Алматы облысы Алатау қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Алматы облысы Алатау қалалық әкімдігінің 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 23 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 1 қазанда № 6171-05 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына сәйкес, Алатау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысы Алатау қаласының аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Алматы облысы Алатау қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алатау қаласының әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Утенов
Алатау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 23 қаулысына қосымша

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Алатау Алматинской области
Постановление акимата города Алатау Алматинской области от 24 сентября 2024 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 октября 2024 года № 6171-05.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Алатау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией города Алатау Алматинской области (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Алатау Алматинской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алатау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Утенов
Приложение к постановлению акимата города Алатау от 24 сентября 2024 года № 23

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 25.06.2026 № 263 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алматы облысы Алатау қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің
атауы
Орналастыру үшін орындар
1
Алатау қаласы
Жетіген шағын ауданы, Ж. Құдайбергенов көшесі, № 27, "Наурыз" әмбебап базарына қарама-қарсы орналасқан стенд
2
Алатау қаласы
Жетіген шағын ауданы, Ы. Алтынсарин және Ш.Уәлиханов көшелер қиылысындағы стенд
3
Алатау қаласы
Жаңаталап шағын ауданы, Есіл көшесі, № 15, "Терең Қара"кафесінің жанындағы стенд
4
Алатау қаласы
Жаңадәуір шағын ауданы, С. Болысбаева көшесі, № 12, "Дана" дүкенінің жанындағы стенд
5
Алатау қаласы
Ынтымақ шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі, № 72, "Дольче Фарм" ЖШС ғимаратының жанындағы стенд
6
Алатау қаласы
Қоянқұс шағын ауданы, Абай көшесі, № 2 Е, ОМ ғимаратының жанындағы стенд
7
Алатау қаласы
Құйған шағын ауданы, Қағанат көшесі, № 17, "Айжан" дүкенінің жанындағы стенд
8
Алатау қаласы
Дәулет шағын ауданы, Центральная көшесі, № 32, Қазпошта ғимаратының алдындағы стенд
9
Алатау қаласы
Заречный шағын ауданы, Дзержинский көшесі, клуб ғимаратының алдындағы стенд
10
Алатау қаласы
Заречный шағын ауданы, Мир көшесі, № 16 үйдің жанындағы стенд
11
Алатау қаласы
Заречный шағын ауданы, Дзержинский көшесі, № 5 үйдің жанындағы стенд
12
Алатау қаласы
Арна шағын ауданы, Центральная және Первомайская көшелер қиылысындағы стенд
13
Алатау қаласы
Арна шағын ауданы, Центральная және Школьная көшелер қиылысындағы стенд

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Алатау Алматинской области от 25.06.2026 № 263 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Алатау Алматинской области
Наименование
населенного пункта
Места
для размещения
1
город Алатау
стенд расположенный напротив универсального рынка "Наурыз", улица Ж. Кудайбергенова, № 27, микрорайон Жетыген
2
город Алатау
стенд на пересечении улиц Ы. Алтынсарина Ш. Уалиханова, микрорайон Жетыген
3
город Алатау
стенд возле кафе "ТереңҚара", улица Есил, № 15, микрорайон Жанаталап
4
город Алатау
стенд возле магазина "Дана", улица С.Болысбаева,№ 12, микрорайон Жанадаур
5
город Алатау
стенд возле здания ТОО "Дольче Фарм", улица Аль-Фараби, № 72, микрорайон Ынтымак
6
город Алатау
стенд возле здания СШ № 47, улица Абая, № 2 Е, микрорайон Коянкус
7
город Алатау
стенд возле магазина "Айжан", улица Каганат, № 17, микрорайон Куйган
8
город Алатау
стенд перед зданием Казпочты, улица Центральная, № 32, микрорайон Даулет
9
город Алатау
стенд перед зданием клуба, улица Дзержинского, микрорайон Заречный
10
город Алатау
стенд возле дома № 16, улица Мира, микрорайон Заречный
11
город Алатау
стенд возле дома № 5, улица Дзержинского, микрорайон Заречный
12
город Алатау
стенд на пересечении улиц Центральная и Первомайская, микрорайон Арна
13
город Алатау
стенд на пересечении улиц Центральная и Школьная, микрорайон Арна