Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 шілдедегі № 28/3 "Есіл ауданы бойынша халқы үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 36/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қаңтарда № 8509 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 қыркүйектегі № 8С-38/3 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 23.09.2025 № 8С-38/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданы бойынша халқы үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2022 жылғы 21 шілдедегі № 28/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28996 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Есіл ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы";
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3)-тармақшасына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Есіл ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
қосымшаның атауы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Есіл ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық
мәслихатының төрағасы
С.Агымбаева

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 21 июля 2022 года № 28/3 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Есильскому району"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 16 января 2023 года № 36/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2023 года № 8509. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 сентября 2025 года № 8С-38/3
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 сентября 2025 года № 8С-38/3
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Есильскому району" от 21 июля 2022 года № 28/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28996) следующие изменения:
в заголовок вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в преамбулу вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 1 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в заголовок приложения вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Есильского
районного маслихата
С.Агымбаева