Күршім ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 429 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 тамызда № 8893-16 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 1 шілдедегі № 199 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 01.07.2025 № 199 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Күршім ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Күршім ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 383 "Күршім ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7672 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Күршім ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Курчумского района
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 1 августа 2023 года № 429. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 августа 2023 года № 8893-16. Утратило силу постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 1 июля 2025 года № 199
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 01.07.2025 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Курчумского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района от 12 октября 2020 года № 383 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Курчумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7672).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Курчумского района.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі А. Акышов
Күршім ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 1 тамыздағы
№ 429 қаулысына қосымша
Күршім ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
№
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
1
Күршім ауылы Исабеков көшесі "Нурбол" кафесінің оң жағында

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района А. Акышов
Приложение к постановлению
Акимата Курчумского района
от 1 августа 2023 года № 429
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Курчумского района
№
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности (лет)
1
село Курчум улица Исабекова справа от кафе "Нурбол"