Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 142 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 шілдеде № 7559-15 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында сайлау учаскелерi құрылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 21 шілдедегі № 9;
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 11.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының әкімі
Р. Елубаев
"Келісілді"
Аққайың аумақтық
сайлау комиссиясы
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының әкімі
2023 жылғы 14 шілдедегі
№ 142 шешімге қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 01.04.2024 № 5 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 15.07.2024 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); 02.04.2025 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
"№ 95 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Аралағаш ауылы, Серғазы Нұрахметов көшесі, № 24 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Аралағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ауылдық клубының ғимараты;
шекаралары: Аралағаш ауылы, Амангелді ауылы.
№ 96 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Рублевка ауылы, Конституция көшесі, № 61 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Рублевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Рублевка ауылы.
№ 97 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Астраханка ауылы, Школьная көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Астраханка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Астраханка ауылы, Қаратомар ауылы.
"№ 98 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Власовка ауылы, Садовая көшесі, № 15 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власовка ауылдық округі әкімінің аппаратты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
шекаралары: Власовка ауылы, Безлесное ауылы.
№ 100 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Шағалалы ауылы, Вадим Буторин көшесі, № 2 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппаратты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
шекаралары: Шағалалы ауылы, Южное ауылы.
№ 102 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Степное ауылы, Максим Горький көшесі, № 2 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Степное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Степное ауылы.
№ 103 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Трудовое ауылы, Пушкин көшесі, № 17 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "У.М. Ахмедсафин атындағы Совет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Трудовое ауылы, Григорьевка ауылы, Көктерек ауылы, Қанжығалы ауылы.
"№ 105 сайлау учаскесі:

Об образовании избирательных участков на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 июля 2023 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июля 2023 года № 7559-15
РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу следующие решения акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области:
от 21 июля 2021 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
от 30 декабря 2022 года № 11 "О внесении изменений и дополнений в решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области" от 21 июля 2021 года № 9".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Р. Елубаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аккайынская территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 14 июля 2023 года № 142
Избирательные участки на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение в редакции решения акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 01.04.2024 № 5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решением акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 15.07.2024 № 8 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); от 02.04.2025 № 3 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 95:
Местонахождение: село Аралагаш, улица Серғазы Нұрахметова, дом № 24, здание сельского клуба коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Аралагашского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
границы: село Аралагаш, село Амангельды.
Избирательный участок № 96:
Местонахождение: село Рублевка, улица Конституции, дом № 61, здание коммунального государственного учреждения "Рублевская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Рублевка.
Избирательный участок № 97:
Местонахождение: село Астраханка, улица Школьная, здание коммунального государственного учреждения "Астраханская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Астраханка, село Каратомар.
Избирательный участок № 98:
Местонахождение: село Власовка, улица Садовая, дом № 15, здание сельского Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
границы: село Власовка, село Безлесное.
Избирательный участок № 100:
Местонахождение: село Шагалалы, улица Вадима Буторина, дом № 2, здание сельского Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
границы: село Шагалалы, село Южное.
Избирательный участок № 102:
Местонахождение: село Степное, улица Максима Горького, дом № 2, здание коммунального государственного учреждения "Степная начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Степное.
Избирательный участок № 103:
Местонахождение: село Трудовое, улица Пушкина, дом № 17, здание коммунального государственного учреждения "Советская средняя школа имени У.М. Ахмедсафина" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Трудовое, село Григорьевка, село Коктерек, село Кенжегалы.
Избирательный участок № 105:

Орналасқан жері: Ивановка ауылы, 9 май көшесі, № 7 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Ивановка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Ивановка ауылы.
№ 106 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Қиялы ауылы, Учебная көшесі, № 48 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Андрей Хименко атындағы Қиялы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Қиялы ауылы, Электрическая, Калинин, Ленин, Пионерская, Октябрьская, Советская, Мир, Лихачев, Гагарин, Комсомольская, Учебная, Луговая, Горький, Садовая, Юбилейная, Чапаев, С. Мұқанов көшелері.
№ 107 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Қиялы ауылы, Южная көшесі, № 1 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Қиялы ауылы, Титов, Южная, Дорожная, Элеваторная, Степная, Станционная, Сенная, Западная, Киров, Абай, Механизаторская, Нефтебазовская көшелері, Барыкөл ауылы, Кучковка ауылы.
№ 110 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Ленинское ауылы, Пушкин көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің аппаратты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
шекаралары: Ленинское ауылы.
№ 111 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Дайындық ауылы, Нұрмағамбет Жамшин көшесі, № 64 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Дайындық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Дайындық ауылы.
№ 112 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Полтавка ауылы, Молодежная көшесі, № 20 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің аппаратты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
шекаралары: Полтавка ауылы, Борки ауылы.
№ 113 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Смирново ауылы, Алексей Щербаков көшесі, № 14 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Смирново мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;

Местонахождение: село Ивановка, улица 9 мая, дом № 7, здание коммунального государственного учреждения "Ивановская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Ивановка.
Избирательный участок № 106:
Местонахождение: село Киялы, улица Учебная, дом № 48, здание коммунального государственного учреждения "Киялинская средняя школа имени Андрея Хименко" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Киялы, улицы Электрическая, Калинина, Ленина, Пионерская, Октябрьская, Советская, Мира, Лихачева, Гагарина, Комсомольская, Учебная, Луговая, Горького, Садовая, Юбилейная, Чапаева, С. Муканова.
Избирательный участок № 107:
Местонахождение: село Киялы, улица Южная, дом № 1, здание коммунального государственного учреждения "Аграрный колледж Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Киялы, улицы Титова, Южная, Дорожная, Элеваторная, Степная, Станционная, Сенная, Западная, Кирова, Абая, Механизаторская, Нефтебазовская, село Барыколь, село Кучковка.
Избирательный участок № 110:
Местонахождение: село Ленинское, улица Пушкина, здание сельского Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
границы: село Ленинское.
Избирательный участок № 111:
Местонахождение: село Дайындык, улица Нұрмағамбет Жамшин, дом № 64, здание коммунального государственного учреждения "Дайындыкская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Дайындык.
Избирательный участок № 112:
Местонахождение: село Полтавка, улица Молодежная, дом № 20, здание сельского Дома культуры коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
границы: село Полтавка, село Борки..
Избирательный участок № 113:
Местонахождение: село Смирново, улица Алексея Щербакова, дом № 14, здание коммунального государственного учреждения "Смирновская школа-гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";

шекаралары: Смирново ауылы, Абай көшесі – № 1-ден № 5-ке дейін тақ жағы, № 2-ден № 20-ға дейін жұп жағы, Суворов көшесі – № 1-ден № 65-ке дейін тақ жағы, № 2-ден № 56-ға дейін жұп жағы, Алексей Щербаков көшесі – № 1-ден № 71-ге дейін тақ жағы, № 2-ден № 66-ға дейін жұп жағы, Геннадий Зенченко көшесі – № 1-ден № 41-ге дейін тақ жағы, № 2-ден № 66-ға дейін жұп жағы, Карбышев көшесі – №№ 21, 23, 25, Жұмабаев көшесі – № 51-ден № 99-ға дейін тақ жағы, № 62-ден № 114-ке дейін жұп жағы, Жұмабек Тәшенов көшесі – № 35-тен № 79-ға дейін тақ жағы, № 44-тен № 86-ға дейін жұп жағы, Гагарин көшесі – № 49-дан № 95-ке дейін тақ жағы, № 50-ден № 96-ға дейін жұп жағы, Пушкин көшесі – № 51-ден № 95-ке дейін тақ жағы, № 62-ден № 96-ға дейін жұп жағы, 9 май көшесі – № 71-ден № 95-ке дейін тақ жағы, № 58-ден № 76-ға дейін жұп жағы, Элеваторная, Рабочая көшелері.
№ 114 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Смирново ауылы, Северная көшесі, № 103 үй, "Солтүстік Қазақстан Бөліп Тартаушы Электр Желілік Компаниясы" акционерлік қоғамының ғимараты (келісім бойынша);
шекаралары: Смирново ауылы, Карбышев көшесі – № 1-ден № 17-ге дейін тақ жағы, Линейная, Әлия Молдағұлова, Дорожная, Северная, Заводская, Школьная, Жаңа тұрмыс, Шаховский, Қауданды, Бозарал, Жаңажол көшелері, Дорожный оралымы, Школьный оралымы, Северный оралымы.
№ 115 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Смирново ауылы, Алексей Щербаков көшесі, № 70 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 1 Смирново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Смирново ауылы, Суворов көшесі – тақ жағы № 67-ден № 73-ке дейін, жұп жағы № 58-ден № 100-ге дейін, Алексей Щербаков көшесі – тақ жағы № 73-тен № 91-ге дейін, жұп жағы № 68-ден № 98-ге дейін, Геннадий Зенченко көшесі – тақ жағы № 43-тен № 79-ға дейін, жұп жағы № 68-ден № 102-ге дейін, Желтоқсан көшесі – тақ жағы № 67-ден № 93-ке дейін, жұп жағы № 54-тен № 76-ға дейін, Горький көшесі – тақ жағы № 59-ден № 77-ге дейін, жұп жағы № 60-тан № 76-ға дейін, Жамбыл көшесі – тақ жағы № 57-ден № 75-ке дейін, жұп жағы № 78-ден № 96-ға дейін, Папанин көшесі – тақ жағы № 79-дан № 81-ге дейін, жұп жағы № 68-ден № 70-ке дейін, Мир көшесі – тақ жағы № 3-тен № 49-ға дейін, жұп жағы № 4-тен № 52-ге дейін, Титов көшесі – тақ жағы № 9-дан № 21-ге дейін, жұп жағы № 20-дан № 66-ға дейін, Амангелді көшесі – тақ жағы № 1-ден № 57-ге дейін, жұп жағы № 8-ден № 84-ке дейін, Тәшитов, Абылай Хан көшелері.
№ 116 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Смирново ауылы, Амангелді көшесі, № 90 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Балапан бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты;

границы: село Смирново, улица Абая - нечетная сторона с № 1 по № 5, четная сторона с № 2 по № 20, улица Суворова - нечетная сторона с № 1 по № 65, четная сторона с № 2 по № 56, улица Алексея Щербакова - нечетная сторона с № 1 по № 71, четная сторона с № 2 по № 66, улица Геннадия Зенченко - нечетная сторона № с 1 по № 41, четная сторона с № 2 по № 66, улица Карбышева - №№ 21, 23, 25, улица Жумабаева - нечетная сторона с № 51 по № 99, четная сторона с № 62 по № 114, улица Жұмабека Тәшенова - нечетная сторона с № 35 по № 79, четная сторона с № 44 по № 86, улица Гагарина - нечетная сторона с № 49 по № 95, четная сторона с № 50 по № 96, улица Пушкина - нечетная сторона с № 51 по № 95, четная сторона с № 62 по № 96, улица 9 Мая - нечетная сторона с № 71 по № 95, четная сторона с № 58 по № 76, улицы Элеваторная, Рабочая.
Избирательный участок № 114:
Местонахождение: село Смирново, улица Северная, дом № 103, административное здание акционерного общества "Северо-Казахстанская Распределительная Электросетевая Компания" (по согласованию);
границы: село Смирново, улицы Карбышева - нечетная сторона № с 1 по 17, Линейная, Әлия Молдағұлова, Дорожная, Северная, Заводская, Школьная, Жаңа тұрмыс, Шаховский, Қауданды, Бозарал, Жаңажол, переулок Дорожный, переулок Школьный, переулок Северный.
Избирательный участок № 115:
Местонахождение: село Смирново, улица Алексея Щербакова, дом № 70, здание коммунального государственного учреждения "Смирновская средняя школа № 1" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Смирново, улицы Суворова - нечетная сторона № с 67 по 73, четная сторона № с 58 по 100, Алексея Щербакова - нечетная сторона № с 73 по 91, четная сторона № с 68 по 98, Геннадий Зенченко - нечетная сторона № с 43 по 79, четная сторона № с 68 по 102, Желтоқсан - нечетная сторона № с 67 по 93, четная сторона № с 54 по 76, Горького - нечетная сторона № с 59 по 77, четная сторона № с 60 по 76, Джамбула - нечетная сторона № с 57 по 75, четная сторона № с 78 по 96, Папанина - нечетная сторона № с 79 по 81, четная сторона № с 68 по 70, Мира - нечетная сторона № с 3 по 49, четная сторона № с 4 по 52, Титова - нечетная сторона № с 9 по 21, 51, четная сторона № с 20 по 66, Амангельды - нечетная сторона № с 1 по 57, четная сторона № с 8 по 84, Ташитова, Аблай Хана.
Избирательный участок № 116:
Местонахождение: село Смирново, улица Амангельды, дом № 90, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад Балапан" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";

шекаралары: Смирново ауылы, Абай көшесі – тақ жағы № 7-дан № 91-ге дейін, жұп жағы № 22-ден № 74-ке дейін, Карбышев көшесі – тақ жағы № 29-дан № 35-ке дейін, жұп жағы № 2-ден № 14-ке дейін, Папанин көшесі – тақ жағы № 1-ден № 77-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 66-ға дейін, Мир көшесі – жұп жағы № 54-тен № 64-ке дейін, Амангелді көшесі – тақ жағы № 59-дан № 71-ге дейін, жұп жағы № 86-дан № 100-ге дейінгі, Жұмабаев көшесі – тақ жағы № 101-ден № 113-ке дейінгі, жұп жағы № 116-дан № 136-ға дейін, Жұмабек Тәшенов көшесі – тақ жағы № 81-ден № 105-ке дейін, жұп жағы № 88-ден № 116-ға дейін, Гагарин көшесі – тақ жағы № 97-ден № 131-ге дейін, жұп жағы № 98-ден № 120-ға дейін, Пушкин көшесі – тақ жағы № 97-ден № 121-ге дейін, жұп жағы № 98-ден № 118-ге дейін, Қайсар Тәштитов, Сәбит Мұқанов, Надежда Крупская, Партизанская, Савицкая, Олег Кошевой, П. Филиппенко, Мәншүк Мәметова көшелері.
№ 117 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Смирново ауылы, Зеленая көшесі, № 24 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты;
шекаралары: Смирново ауылы, 9 Май көшесі – тақ жағы № 1-ден № 69-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 56-ға дейін, Гагарин көшесі – тақ жағы № 1-ден № 47-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 48-ге дейін, Жұмабаев көшесі – тақ жағы № 1-ден № 49-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 60-қа дейін, Титов көшесі – тақ жағы № 1-ден № 9-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 18-ге дейін, Пушкин көшесі – тақ жағы № 1-ден № 49-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 60-қа дейін, Амангелді көшесі – №№ 2, 4, 6, Жамбыл көшесі – тақ жағы № 1-ден № 55-ке дейін, жұп жағы № 2-ден № 76-ға дейін, Горький көшесі – тақ жағы № 1-ден № 57-ге дейін, жұп жағы № 2-ден № 58-ге дейін, Желтоқсан көшесі – тақ жағы №1-ден № 65-ке дейін, жұп жағы № 2-ден № 52-ге дейін; Народная көшесі – тақ жағы №1-ден № 49-ға дейін, жұп жағы № 2-ден № 58-ге дейін, Жұмабек Тәшенов көшесі – тақ жағы № 1-ден № 33-ке дейін, жұп жағы № 2-ден № 42-ге дейін, Гастелло, 25 лет Целины, Ғабит Мүсірепов, Терешкова, Кардон, Чкалов, Островский, Имақов, Сырғабеков, Клочков, Учхозовская көшелері, Фабричный оралымы, Больничный городок оралымы.
№ 118 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Тоқшын ауылы, Юбилейная көшесі, № 15 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Тоқшын мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Тоқшын ауылы.
№ 119 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Тюменка ауылы, Василий Мордвинов көшесі, № 37 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Тюменка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Тюменка ауылы.
№ 120 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Камышлово ауылы, Школьная көшесі, № 22 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Камышлово негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Камышлово ауылы.
№ 121 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Черкасское ауылы, Тарас Шевченко көшесі, № 13 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Черкасское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Черкасское ауылы, Новороссийское ауылы.
№ 122 сайлау учаскесі:
Орналасқан жері: Добровольское ауылы, Украинская көшесі, № 13 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Добровольское негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Добровольское ауылы.
№ 669 сайлау учаскесі:

границы: село Смирново, улица Абая нечетная сторона с № 7 по № 91, четная сторона с № 22 по № 74, улица Карбышева - нечетная сторона с № 29 по № 35, четная сторона с № 2 по № 14, улица Папанина - нечетная сторона с № 1 по № 77, четная сторона с № 2 по № 66, улица Мира - четная сторона с № 54 по № 64, улица Амангельды - нечетная сторона с № 59 по № 71, четная сторона с № 86 по № 100, улица Жумабаева - нечетная сторона с № 101 по № 113, четная сторона с № 116 по № 136, улица Жұмабек Тәшенов - нечетная сторона с № 81 по № 105, четная сторона с № 88 по № 116, улица Гагарина - нечетная сторона с № 97 по № 131, четная сторона с № 98 по № 120, улица Пушкина - нечетная сторона с № 97 по № 121, четная сторона с № 98 по № 118, улицы Қайсар Тәштитов, Сабита Муканова, Надежды Крупской, Партизанская, Савицкой, Олега Кошевого, П.Филиппенко, Маншук Маметовой.
Избирательный участок № 117:
Местонахождение: село Смирново, улица Зеленая, дом № 24, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
границы: село Смирново, улица 9 Мая - нечетная сторона с № 1 по № 69, четная сторона с № 2 по № 56, улица Гагарина - нечетная сторона с № 1 по № 47, четная сторона с № 2 по № 48, улица Жумабаева - нечетная сторона с № 1 по № 49, четная сторона с № 2 по № 60, улица Титова - нечетная сторона с № 1 по № 9, четная сторона с № 2 по № 18, улица Пушкина - нечетная сторона с № 1 по № 49, четная сторона с № 2 по № 60, улица Амангельды - №№ 2, 4, 6, улица Джамбула - нечетная сторона с № 1 по № 55, четная сторона с № 2 по № 76, улица Горького - нечетная сторона с № 1 по № 57, четная сторона с № 2 по № 58, улица Желтоқсан - нечетная сторона с № 1 по № 65, четная сторона с № 2 по № 52, улица Народная - нечетная сторона с № 1 по № 49, четная сторона с № 2 по № 58, улица Жұмабек Тәшенов - нечетная сторона с № 1 по № 33, четная сторона с № 2 по № 42, улицы Гастелло, 25 лет Целины, Габита Мусрепова, Терешковой, Кардон, Чкалова, Островского, Имакова, Сыргабекова, Клочкова, Учхозовская, переулок Фабричный, переулок Больничный городок.
Избирательный участок № 118:
Местонахождение: село Токуши, улица Юбилейная, дом № 15, здание коммунального государственного учреждения "Токушинская школа-гимназия" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Токуши.
Избирательный участок № 119:
Местонахождение: село Тюменка, улица Василия Мордвинова, дом № 37, здание коммунального государственного учреждения "Тюменская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Тюменка.
Избирательный участок № 120:
Местонахождение: село Камышлово, улица Школьная, дом № 22, здание коммунального государственного учреждения "Камышловская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образвания акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Камышлово.
Избирательный участок № 121:
Местонахождение: село Черкасское, улица Тараса Шевченко, дом № 13, здание коммунального государственного учреждения "Черкасская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Черкасское, село Новороссийское.
Избирательный участок № 122:
Местонахождение: село Добровольское, улица Украинская, дом № 13, здание коммунального государственного учреждения "Добровольская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управления образования акимата Северо-Казахстанской област";
границы: село Добровольское.
Избирательный участок № 669:

Орыналасқан жері: Смирново ауылы, Пушкин көшесі, № 24 А үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 3 Смирново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Смирново ауылы, Южная, Панфилов, Молодежная, Первомайская, Сейфуллин, Лермонтов көшелері.
№ 670 сайлау учаскесі:
Орыналасқан жері: Смирново ауылы, Амангелді көшесі, № 73 үй, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Смирново әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
шекаралары: Смирново ауылы, Амангелді көшесі, № 73 үй.

Местонахождение: село Смирново, улица Пушкина, дом № 24 А, здание коммунального государственного учреждения "Смирновская средняя школа № 3" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Аккайынского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области";
границы: село Смирново, улицы Южная, Панфилова, Молодежная, Первомайская, Сейфуллина, Лермонтова.
Избирательный участок № 670:
Местонахождение: село Смирново, улица Амангельды, дом № 73, здание коммунального государственного учреждения "Смирновский центр социального обслуживания" коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Северо- Казахстанской области";
границы: село Смирново, улица Амангельды, дом № 73.