Астана қаласының су объектілерінде су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылық пайдалану режимін белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қазандағы № 205-2263 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 205-2794 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 желтоқсанда № 1365-01 болып тіркелді
Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының су объектілерінде су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылық пайдалану режимін белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қазандағы № 205-2263 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1359-01 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыда:

О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 20 октября 2023 года № 205-2263 "Об установлении водоохранных зон, полос на водных объектах города Астаны и режима их хозяйственного использования
Постановление акимата города Астаны от 22 декабря 2023 года № 205-2794. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 22 декабря 2023 года № 1365-01. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 11 ноября 2025 года № 205-4170.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 11.11.2025 № 205-4170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 20 октября 2023 года № 205-2263 "Об установлении водоохранных зон, полос на водных объектах города Астаны и режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1359-01) следующие дополнения:
в указанном постановлении:

2. "Астана қаласының Қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Астана қаласының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
КЕЛІСІЛДІ:
"Астана қаласының Сәулет,
қала құрылысы және жер
қатынастары басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар
министрлігі Су шаруашылығы
комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Есіл бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы
Деңсаулық сақтау министрлiгi
Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
комитетiнің Астана каласының
Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
департаментi" республикалық
мемлекеттік мекемесі
"Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар
министрлігі Экологиялық реттеу
және бақылау комитетінің
Астана қаласы бойынша
Экология департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі

2. Руководителю Государственного учреждения "Управление охраны окружающей среды и природопользования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Управление архитектуры,
градостроительства и земельных
отношений города Астаны"
Республиканское
государственное учреждение
"Есильская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета водного
хозяйства Министерства
водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан"
Республиканское
государственное учреждение
"Департамент санитарно-
эпидемиологического контроля
города Астана Комитета
санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан"
Республиканское
государственное учреждение
"Департамент экологии по
городу Астана Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства
экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"