Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 17/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 8740-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 қаңтардағы № 47/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 15.01.2026 № 47/2 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы ауданында "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 4-тармағының екінші абзацында белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 2%-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А.Балташев

О понижении размера ставки
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 17/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2024 года № 8740-03. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2026 года № 47/2
Сноска. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15.01.2026 № 47/2 (вводится в действие с 01.01.2026)
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной абзацем вторым пункта 4 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в Аршалынском районе с 4% на 2%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата А.Балташев