Бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 маусымдағы № 3/34 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 маусымда № 6458-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2026 жылғы 28 сәуірдегі № 31/283 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 28.04.2026 № 31/283 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3 бабының 5-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4% - дан 2% - ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Шет аудандық мәслихатының төрағасы С. Социал

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 26 июня 2023 года № 3/34. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 29 июня 2023 года № 6458-09. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 28 апреля 2026 года № 31/283
Сноска. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 28.04.2026 № 31/283 (вводится в действие с 01.01.2026 и подлежит официальному опубликованию).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (налоговый кодекс), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога с 4% на 2% по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шетского районного маслихата С. Социал