Қобда ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 275 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 желтоқсанда № 8662-04 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 2 маусымдағы № 113 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 02.06.2026 № 113 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 73 тармағына сәйкес, Қобда ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қобда ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Қобда ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 152 "Қобда ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5591 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қобда ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Кобдинского района
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 3 декабря 2024 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 декабря 2024 года № 8662-04. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 2 июня 2026 года № 113
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 02.06.2026 № 113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Кобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Кобдинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кобдинского района от 26 июня 2017 года № 152 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Кобдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5591).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кобдинского района.