Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 200 "Су нысандарының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдалану режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 12 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 27 қаңтарда № 13-0-6235 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 23 қаулысымен

О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 200 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования"
Постановление акимата Туркестанской области от 26 января 2023 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 января 2023 года № 13-0-6235. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 22 января 2026 года № 23

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 22.01.2026 № 23 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Су нысандарының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдалану режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2017 жылғы 24 шілдедегі № 200 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4186 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 3-жол келесі редакцияда жазылсын:
"
3
Бадам өзені
Ордабасы
Қараспан ауылдық округі
8,4

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 22.01.2026 № 23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 200 "О водоохранных зонах, полосах, режиме и особых условиях их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4186) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"
3
Река Бадам
Ордабасинский
сельский округ Караспан
8,4

15,0
500
35
Сайрам
Ақбұлақ ауылдық округі
2,9
500
35
120
Балдыберек өзені
Төлеби
Бірлік ауылдық округі
8,9
Сол жағалау:
ПК 0-7 – 500
ПК 8 – 450
ПК 9-12 – 500
ПК 13 – 450
ПК 14 – 300
ПК 15 – 350
ПК 16 – 450
ПК 17-23 – 500
ПК 24 – 450
ПК 25-36 – 500
Оң жағалау:
ПК 0-4 – 500
ПК 5-6 – 350
ПК 7 – 250
ПК 8 – 350
ПК 9-17 – 500
ПК 18 – 450
ПК 19-23 – 500
ПК 24 – 450
ПК 25-36 – 500
Сол жағалау:
ПК 0-4 – 35
ПК 5-20 – 55
ПК 21-23-35
ПК 24-30-70
ПК 31-36 – 100
Оң жағалау:
ПК 0-4 – 35
ПК 5-20 – 55
ПК 21-23-35
ПК 24-28 – 55
ПК 29-30 – 70
ПК 31-36 - 100
Қаратөбе ауылдық округі
27,1
".
реттік нөмірлері 122, 126, 127-жолдар алынып тасталынсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Экология, геология
және табиғи ресурстар министрлігі Су
ресурстары комитетінің "Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі
Арал-Сырдария бассейндік инспекциясы"
Республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті Түркістан облысының
санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті"
Республикалық мемлекеттік мекемесі

15,0
500
35
Сайрамский
сельский округ Акбулак
2,9
500
35
120
Река Балдыберек
Толебийский
сельский округ Бирлик
8,9
Левый берег:
ПК 0-7 – 500
ПК 8 – 450
ПК 9-12 – 500
ПК 13 – 450
ПК 14 – 300
ПК 15 – 350
ПК 16 – 450
ПК 17-23 – 500
ПК 24 – 450
ПК 25-36 – 500
Правый берег:
ПК 0-4 – 500
ПК 5-6 – 350
ПК 7 – 250
ПК 8 – 350
ПК 9-17 – 500
ПК 18 – 450
ПК 19-23 – 500
ПК 24 – 450
ПК 25-36-500
Левый берег:
ПК 0-4 – 35
ПК 5-20 – 55
ПК 21-23-35
ПК 24-30-70
ПК 31-36 – 100
Правый берег:
ПК 0-4 – 35
ПК 5-20 – 55
ПК 21-23-35
ПК 24-28 – 55
ПК 29-30 – 70
ПК 31-36 - 100
сельский округ Каратобе
27,1
";
строки, порядковые номера 122, 126, 127 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Арало-Сырдарьинская бассейновая инспекция по
регулированию использования и охраны водных
ресурсов Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии, геологии и природных
ресурсов Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Туркестанской области Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля Министерства
здравохранения Республики Казахстан"