Целиноград ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 қарашадағы № А-11/322 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 желтоқсанда № 8662-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 14 қарашадағы № А-11/300 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 14.11.2025 № А-11/300 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Целиноградского района
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 27 ноября 2023 года № А-11/322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 декабря 2023 года № 8662-03. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 14 ноября 2025 года № А-11/300
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 14.11.2025 № А-11/300 (вводится в действие с 01.01.2026)

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529 бабының 6 тармағына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Целиноград ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Целиноградского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Целиноградского района.