Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 348 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 3 қантарда № 7672-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2021 жылғы 5 ақпандағы № 47 "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7123 болып тіркелген);
2) 2021 жылғы 19 қазандағы № 411 "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 47 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24911 болып тіркелген).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданының әкімі
Ж. Садвокасов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 348 қаулысы қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2023 года № 348. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 03 января 2024 года № 7672-15
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Кызылжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области:
1) от 5 февраля 2021 года № 47 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7123);
2) от 19 октября 2021 года № 411 "О внесении изменения в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2021 года № 47 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24911).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Ж. Садвокасов
Приложение
к постановлению акимата
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
от 28 декабря 2023 года № 348
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области

120
"Айсберг" дүкені, "У Ванюши" дүкені
азық-түлік /азык-түлік емес
5
69
Ольшанка ауылы, Төле би көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының фельдшерлік-акушерлік пунктінің сол жағында
30
жоқ
азық-түлік /азык-түлік емес
5
70
Вознесенка ауылы, Әл-Фараби көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратына қарама-қарсы
30
жоқ
азық-түлік /азык-түлік емес
5
71
Вишневка ауылы, Бірлік көшесі, №5 тұрғын үйдің оң жағында
30
жоқ
азық-түлік /азык-түлік емес
5

120
магазин "Айсберг", магазин
"У Ванюши"
продовольственные /непродовольственные
5
69
село Ольшанка, улица Төле би, слева от фельдшерско-акушерского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылжарская районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
30
отсутствует
продовольственные /непродовольственные
5
70
село Вознесенка, улица Әл-Фараби, напротив здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылжарская районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
30
отсутствует
продовольственные /непродовольственные
5
71
село Вишневка, улица Бірлік, справа от жилого дома №5
30
отсутствует
продовольственные /непродовольственные
5