағы Т.Шевченко көшесі. Оңтүстік жағы Қабанбай батыр көшесі.
030

Приложение 1 к постановлению от 3 сентября 2024 года № 680
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Талдыкорган
Месторасположение объекта налогообложения
Номер кадастро-вого квартала
Коэффи-циент зонирова-ния
город Талдыкорган
1
Восточная сторона улица Абая. Северная сторона улица М.Талкибаева. Западная сторона улица Т.Шевченко. Южная сторона улица Кабанбай батыра.
030

1,75
2
Шығыс жағы Біржан сал көшесі. Солтүстік жағы Қабанбай батыр көшесі. Оңтүстік жағы Қаблиса жырау көшесі. Батыс жағы Ғ.Орманов көшесі.
031
2,20
3
Шығыс жағы Абай және Абылай хан көшелері. Солтүстік жағы Қабанбай батыр көшесі. Оңтүстік жағы Қаблиса жырау көшесі. Батыс жағы Біржан сал көшесі.
032
2,20
4
Шығыс жағы Қаратал көшесі. Солтүстік жағы Гаухар ана көшесі. Оңтүстік жағы І.Жансүгіров көшесі. Батыс жағы Абай және Абылай хан көшелері.
033
2,20
5
Шығыс жағы Ғ.Орманов көшесі. Солтүстік жағы Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы. Оңтүстік жағы Қаблиса жырау көшесі. Батыс жағы Н.Алдабергенов көшесі.
018
2,10
6
Шығыс жағы "Ардагерлер" саябағы. Солтүстік жағы Ойжайлау көшесі. Оңтүстік жағы Гаухар ана көшесі. Батыс жағы Абай көшесі.
029
1,75
7
Шығыс жағы Ақбастау көшесі. Солтүстік жағы І.Жансүгіров көшесі. Оңтүстік жағы Жамбыл көшесі. Батыс жағы Абай көшесі.
034
1,90
8
Шығыс жағы Абай көшесі. Солтүстік жағы Қаблиса жырау көшесі. Оңтүстік жағы М.Тынышбаев көшесі. Батыс жағы Қазақстан көшесі.
035
1,65
9
Шығыс жағы Желтоқсан көшесі. Солтүстік жағы Ш.Уәлиханов көшесі. Оңтүстік жағы Д.Қонаев көшесі. Батыс жағы Н.Алдабергенов көшесі.
010
1,90
10
Шығыс жағы Н.Алдабергенов көшесі. Солтүстік жағы Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы. Батыс жағы Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы. Оңтүстік жағы І.Жансүгіров көшесі.
007
1,90
11
Шығыс жағы Н.Алдабергенов көшесі. Солтүстік жағы Ж.Балапанов және Ш.Уәлиханов көшелері. Батыс жағы Қадырғали Жалайыри даңғылы. Оңтүстік жағы Д.Қонаев көшесі.
009
2,0
12
Шығыс жағы Т.Шевченко көшесі. Солтүстік жағы В.Чкалов көшесі. Оңтүстік жағы Қабанбай батыр көшесі. Батыс жағы Желтоқсан көшесі.
025
2,05
13
Шығыс жағы Желтоқсан көшесі. Батыс жағы Н.Алдабергенов көшесі. Солтүстік жағы Д.Қонаев көшесі. Оңтүстік жағы Н.Алдабергенов көшесі.
011
2,0
14
Шығыс жағы Қаратал өзенінің арнасы. Солтүстік жағы Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы. Оңтүстік жағы Н.Қойшыбеков көшесі. Батыс жағы Ақбастау көшесі.
036
2,0
15
Оңтүстік жағы Астана көшесі. Батыс жағы Қадырғали Жалайыри даңғылы. Солтүстік жағы Д.Қонаев көшесі. Шығыс жағы Н.Алдабергенов көшесі.
058
2,0
16
Шығыс жағы Алматы – Өскемен тас жолы. Солтүстік жағы І.Жансүгіров көшесі. Оңтүстік жағы Восточный шағын ауданы, Ғани Мұратбаев көшесі. Батыс жағы Шығыс шағын ауданы, Центральная көшесі.
045
1,50
17
Шығыс жағы Ақбастау көшесі. Солтүстік жағы Ғ.Сланов көшесі. Оңтүстік жағы Н.Қойшыбеков көшесі. Батыс жағы Абай және Абылай хан көшелері.

1,75
2
Восточная сторона улица Биржан cал. Северная сторона улица Кабанбай батыра. Южная сторона улица Каблиса жырау. Западная сторона улица Г.Орманова.
031
2,20
3
Восточная сторона улицы Абая и Абылай хана. Северная сторона улица Кабанбай батыра. Южная сторона улица Каблиса жырау. Западная сторона улица Биржан сал.
032
2,20
4
Восточная сторона улица Каратальская. Северная сторона улица Гаухар ана. Южная сторона улица И.Жансугурова. Западная сторона улицы Абая и Абылай хана.
033
2,20
5
Восточная сторона улица Г.Орманова. Северная сторона проспект Нұрсұлтан Назарбаев. Южная сторона улица Каблиса жырау. Западная сторона улица Н.Алдабергенова.
018
2,10
6
Восточная сторона парк "Ветеранов". Северная сторона улица Ойжайлау. Южная сторона улица Гаухар ана. Западная сторона улица Абая.
029
1,75
7
Восточная сторона улица Акбастау. Северная сторона улица И.Жансугурова. Южная сторона улица Жамбыл. Западная сторона улица Абая.
034
1,90
8
Восточная сторона улица Абая. Северная сторона улица Каблиса жырау. Южная сторона улица М.Тынышбаева. Западная сторона улица Казахстанская.
035
1,65
9
Восточная сторона улица Желтоксан. Северная сторона улица Ш.Уалиханова. Южная сторона улица Д.Конаева. Западная сторона улица Н.Алдабергенова.
010
1,90
10
Восточная сторона улица Н.Алдабергенова. Северная сторона проспект Нұрсұлтан Назарбаев. Западная сторона проспект Нұрсұлтан Назарбаев. Южная сторона улица И.Жансугурова.
007
1,90
11
Восточная сторона улица Н.Алдабергенова. Северная сторона улицы Ж.Балапанова и Ш.Уалиханова. Западная сторона проспект Қадырғали Жалайыри. Южная сторона улица Д.Конаева.
009
2,0
12
Восточная сторона улица Т.Шевченко. Северная сторона улица В.Чкалова. Южная сторона улица Кабанбай батыра. Западная сторона улица Желтоксан.
025
2,05
13
Восточная сторона улица Желтоксан. Западная сторона улица Н.Алдабергенова. Северная сторона улица Д.Конаева. Южная сторона улица Н.Алдабергенова.
011
2,0
14
Восточная сторона канал реки Каратал. Северная сторона проспект Нұрсұлтан Назарбаев. Южная сторона улица Н.Койшыбекова. Западная сторона улица Акбастау.
036
2,0
15
Южная сторона улица Астана. Западная сторона проспект Қадырғали Жалайыри. Северная сторона улица Д.Конаева. Восточная сторона улица Н.Алдабергенова.
058
2,0
16
Восточная сторона трасса Алматы – Өскемен. Северная сторона улица И.Жансугурова. Южная сторона микрорайон Восточный, улица Гани Муратбаева. Западная сторона микрорайон Восточный, улица Центральная.
045
1,50
17
Восточная сторона улица Акбастау. Северная сторона улица Г.Сланова. Южная сторона улица Н.Койшыбекова. Западная сторона улицы Абая и Абылай хана.

038
1,80
18
Шығыс жағы Қаратал өзенінің арнасы. Солтүстік жағы Б.Ақылбеков көшесі. Оңтүстік жағы В.Чкалов көшесі. Батыс жағы А.Шахворостов көшесі.
027
1,70
19
Шығыс жағы Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы. Солтүстік жағы Қабанбай батыр көшесі. Оңтүстік жағы І.Жансүгіров көшесі. Батыс жағы Қабанбай батыр көшесі.
005
1,90
20
Шығыс жағы Солтүстік тұрғын үй алабы, Н.Милованов көшесі. Солтүстік жағы Медеубая Курманова көшесі. Оңтүстік жағы Қабанбай батыр көшесі. Батыс жағы Шайқорған тұрғын үй алабы.
003
1,70
21
Шығыс жағы Н.Алдабергенов және Ю.Гагарин көшелері. Солтүстік жағы І.Жансүгіров көшесі. Оңтүстік жағы Ш.Уәлиханов көшесі. Батыс жағы Ж.Балапанов көшесі.
008
2,0
22
Шығыс жағы Қазақстан көшесі. Солтүстік жағы Қаблиса жырау көшесі. Оңтүстік жағы М.Тынышбаев көшесі. Батыс жағы Ю.Гагарин көшесі.
017
1,75
23
Шығыс жағы Қаратал өзенінің арнасы. Солтүстік жағы Н.Қойшыбеков көшесі. Оңтүстік жағы Хан Тәңірі көшесі. Батыс жағы Абылай хан көшесі.
039
1,85
24
Шығыс жағы Желтоқсан көшесі. Солтүстік жағы Дарабоз ана көшесі. Оңтүстік жағы Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы. Батыс жағы Солтүстік тұрғын үй алабы, Ә.Қастеев көшесі.
019
2,05
25
Шығыс жағы Желтоқсан көшесі. Солтүстік жағы Г.Ли көшесі. Оңтүстік жағы Дарабоз ана көшесі. Батыс жағы Е.Сыпатаев көшесі.
020
1,75
26
Шығыс жағы Желтоқсан көшесі. Солтүстік жағы Е.Сихимов көшесі. Оңтүстік жағы Г.Ли көшесі және Гаухар ана көшесі. Батыс жағы Солтүстік тұрғын үй алабы, Н.Милованов көшесі.
021
1,25
27
Шығыс жағы Желтоқсан көшесі. Солтүстік жағы Желтоқсан көшесі. Оңтүстік жағы Е.Сихимов көшесі. Батыс жағы Жеміс тәлімбағы тұрғын үй алабы, № 15 көшесі
022
1,35
28
Шығыс жағы А.Шахворостов көшесі. Солтүстік жағы Е.Ярославский көшесі. Оңтүстік жағы В.Чкалов көшесі. Батыс жағы Желтоқсан көшесі.
024
1,45
29
Солтүстік жағы Бірлік шағын ауданы. Батыс жағы Қадырғали Жалайыри даңғылы. Шығыс жағы Ж.Балапанов көшесі. Оңтүстік жағы Алматы – Өскемен тас жолы.
044
1,80
30
Шығыс жағы Алматы – Өскемен трассасы. Солтүстік жағы Восточный шағын ауданы, Ғани Мұратбаев көшесі. Оңтүстік жағы Шығыс өнеркәсіптік аймақ. Батыс жағы Восточный шағын ауданы, Центральная көшесі.
046
1,65
31
Шығыс жағы Батыс айналмасы. Солтүстік жағы І.Жансүгіров көшесі. Оңтүстік жағы Қадырғали Жалайыри даңғылы. Батыс жағы Өтенай ауылы, Жасұлан көшесі.
006
1,65
32
Шығыс жағы Солтүстік – Батыс тұрғын үй алабы, К.Мұқашев көшесі. Солтүстік жағы Шайқорған бағбандар тұтыну кооперативі. Оңтүстік жағы Е.Сихимов көшесі. Батыс жағы Солтүстік – Батыс тұрғын үй алабы, Мұстафа Өзтүрік көшесі.

038
1,80
18
Восточная сторона канал реки Каратал. Северная сторона улица Б.Акылбекова. Южная сторона улица В.Чкалова. Западная сторона улица А.Шахворостова.
027
1,70
19
Восточная сторона проспект Нұрсұлтан Назарбаев. Северная сторона улица Кабанбай батыра. Южная сторона улица И.Жансугурова. Западная сторона улица Кабанбай батыра.
005
1,90
20
Восточная сторона жилой массив Северный, улица Н.Милованова. Северная сторона улица Медеубая Курманова. Южная сторона улица Кабанбай батыра. Западная сторона жилой массив Шайкорган.
003
1,70
21
Восточная сторона улицы Н.Алдабергенова и Ю.Гагарина. Северная сторона улица И.Жансугурова. Южная сторона улица Ш.Уалиханова. Западная сторона улица Ж.Балапанова.
008
2,0
22
Восточная сторона улица Казахстанская. Северная сторона улица Каблиса жырау. Южная сторона улица М.Тынышбаева. Западная сторона улица Ю.Гагарина.
017
1,75
23
Восточная сторона канал реки Каратал. Северная сторона улица Н.Койшыбекова. Южная сторона улица Хан Танири. Западная сторона улица Абылай хана.
039
1,85
24
Восточная сторона улица Желтоксан. Северная сторона улица Дарабоз ана. Южная сторона проспект Нұрсұлтан Назарбаев. Западная сторона жилой массив Северный, улица А.Кастеева.
019
2,05
25
Восточная сторона улица Желтоксан. Северная сторона улица Г.Ли. Южная сторона улица Дарабоз ана. Западная сторона улица Е.Сыпатаева.
020
1,75
26
Восточная сторона улица Желтоксан. Северная сторона улица Е.Сихимова. Южная сторона улица Г.Ли и улица Гаухар ана. Западная сторона жилой массив Северный, улица Н.Милованова.
021
1,25
27
Восточная сторона улица Желтоксан. Северная сторона улица Желтоксан. Южная сторона улица Е.Сихимова. Западная сторона жилой массив Плодопитомник, улица № 15.
022
1,35
28
Восточная сторона улица А.Шахворостова. Северная сторона улица Е.Ярославского. Южная сторона улица В.Чкалова. Западная сторона улица Желтоксан.
024
1,45
29
Северная сторона микрорайон Бирлик. Западная сторона проспект Қадырғали Жалайыри. Восточная сторона улица Ж.Балапанова. Южная сторона трасса Алматы – Өскемен.
044
1,80
30
Восточная сторона трасса Алматы – Өскемен. Северная сторона микрорайон Восточный, улица Гани Муратбаева. Южная сторона Восточная промышленная зона. Западная сторона микрорайон Восточный, улица Центральная.
046
1,65
31
Восточная сторона Западное кольцо. Северная сторона улица И.Жансугурова. Южная сторона проспект Қадырғали Жалайыри. Западная сторона село Отенай, улица Жасұлан.
006
1,65
32
Восточная сторона жилой массив Северо – Западный, улица К.Мукашева. Северная сторона потребительский кооператив садоводов Шайкорган. Южная сторона улица Е.Сихимова. Западная сторона жилой массив Северо – Западный, улица Мустафы Озтюрка.

002
1,30
33
Шығыс жағы Қаратал өзенінің арнасы. Солтүстік жағы А.Кивилев көшесі және Оңтүстік – Шығыс тұрғын үй алабы, Гүлдәурен көшесі. Оңтүстік жағы С.Сейфуллин көшесі. Батыс жағы Абылай хан көшесі.
041
1,55
34
Шығыс жағы демалыс аймағы және Абай көшесі. Солтүстік жағы В.Чкалов көшесі. Оңтүстік жағы М.Талқыбаев көшесі. Батыс жағы Т.Шевченко көшесі.
028
1,45
35
Шығыс жағы Ақбастау көшесі. Солтүстік жағы Жамбыл көшесі. Оңтүстік жағы Ғ.Сланов көшесі. Батыс жағы Абай көшесі.
037
1,75
36
Шығыс жағы Қаратал өзенінің арнасы. Солтүстік жағы Хан Тәңірі көшесі. Оңтүстік жағы Жетісу сазы көшесі. Батыс жағы Абылай хан көшесі.
040
1,75
37
Шығыс жағы Қаратал өзенінің арнасы. Солтүстік жағы Демалыс аймағы. Оңтүстік жағы Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы. Батыс жағы Қаратал көшесі.
056
1,75
38
Шығыс жағы Қабанбай батыр көшесі. Оңтүстік жағы І.Жансүгіров көшесі. Батыс жағы Өтенай ауылы. Солтүстік жағы Шайқорған тұрғын үй алабы.
004
1,40
39
Шығыс жағы К.Циолковский көшесі. Солтүстік жағы Агропромышленник бағбандар тұтыну кооперативі. Оңтүстік жағы Е.Ярославский көшесі. Батыс жағы Желтоқсан көшесі.
023
1,25
40
Шығыс жағы Қаратал өзенінің арнасы. Солтүстік жағы Қаратал өзенінің арнасы. Оңтүстік жағы Б.Ақылбеков көшесі. Батыс жағы К.Циолковский көшесі.
026
1,45
41
Шығыс жағы Қарағайлы көшесі. Солтүстік жағы Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы. Оңтүстік жағы Шығыс өнеркәсіптік аймақ. Батыс жағы Қаратал өзені.
055
1,35
42
Шығыс жағы Солтүстік – Батыс тұрғын үй алабы. Солтүстік жағы Жиделіқадыр көшесі. Оңтүстік жағы тазарту құрылыстарына жол. Батыс жағы тазарту құрылыстары.
001
1,35
43
Шығыс жағы Н.Алдабергенов көшесі. Батыс жағы Ж.Балапанов көшесі. Солтүстік жағы Астана көшесі. Оңтүстік жағы Алматы – Өскемен тас жолы.
059
1,15
44
Шығыс жағы Кадырғали Жалайыри даңғылы. Солтүстік жағы Ынтымақ ауылы. Оңтүстік жағы Береке тұрғын үй алабы. Батыс жағы Ынтымақ ауылы.
939
1,45
45
Шығыс жағы Жеміс тәлімбағы тұрғын үй алабы, № 15 көшесі. Солтүстік жағы Агропромышленник бағбандар тұтыну кооперативі. Оңтүстік жағы Е.Сихимов көшесі. Батыс жағы Солтүстік – Батыс тұрғын үй алабы, Қ.Мұқашев көшесі.
057
1,35
46
Шығыс жағы Қаратал өзенінің арнасы. Солтүстік жағы С.Сейфуллин көшесі. Оңтүстік жағы Абылай хан көшесі. Батыс жағы Абылай хан көшесі.
042
1,25
47
Шығыс жағы Желтоқсан көшесі. Солтүстік жағы Н.Алдабергенов көшесі. Оңтүстік жағы Алматы – Өскемен тас жолы. Батыс жағы Н.Алдабергенов көшесі.
060
1,25
48
1 – бөлімшесі

002
1,30
33
Восточная сторона канал реки Каратал. Северная сторона улица А.Кивилева и жилой массив Юго – Восточный, улица Гулдаурен. Южная сторона улица С.Сейфуллина. Западная сторона улица Абылай хана.
041
1,55
34
Восточная сторона зона отдыха и улица Абая. Северная сторона улица В.Чкалова. Южная сторона улица М.Талкибаева. Западная сторона улица Т.Шевченко.
028
1,45
35
Восточная сторона улица Акбастау. Северная сторона улица Жамбыл. Южная сторона улица Г.Сланова. Западная сторона улица Абая.
037
1,75
36
Восточная сторона канал реки Каратал. Северная сторона улица Хан Танири. Южная сторона улица Жетісу сазы. Западная сторона улица Абылай хана.
040
1,75
37
Восточная сторона канал реки Каратал. Северная сторона Зона отдыха. Южная сторона проспект Нұрсұлтан Назарбаев. Западная сторона улица Каратальская.
056
1,75
38
Восточная сторона улица Кабанбай батыра. Южная сторона улица И.Жансугурова. Западная сторона село Отенай. Северная сторона жилой массив Шайкорган.
004
1,40
39
Восточная сторона улица К.Циолковского. Северная сторона потребительский кооператив садоводов Агропромышленник. Южная сторона улица Е.Ярославского. Западная сторона улица Желтоксан.
023
1,25
40
Восточная сторона канал реки Каратал. Северная сторона канал реки Каратал. Южная сторона улица Б.Акылбекова. Западная сторона улица К.Циолковского.
026
1,45
41
Восточная сторона улица Карагайлы. Северная сторона проспект Нұрсұлтан Назарбаев. Южная сторона Восточная промышленая зона. Западная сторона река Каратал.
055
1,35
42
Восточная сторона жилой массив Северо – Западный. Северная сторона улица Жиделі. Южная сторона дорога на очистные сооружение. Западная сторона очистные сооружения.
001
1,35
43
Восточная сторона улица Н.Алдабергенова. Западная сторона улица Ж.Балапанова. Северная сторона улица Астана. Южная сторона трасса Алматы – Өскемен.
059
1,15
44
Восточная сторона проспект Қадырғали Жалайыри. Северная сторона село Ынтымак. Южная сторона жилой массив Береке. Западная сторона село Ынтымак.
939
1,45
45
Восточная сторона жилой массив Плодопитомник, улица № 15. Северная сторона потребительский кооператив садоводов Агропромышленник. Южная сторона улица Е.Сихимова. Западная сторона жилой массив Северо – Западный, улица К.Мукашева.
057
1,35
46
Восточная сторона канал реки Каратал. Северная сторона улица С.Сейфуллина. Южная сторона улица Абылай хана. Западная сторона улица Абылай хана.
042
1,25
47
Восточная сторона улица Желтоксан. Северная сторона улица Н.Алдабергенова. Южная сторона трасса Алматы – Өскемен. Западная сторона улица Н.Алдабергенова.
060
1,25
48
1 – отделение

918
1,15
49
Шығыс жағы Алматы – Өскемен тас жолы. Солтүстік жағы Шығыс шағын ауданы. Оңтүстік жағы Алматы – Өскемен тас жолы. Батыс жағы Қаратал өзенінің арнасы.
047-053
1,15
Өтенай ауылдық округі
50
Солтүстік жағы Өтенай ауылдық округінің аумағы. Шығыс жағы Батыс тұрғын үй алабы, Айнабұлақ көшесі және Қайнар көшесі. Батыс жағы Өтенай ауылдық округінің аумағы. Оңтүстік жағы Өтенай ауылы, І.Жансүгіров көшесі.
901
1,4
51
Солтүстік жағы Өтенай ауылы, І.Жансүгіров көшесі. Шығыс жағы Өтенай ауылы, Шайқорған көшесі. Батыс жағы айналма жолы. Оңтүстік жағы Өтенай ауылы, Республика көшесі.
902
1,5
52
Солтүстік жағы Өтенай ауылы, І.Жансүгіров көшесі. Шығыс жағы Өтенай ауылы, С.Хван көшесі. Батыс жағы Өтенай ауылы, Шайқорған көшесі. Оңтүстік жағы Өтенай ауылы, Республика көшесі.
903
1,65
53
Солтүстік жағы Өтенай ауылы, І.Жансүгіров көшесі. Шығыс жағы Өтенай ауылы, Кадржанов Баеке көшесі. Батыс жағы Өтенай ауылы, С.Хван көшесі. Оңтүстік жағы Өтенай ауылы, Республика көшесі.
904
1,5
54
Солтүстік жағы Өтенай ауылы, І.Жансүгіров көшесі. Шығыс жағы Өтенай ауылы, Жасұлан көшесі. Батыс жағы Өтенай ауылы, Кадржанов Баеке көшесі. Оңтүстік жағы Қадырғали Жалайыри даңғылы.
905
1,5
55
Шығыс жағы Ынтымақ ауылы, Желтоқсан көшесі. Оңтүстік, Солтүстік, Батыс жақтары Өтенай ауылдық округінің аумағы.
914
1,4
56
Өтенай ауылдық округі, Өтенай ауылы, Жастар 1 тұрғын үй алабы. Солтүстік жағы Өтенай ауылы, Республика көшесі. Шығыс жағы Өтенай ауылы, Кадржанов Баеке көшесі. Батыс жағы Өтенай ауылы, Көкжиек көшесі. Оңтүстік жағы Қадырғали Жалайыри даңғылының айналма жолымен қиылысы.
939
1,45
57
Өтенай ауылдық округі, Еңбек ауылы.
913
1,65
58
Өтенай ауылдық округі, Ынтымақ ауылы.
939
1,45
59
Өтенай ауылдық округі, Өтенай ауылы, Жастар 2 тұрғын үй алабы. Солтүстік жағы Өтенай ауылы, І.Жансүгіров көшесі. Батыс жағы Өтенай ауылдық округінің аумағы. Шығыс жағы айналма жол. Оңтүстік жағы Өтенай ауылдық округінің аумағы.
939
1,45
60
Өтенай ауылдық округі, Пригородное ауылы.
915
1,3
61
Өтенай ауылдық округі, Мойнақ ауылы.
912
1,55
Еркін ауылдық округі
62
Еркін ауылдық округі, 3 – бөлімшесі ауылы.
917
1,3
63
Еркін ауылдық округі, Еркін ауылы. Солтүстік жағы Қарасу өзені. Шығыс жағы Еркін ауылы, Жамбыл көшесі. Батыс жағы Еркін ауылы, Сулеев көшесі. Оңтүстік жағы Еркін ауылы, Жеңіс көшесі.
906
1,85
64
Солтүстік жағы Қарасу өзені. Шығыс жағы Еркін ауылы, Сулеев көшесі. Батыс жағы Еркін ауылы, Қаратал көшесі. Оңтүстік жағы Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы.

918
1,15
49
Восточная сторона трасса Алматы – Өскемен. Северная сторона микрорайон Восточный. Южная сторона трасса Алматы – Өскемен. Западная сторона канал реки Каратал.
047-053
1,15
Отенайский сельский округ
50
Северная сторона территория Отенайского сельского округа. Восточная сторона жилой массив Западный, улица Айнабулак и улица Кайнар. Западная сторона территория Отенайского сельского округа. Южная сторона село Отенай, улица І.Жансүгіров.
901
1,4
51
Северная сторона село Отенай, улица І.Жансүгіров. Восточная сторона село Отенай, улица Шайкорган. Западная сторона объездная дорога. Южная сторона село Отенай, улица Республика.
902
1,5
52
Северная сторона село Отенай, улица І.Жансүгіров. Восточная сторона село Отенай, улица С.Хван. Западная сторона село Отенай, улица Шайкорган. Южная сторона село Отенай, улица Республика.
903
1,65
53
Северная сторона село Отенай, улица І.Жансүгіров. Восточная сторона село Отенай, улица Кадржанова Баеке. Западная сторона село Отенай, улица С.Хван. Южная сторона село Отенай, улица Республика.
904
1,5
54
Северная сторона село Отенай, улица І.Жансүгіров. Восточная сторона село Отенай, улица Жасұлан. Западная сторона село Отенай, улица Кадржанова Баеке. Южная сторона проспект Қадырғали Жалайыри.
905
1,5
55
Восточная сторона село Ынтымак, улица Желтоксан. Южная, Северная, Западная стороны территория Отенайского сельского округа.
914
1,4
56
Отенайский сельский округ, село Отенай, жилой массив Жастар 1. Северная сторона село Отенай, улица Республика. Восточная сторона село Отенай, улица Кадржанова Баеке. Западная сторона село Отенай, улица Кокжиек. Южная сторона пересечение проспекта Қадырғали Жалайыри с объездной дорогой.
939
1,45
57
Отенайский сельский округ, село Енбек.
913
1,65
58
Отенайский сельский округ, село Ынтымак.
939
1,45
59
Отенайский сельский округ, село Отенай, жилой массив Жастар 2. Северная сторона село Отенай, улица І.Жансүгіров. Западная сторона территория Отенайского сельского округа. Восточная сторона объездная дорога. Южная сторона территория Отенайского сельского округа.
939
1,45
60
Отенайский сельский округ, село Пригородное.
915
1,3
61
Отенайский сельский округ, село Мойнак.
912
1,55
Еркинский сельский округ
62
Еркинский сельский округ, село 3–отделение.
917
1,3
63
Еркинский сельский округ, село Еркин. Северная сторона река Карасу. Восточная сторона село Еркин, улица Жамбыла. Западная сторона село Еркин, улица Сулеева. Южная сторона село Еркин, улица Жеңіс.
906
1,85
64
Северная сторона река Карасу. Восточная сторона село Еркин, улица Сулеева. Западная сторона село Еркин, улица Қаратал. Южная сторона проспект Нұрсұлтан Назарбаев.

911
1,75
2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 680 қаулысына 2-қосымша
Талдықорған қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1.Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 қарашадағы "Талдықорған қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" № 593 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 160602 болып тіркелген).

911
1,75
Приложение 2 к постановлению от 3 сентября 2024 года № 680
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Талдыкорган
1.Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 19 ноября 2021 года № 593 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Талдыкорган" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 160602).

2.Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 22 қарашадағы "Талдықорған қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 қарашадағы № 593 "Талдықорған қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 657 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 175181 болып тіркелген).
3.Жетісу облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 8 қыркүйектегі "Талдықорған қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 қарашадағы № 593 "Талдықорған қаласының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 679 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 186001 болып тіркелген).

2.Постановление акимата города Талдыкорган от 22 ноября 2022 года области Жетісу № 657 "О внесении изменений в постановление акимата города Талдыкорган от 19 ноября 2021 года № 593 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Талдыкорган" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 175181).
3.Постановление акимата города Талдыкорган от 8 сентября 2023 года области Жетісу № 679 "О внесении изменений в постановление акимата города Талдыкорган от 19 ноября 2021 года № 593 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Талдыкорган" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 186001).