Алматы облысы Алатау қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Алатау қаласы әкімінің 2024 жылғы 26 тамыздағы № 2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 қыркүйекте № 6159-05 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алатау қаласы әкімінің 2025 жылғы 26 маусымдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алатау қаласы әкімінің 26.06.2025 № 1 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына сәйкес, Алатау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысы Алатау қаласының аумағында сайлау учаскелерін осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау Аматы облысы Алатау қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Утенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Алатау
қаласының аумақтық
сайлау комиссиясы
Алатау қаласы әкімінің 2024 жылғы 26 тамыздағы № 2 шешіміне қосымша
Алматы облысы Алатау қаласының аумағында құрылған, сайлау учаскелері
1. № 363 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Ынтымақ" шағын ауданы, Мәңгілік ел көшесі № 45, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 30 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Ынтымақ" шағын ауданы, көшелер: Абай, Исахметов, Жамбыл Жабаев, Төле би, Школьная, Бөлек Батыр.
2. № 364 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, " Жаңадәуір" шағын ауданы, Мира көшесі № 3, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 5 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жаңадәуір" шағын ауданы, көшелер: Абай, Болысбаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Ленин, Мира, Молодежная, МТФ-2, Овражная, Учительская, Школьная.
3. № 365 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории города Алатау Алматинской области
Решение акима города Алатау Алматинской области от 26 августа 2024 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 сентября 2024 года № 6159-05. Утратило силу решением акима города Алатау Алматинской области от 26 июня 2025 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Алатау Алматинской области от 26.06.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", аким города Алатау РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Алатау Алматинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Алатау Алматинской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
А. Утенов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная
избирательная комиссия
города Алатау
Приложение к решению акима города Алатау от 26 августа 2024 года № 2
Избирательные участки, образованные на территории города Алатау Алматинской области
1.Избирательный участок № 363
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Ынтымак", улица Мангилик Ел № 45, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 30" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Ынтымак", улицы: Абая, Исахметова, Жамбыл Жабаева, Төле би, Школьная, Бөлек Батыр.
2.Избирательный участок № 364
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанадаур", улица Мира № 3, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 5" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанадаур", улицы: Абая, Болысбаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Ленина, Мира, Молодежная, МТФ-2, Овражная, Учительская, Школьная.
3.Избирательный участок № 365

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жаңаталап" шағын ауданы, Есіл көшесі, № 2, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 25 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жаңаталап" шағын ауданы.
4. № 368 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Қоянқұс" шағын ауданы, Шиелі көшесі № 61, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Коянқұс" шағын ауданы, көшелер: Иманов, Алатау, Алтай, Ануарбек Абимолдаев, Астана, Бейбітшілік, Береговая, Бірлік, Данаш Жарқынбеков, Жерұйық, Жұлдыз, Квартал Д, Наурыз, Новая, Нүркен Әбдіров, Рақымжан Қошқарбаев, Шиелі,
5. № 371 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Ынтымақ" шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі № 2 А, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 46 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Ынтымақ" шағын ауданы, көшелер: Алматинская, Жиембет жырау, Молодежная, Мұсаев, Әлмерек.
6. № 373 сайлау учаскесі:
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жаңадәуір" шағын ауданы, Мира көшесі № 3, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 5 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанаты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жаңадәуір" шағын ауданы, көшелер: Әлімжан, Болысбаев № 83, 85 А, 87 Б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213 А, 215, 217 А, 219, 221, 223, 225, 227 Б, 229, 231, 233, 235, 237 А, 239, 241, 243, 235, 247 А, 249, 251, 253 А, 255, 257 А, 259, 260, 262 А, 264 В, 266 Д, 268 Е, 270, 272, 274, 276 А, 278 Б, 280; Дәулеткерей, Жароков, Қазанғап, Қорқыт-ата, Жандосов, Саттархан, Тәттімбет, Ш. Уәлиханов, Ықылас, Сүгір, Мұратбаев, Қошқарбаев, Новостройка.
7. № 374 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Қоянқұс" шағын ауданы, Абай көшесі № 2 Е, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 47 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Қоянқұс" шағын ауданы, көшелер: Абай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Береговая, Ш. Айманов, Брусиловский, Гүлдер, Достық, Жамбыл, Жастар, Иманов, Көктем, Б. Момышұлы, Мұратбаев, Тәуелсіздік, Ш. Уәлиханов, Шиелі № 83-тен № 280 бойынша, Энергетиков.
8. № 375 сайлау учаскесі

Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанаталап", улица Есіл, № 2, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 25" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанаталап"
4.Избирательный участок № 368
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Коянкус", улица Шиели 61, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 1" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Коянкус", улицы: Иманов, Алатау, Алтай, Ануарбек Абимолдаев, Астана, Бейбітшілік, Береговая, Бірлік, Данаш Жаркынбеков, Жер ұйық, Жұлдыз, Квартал Д, Наурыз, Новая, Нүркен Абдиров, Рақымжан Қошқарбаев, Шиелі.
5.Избирательный участок № 371
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Ынтымак", улица Әл-Фараби № 2 А, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 46" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Ынтымак", улицы: Алматинская, Жиембет жырау, Молодежная, Мұсаев, Әлмерек.
6.Избирательный участок № 373
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанадаур", улица Мира № 3, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 5" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жанадаур", улицы: Әлімжан, Болысбаева № 83, 85 А, 87 Б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213 А, 215, 217 А, 219, 221, 223, 225, 227 Б, 229, 231, 233, 235, 237 А, 239, 241, 243, 235, 247 А, 249, 251, 253 В, 255, 257 А, 259, 260, 262 А, 264 В, 266 Д, 268 Е, 270, 272, 274, 276 А, 278 Б, 280; Дәулеткерей, Жарокова, Қазанғап, Қорқыт-ата, Жандосова, Саттархан, Тәттімбет, Ш. Уалиханова, Ықылас, Сүгір, Мұратбаев, Қошқарбаев, Новостройка.
7.Избирательный участок № 374
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Коянкус", улица Абай № 2 Е, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа №47" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Коянкус" улицы: Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Береговая, Ш. Айманов, Брусиловского, Гүлдер, Достық, Жамбыла, Жастар, Иманова, Көктем, Б. Момышұлы, Мұратбаева, Тәуелсіздік, Ш. Уалиханова, Шиелі с № 83 по № 280, Энергетиков.
8.Избирательный участок № 375

Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, Қ. Қалибеков көшесі, № 5, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 3 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, көшелер: Б. Момышұлы, Жампеисов Оразбай, Ш. Уәлиханов № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239,241, 243; Қ. Қалибеков № 1, 2, 3; Мерей, Тәуелсіздік, Сырдария, Жұлдыз, Каспий, Бірлік, Ақжайық, Шалқар, Ертіс, Жаңаталап, Орда; тұйық көшелер: Гоголь, Горький, Жаңа ғасыр.
9. № 376 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау өаласы, "Жетіген" шағын ауданы, Қ. Қалибеков көшесі, № 5, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 3 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанат.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы көшелер: М. Мақатаев, Наурызбай батыр, Жібек жолы, Қабанбай батыр, Некрасов, Желтоқсан, Ақсай, Шыңғыстау, Есіл, Тарбағатай, тұйық көше: Гагарин.
10. № 377 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген", "Дорожник" № 18 А, "Ремонтно-строительное управление - 1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, көшелер: Ломоносов, Ә. Молдағұлова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; В. Панфилов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; Ш. Уәлиханов № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; Қ. Қалибеков № 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; "Дорожник" ықшам ауданы, тұйық көше: Ақмешіт.

Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица Қ. Қалибеков, № 5, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 3" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: Б. Момышұлы, Жампеисов Оразбай, Ш. Уәлиханов № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243;Қ. Қалибеков № 1, 2, 3; Мерей, Тәуелсіздік, Сырдария, Жұлдыз, Каспий, Бірлік, Ақжайық, Шалқар, Ертіс, Жаңаталап, Орда; переулки: Гоголь, Горького, Жаңағасыр.
9.Избирательный участок № 376
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица Қ. Қалибеков, № 5, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 3" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: М.Мақатаев, Наурызбай батыр, Жибекжолы, Қабанбай батыр, Некрасова, Желтоқсан, Ақсай, Шыңғыстау, Есіл, Тарбағатай; переулок: Гагарина.
10. Избирательный участок № 377
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", "Дорожник", № 18 А, Товарищество с ограниченной ответственностью "Ремонтно-строительное управление – 1".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: Ломоносов, Ә. Молдағұлова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; В. Панфилов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; Ш. Уәлиханов № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; Қ. Қалибеков № 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; "Дорожник"; переулок: Ақмешіт.

11. № 378 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, № 7, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бөбекжай балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы көшелер: Айтеке Би № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,
12. № 379 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, " Жетіген" шағын ауданыы, Абылай хан көшесі, № 4, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің, "№ 11 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, көшелер: Ж. Құдайбергенов, Айтеке Би № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13; Жетіген, Сейфуллин, Шұғылы, Қарасай батыр, Қазақстан, Маметова, Сүйінбай жырау, Абылай хан, Алпамыс батыр, Райымбек батыр, Бөгенбай батыр, Ә. Молдағұлова № 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134; Ш. Уәлиханов № 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242; Азаттық, Шәкәрім, "СМП-625", Өтеген батыр, Терешкова, Бәйтерек, Қ. Түгелбаев, Жәнібек батыр.
13. № 380 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, Жігер көшесі, № 86, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің, "№ 34 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, сол қанаты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, көшелер: Ворошилов, Нұрлы жол, Төле би, Целинная, Қожа Ахмет Йассауи, Алтай, Айнабұлақ, Жігер, Бастау, Алакөл, Ұлытау, Арал, Ақбұлақ, Шу, Талас, Қызылсу, Марқакөл, Жерұйық.

11. Избирательный участок № 378
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица Ыбырай Алтынсарин, № 7, Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад "Балдырған" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: Айтеке Би № 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52; Абая, Ыбырай Алтынсарин, Шәмші Қалдаяқов, Нұрғиса Тілендиев, Қ. Сәтпаев, Қырмызы, В. Панфилов № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116; жилой городок: "ДОС", переулки: Пушкина, Жамбыла, потребительские кооперативы садоводческих товариществ: "Спорт 89", "Шугыла", "Мрия", "Оазис", "Ветеран Заречное", "Аманат 1", "Эстрагон", "Автомобилист", "Алма-Атахлеб", "Арман", "Арман 1", "Наурыз-Март", "Меруерт", "Наурыз", "Геолог", "Строитель", "Джетысу", "Снабженец", "Бархан-Или", территория воиской части № 5574.
12. Избирательный участок № 379
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица Абылай хан, № 4, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 11" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: Ж. Құдайбергенов, Айтеке Би № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13; Жетыген, Сейфуллин, Шұғыла, Қарасай батыр, Қазақстан, Маметовой, Сүйінбай жырау, Абылай хан, Алпамыс батыр, Райымбек батыр, Бөгенбай батыр, Ә. Молдағұлова № 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134; Ш. Уәлиханов № 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242; Азаттық, Шәкәрім, СМП-625, Өтеген батыр, Терешкова, Байтерек, К. Түгелбаев, Жәнібек батыр.
13. Избирательный участок № 380
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица Жігер, № 86, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 34" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области", левое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: Ворошилова, Нұрлыжол, Төле Би, Целинная, Қожа Ахмет Йассауи, Алтай, Айнабұлақ, Жігер, Бастау, Алакөл, Ұлытау, Арал, Ақбұлақ, Шу, Талас, Қызылсу, Марқакөл, Жерұйық.

14. № 381 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қадасы, Жетіген ауылы, Жігер көшесі, № 86, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің, "№ 34 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, оң қанаты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, көшелер: М. Әуезов, Жетісу, Іле, Шевченко, Титов, Құрманғазы, Заңғар, Дзержинский, Астана, Ұлы дала, Шымырбек, Наурызым, тұйық көше: Достық.
15. № 382 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Құйған" шағын ауданы, Мәңгілік ел көшесі, № 1 А, "Алматы облысы білім басқармасының Іле ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің, "№ 32 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Құйған" шағын ауданы, "Жаңаарна", "Еңбек" шағын аудандары.
16. № 383 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, № 65229 әскери бөлімшесі, клуб.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Жетіген" шағын ауданы, № 65229, № 20709 әскери бөлімшелер аумағы.
17. № 892 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Дәулет" шағын ауданы, ғимарат № 7, "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар № 11 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Дәулет" шағын ауданы.
18. № 953 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, Центральная көшесі, № 22, дәрігерлік амбулатория.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, көшелер: Дзержинский, Советская, Садовая, Мира, Набережная, Абай, Маметова, Рысқұлов, Тәуелсіздік, Момышұлы, Наурызбай батыр, Центральная, Өтеген батыр, Жұлдыз, Райымбек батыр, Қорқыт ата, Әуезов, Алтынсарин, Жамбыл, Сүйінбай, Амангелды, Желтоқсан көшелері, шағын аудан: № 20, Іле станциясы.
19. № 954 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, Дзержинский көшесі, № 3а, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Заречный ауылындағы №12 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, Весенняя, Школьная, Төле би, Құрманғазы, Рахымжанов көшелері, шағын аудан: № 1-ден 19-ға дейін, 21, ПожДепо.

14. Избирательный участок № 381
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улица Жігер, № 86, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 34" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области", правое крыло.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", улицы: М. Әуезов, Жетісу, Іле, Шевченко, Титов, Кұрманғазы, Заңғар, Дзержинский, Астана, Ұлы дала, Шымырбек, Наурызым; переулок: Достық.
15. Избирательный участок № 382
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Куйган", улица Мәңгілік ел, №1 А, Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа № 32" государственного учреждения "Отдел образования по Илийскому району Управления образования Алматинской области".
Границ избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Куйган", Жанаарна, Енбек.
16. Избирательный участок № 383
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", воинская часть № 65229, клуб.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Жетыген", территория воисковых частей № 65229, № 20709.
17. Избирательный участок № 892
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Даулет", ул.Ушконыр 34, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 11 государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Даулет".
18. Избирательный участок № 953
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", улица Центральная, № 22, врачебная амбулатория.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречное", улицы: Дзержинского, Советская, Садовая, Мира, Набережная, Абая, Маметова, Рыскулова, Тауелсиздик, Момышулы, Наурызбай батыра, Центральная, Отеген батыра, Жулдыз, Райымбек батыра, Коркытата, Ауезова, Алтынсарина, Жамбыла, Суйнбая, Амангелді, Желтоксан, микрорайон № 20; станция Илийская.
19. Избирательный участок № 954
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", улица Дзержинского, № 3а, "Средняя школа № 12 с дошкольным мини-центром села Заречное" государственного учреждения "Отдел образования по городу Капшагай Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречное", улицы: Школьная, Толе би, Курмангазы, Рахимжанова, микрорайон с № 1 по № 19, № 21, Пож Депо.

20. № 955 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Арна" шағын ауданы, "Алматы облысы білім басқармасының Қонаев қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арна ауылындағы №11 орта мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Арна" шағын ауданы.
21. № 965 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Алатау қаласы, "Заречный" шағын ауданы, № 3660 әскери бөлімі.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алатау қаласы, "Заречное" шағын ауданы, № 3660 әскери бөлімшесі.

20. Избирательный участок № 955
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Арна", улица Школьная 6/1, "Средняя школа № 11 села Арна" государственного учреждения "Отдел образования по городу Қонаев Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Арна".
21. Избирательный участок № 965
Место нахождение избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", войсковая часть № 3660.
Границы избирательного участка: город Алатау, микрорайон "Заречный", войсковая часть № 3660.