Газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелерінің және өнеркәсіптік тұтынушылардың – қысыммен жұмыс істейтін түтіктерді сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын олардың иелерінің тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2023 жылғы 13 қарашадағы № 607 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 15 қарашада № 33639 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 701 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі туралы ереженің 16-тармағының 138-2) тармақшасына, "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 20.06.2024 № 237 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелерінің және өнеркәсіптік тұтынушылардың – қысыммен жұмыс істейтін түтіктерді сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын олардың иелерінің тізілімін жүргізу қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі
С. Шарипханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі
2023 жылғы 13 қарашадағы
№ 607 бұйрығымен
бекітілген
Газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелерінің және өнеркәсіптік тұтынушылардың – қысыммен жұмыс істейтін түтіктерді сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын олардың иелерінің тізілімін жүргізу қағидалары

Об утверждении Правил ведения реестра владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей - владельцев сосудов, работающих под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 13 ноября 2023 года № 607. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2023 года № 33639.
В соответствии с подпунктом 138-2) пункта 16 Положения о Министерстве по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 701, подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 20.06.2024 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые Правила ведения реестра владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей - владельцев сосудов, работающих под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа.
2. Комитету промышленной безопасности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
3) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
С. Шарипханов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Утверждены
приказом Министра
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 ноября 2023 года № 607
Правила ведения реестра владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей - владельцев сосудов, работающих под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелерінің және өнеркәсіптік тұтынушылардың – қысыммен жұмыс істейтін түтіктерді сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын олардың иелерінің тізілімін жүргізу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 701 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі туралы ереженің 16-тармағының 138-2) тармақшасына сәйкес әзірленді және газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелерінің және өнеркәсіптік тұтынушылардың – қысыммен жұмыс істейтін түтіктерді сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын олардың иелерінің тізілімін жүргізуждің тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда пайдаланатын негізгі ұғымдар Қазақстан Республикасының газ және газбен жабдықтау және өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы заңнамаларына сәйкес қолданылады.
3. Тізілім Газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелерінің және өнеркәсіптік тұтынушылардың – қысыммен жұмыс істейтін түтіктерді сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын олардың иелерінің (бұдан әрі – иесі) бірыңғай тізбесін жүргізу мақсатында құрылады.
4. Тізілім олар туралы ақпараттық-анықтамалық сипаттағы барлық қажетті мәліметтерді қамтитын иелердің бірыңғай, кезең-кезеңімен нақтыланатын тізбесін білдіреді.
5. Тізілімді жүргізуді өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері (бұдан әрі – аумақтық бөлімше) осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жүзеге асырады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 02.10.2025 № 434 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6. Тізілім өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның интернет-ресурсында ашық қолжетімділікте орналастырылады.
2-тарау. Тізілімді жүргізу тәртібі
7. Тізілім осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелерінің және өнеркәсіптік тұтынушылардың – қысыммен жұмыс істейтін түтіктерді сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын олардың иелерін тізілімге (нен) қосу (алу) туралы өтініште көрсетілген иелері ұсынған мәліметтер негізінде қалыптастырылады.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 20.06.2024 № 237 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила ведения реестра владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей - владельцев сосудов, работающих под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 138-2) пункта 16 Положения о Министерстве по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 701 и определяют порядок ведения реестра владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей - владельцев сосудов, работающих под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа (далее – реестр).
2. Основные понятия, используемые в настоящих Правилах, применяются в соответствии с законодательствами Республики Казахстан о газе и газоснабжении и в области промышленной безопасности.
3. Реестр создается с целью ведения единого перечня владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей – владельцев сосудов, работающих под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа (далее – владелец).
4. Реестр представляет собой единый, периодически уточняемый перечень владельцев, содержащий все необходимые сведения информационно-справочного характера о них.
5. Ведение реестра осуществляется территориальными подразделениями ведомства уполномоченного органа в области промышленной безопасности (далее – территориальное подразделение) по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 5 - в редакции приказа Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 02.10.2025 № 434 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Реестр размещается в открытом доступе на интернет-ресурсе уполномоченного органа в области промышленной безопасности.
Глава 2. Порядок ведения реестра
7. Реестр формируется на основании сведений, представленных владельцами, указанных в заявлении о включении (исключении) в (из) реестр (а) владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей-владельцев сосудов, работающих под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 7 - в редакции приказа Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 20.06.2024 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

8. Тізілімді жүргізу мыналарды қамтиды:
1) иелері туралы мәліметтерді қалыптастыру (қосу, алып тастау);
2) иелері туралы мәліметтерді өзектендіру (жаңарту, алып тастау).
9. Тізілімді қалыптастыру үшін иесі осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша объектінің орналасқан жері бойынша аумақтық бөлімшеге электрондық құжат немесе қағаз жеткізгішдегі құжат түрінде оларда көрсетілген мәліметтерді растайтын құжаттардың көшірмелерін қоса бере отырып өтініш береді.
Өтінішке мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) қысыммен жұмыс істейтін, оларды сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын, техникалық сипаттамалары және қауіпті техникалық құрылғыны есепке қою туралы толық ақпаратты қамтитын ыдыстың паспорты;
2) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 454 бұйрығымен бекітілген Қауіпті өндірістік объектіні пайдаланатын ұйымдардың қауіпті өндірістік объектіні салуға, кеңейтуге, реконструкциялауға, жаңғыртуға, консервациялауға және жоюға арналған жобалау құжаттамасын келісу қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24508 болып тіркелген) сәйкес жобалау құжаттамасын келісу хаты немесе объектінің жобалау құжаттамасын келісу туралы мәліметтерді не объектіні пайдалануға қабылдау актісін қамтитын құжат.
Ескерту:
2020 жылдан бастап "Е-лицензиялау" мемлекеттік деректер қоры" ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" АЖ) арқылы көрсетілген өнеркәсіптік қауіпсіздік бөлігінде жобалық құжаттама және (немесе) қысыммен жұмыс істейтін ыдысты есепке қою құжаттарының көшірмесін ұсынбауға болады.
"Е-лицензиялау" АЖ арқылы қысыммен жұмыс істейтін ыдысты есепке қойған және (немесе) жобалық құжатаманы келіскен жағдайда, берілген нөмірді көрсету қажет.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 20.06.2024 № 237 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
10. Иесінің және (немесе) орналасқан жерінің (қауіпті техникалық құрылғының) ауысуын қоспағанда, бірдей объект (қауіпті техникалық құрылғы) туралы мәліметтер тізілімге енгізілмейді.
11. Аумақтық бөлімше өтініш келіп түскен күннен бастап 10 (он) жұмыс күнінен аспайтын мерзімде ұсынылған ақпаратты қарайды және өтініште көрсетілген мәліметтердің толықтығы мен дұрыстығына тексереді.
12. Өтінішті қарау нәтижелері бойынша өтініш берушіге иесінің тізілімге енгізу (алып тастау) туралы немесе өтініште көрсетілген мәліметтер толық емес және дәйексіз болған жағдайда ескертулер мен кемшіліктерді жою қажеттігі туралы жазбаша хабарлама жіберіледі.

8. Ведение реестра включает в себя:
1) формирование (включение, исключение) сведений о владельцах;
2) актуализация (обновление, исключение) сведений о владельцах.
9. Для формирования реестра владелец подает заявление в виде электронного документа или документа на бумажном носителе в территориальное подразделение по местонахождению объекта по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам с приложением копии документов, подтверждающих указанные в заявлении сведения.
К заявлению прилагаются следующие документы:
1) паспорт сосуда, работающего под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа, содержащий полную информацию о техническом характеристики и постановке на учет опасного технического устройства;
2) письмо-согласование проектной документации в соответствии Правилам согласования проектной документации на строительство, расширение, реконструкцию, модернизацию, консервацию и ликвидацию опасного производственного объекта организациями, эксплуатирующими опасный производственный объект, утвержденным приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 16 сентября 2021 года № 454 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24508) или документ содержащий сведения о согласовании проектной документации объекта либо акт приемки объекта в эксплуатацию.
Примечание:
допускается не предоставление копии документов проектной документации в части промышленной безопасности и (или) постановки на учет сосуда, работающего под давлением, полученные с 2020 года информационной системой "государственная база данных "Е-лицензирование" (далее – ИС "Е- лицензирование).
В случае, постановки на учет сосуда, работающего под давлением и (или) согласования проектной документации оказаны посредством ИС "Е-лицензирование", необходимо указать номер, который был присвоен.
Сноска. Пункт 9 - в редакции приказа Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 20.06.2024 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. В реестр не вносятся сведения об одном и том же объекте (опасном техническом устройстве), за исключением случаев смены владельца и (или) места расположения (опасного технического устройства).
11. Территориальное подразделение в срок, не превышающий 10 (десяти) рабочих дней с даты поступления заявления, рассматривает представленную информацию и проверяет ее на полноту и достоверность указанных в заявлении сведений.
12. По результатам рассмотрения заявления заявителю направляется письменное уведомление о включения (исключения) в (из) реестр (а) владельца либо уведомление о необходимости устранения имеющихся замечаний и недостатков в случае неполной и недостоверной информации указанных в заявлении сведений.

13. Өтініш қаралғаннан кейін аумақтық бөлімшелер 3 (үш) жұмыс күні ішінде өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органға осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша мәліметтерді ұсынады.
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті орган осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес нысанда өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның интернет-ресурсында 3 (үш) жұмыс күні ішінде тізілімді жариялайды.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 20.06.2024 № 237 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
14. Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның интернет-ресурсында орналасқан тізілімді өзектендіру өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті орган ай сайын 20 (жиырманшы) күнге дейін жүзеге асырылады.
15. Иелерінің тізіліміндегі мәліметтерді өзектендіру осы Қағидалардың 1-қосымшада көрсетілген мәліметтердің біреуі өзгерген кезде орын алады.
Көрсетілген өзгерістер туралы, сондай-ақ осы Қағидалардың 16-тармағының 2), 3), 4) және 5) тармақшаларында көзделген жағдайларда иесі аумақтық бөлімшені электрондық құжат немесе қағаз жеткізгішдегі құжат түрінде уақтылы хабардар етеді.
Аумақтық бөлімше өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органға 3 (үш) жұмыс күні ішінде осы тармақтың екінші бөлігінде көзделген мәліметтерді ұсынады.
Сондай-ақ, газды өндіруді, тасымалдауды (тасуды), сақтауды және көтерме саудада өткізуді, сондай-ақ тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізуді және тұтынуды мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын уәкілетті органның алынған деректері өзектендіру көзі болып табылады.
16. Иесі төмендегі жағдайлар бойынша тізілімнен шығарылады:
1) осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша иесінің өтініші негізінде;
2) заңды немесе жеке тұлғаға (дара кәсіпкерге) қатысты сұйытылған мұнай газын өткізу жөніндегі қызметпен айналысуға тыйым салу туралы заңды күшіне енген сот шешімі (үкімі) бар;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес кәсіпкерлік субъектісі болып табылатын иесінің таратылуы;
4) бұрын тізілімге енгізілген қысыммен жұмыс істейтін ыдыстардың иесі туралы мәліметтердің өзгеруі (иесінің ауысуы);
5) қысыммен жұмыс істейтін ыдысты жою (кәдеге жарату);
6) газ толтыру станцияларында, газ толтыру пункттерінде, автогаз құю станцияларында және өнеркәсіптік тұтынушыларда қысыммен жұмыс істейтін ыдыстың болмауы;

13. После рассмотрения заявления территориальное подразделение в течение 3 (трех) рабочих дней представляют в уполномоченный орган в области промышленной безопасности сведения по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
Уполномоченный орган в области промышленной безопасности опубликовывает реестр по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам в течение 3 (трех) рабочих дней на интернет-ресурсе уполномоченного органа в области промышленной безопасности.
Сноска. Пункт 13 - в редакции приказа Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 20.06.2024 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
14. Актуализация реестра, размещенного на интернет-ресурсе уполномоченного органа в области промышленной безопасности осуществляется уполномоченным органом в области промышленной безопасности ежемесячно до 20 (двадцатого) числа.
15. Актуализация сведений реестра происходит при изменении одного из сведений, указанных в приложении 1 к настоящим Правилам.
Об указанных изменениях, а также в случаях, предусмотренных подпунктами 2), 3), 4) и 5) пункта 16 настоящих Правил, владелец, своевременно уведомляет территориальное подразделение в виде электронного документа или на бумажном носителе.
Территориальное подразделение в течение 3 (трех) рабочих дней представляет в уполномоченный орган в области промышленной безопасности сведения, предусмотренные частью второй настоящего пункта.
Также источником актуализации служат полученные данные уполномоченного органа, осуществляющего государственное регулирование производства, транспортировки (перевозки), хранения и оптовой реализации газа, а также розничной реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа.
16. Владелец исключается из реестра по нижеследующим случаям:
1) на основании заявления владельца по форме согласно приложению 1 настоящим Правилам;
2) в отношении юридического или физического лица (индивидуального предпринимателя) имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрете на занятие деятельностью по реализации сжиженного нефтяного газа;
3) ликвидации владельца, являющегося субъектом предпринимательства в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
4) изменение сведений о владельце сосудов, работающих под давления внесенных в реестр ранее (смена владельца);
5) ликвидации (утилизации) сосуда, работающих под давления;
6) отсутствие сосуда, работающих под давления на газонаполнительных станциях, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей;

7) мемлекеттік органдардың өтініші негізінде жүзеге асырылады.
17. Меншік иесі тізілімнен шығарылған кезде осы Қағидалардың 16-тармағының 2), 3) және 7) тармақшаларында көзделген негізде аумақтық бөлімше иесіне 5 (бес) жұмыс күні ішінде хабарлайды.
18. Өтінішті қарау нәтижелері бойынша аумақтық бөлімшенің жауабымен және "Газ және газбен жабдықтау туралы" ҚР Заңының 7-бабы 2-тармағының 2-2) тармақшасына сәйкес жарияланған тізіліммен келіспеген жағдайды, Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексіне сәйкес шағым жасауға құқылы.
Газ толтыру станциялары, газ
толтыру пункттері, автогаз құю
станциялары иелерінің және
өнеркәсіптік тұтынушылардың –
қысыммен жұмыс істейтін
түтіктерді сұйытылған мұнай
газын сақтау үшін пайдаланатын
олардың иелерінің тізілімін
жүргізу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Ұсынылады: өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: www.gov.kz.
Газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелерінің және өнеркәсіптік тұтынушылардың – қысыммен жұмыс істейтін түтіктерді сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын олардың иелерінің тізілімі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 20.06.2024 № 237 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: ҚЖІЫИТ-4.
Кезеңділік: біржолғы.
Есепті кезең: " " 20 жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшелері.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: аумақтық бөлімше өтінішті қарағаннан кейін 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
п/п
Заңды немесе жеке тұлғаның (ЖК) атауы
Кәсіпкер субъектісінің сәйкестендіру нөмері
Заңды немесе жеке тұлғаның мекенжайы, басшының (иесінің) Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Объектінің атауы
(түрі)
Қауіпті техникалық құрылғыны сәйкестендіру ерекшеліктері (қысыммен жұмыс істейтін ыдыс, жұмыс ортасы)
Объектінің жалпы сипаттамасы (ыдыстардың саны және көлемі, зауыттық нөмірі, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 77-бабына сәйкес есептік нөмірі мен күні, объектінің орналасқан жері)
Аумақтың атауы
ӘАОЖ бойынша аумақ коды
Басшының Т.А. Ә (бар болған жағдайда), телефоны және почталық мекенжайы
ҚЖІЫ саны
Есепке қою нөмірі мен күні
Зауыттық №
ҚЖІЫ көлемі, м3
Объектінің орналасқан жері
(нақты мекенжайы)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Мемлекеттік органның атауы _______________________________________
Мекенжайы ______________________________________________________
Телефоны ________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы _____________________________________
Орындаушы ___________________________________ __________________
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)                   қолы
Басшы немесе оның
міндетін атқарушы тұлға ___________________________ _______________
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)       қолы
Газ толтыру станциялары, газ
толтыру пункттері, автогаз құю
станциялары иелерінің және
өнеркәсіптік тұтынушылардың –
қысыммен жұмыс істейтін
түтіктерді сұйытылған мұнай
газын сақтау үшін пайдаланатын
олардың иелерінің тізіліміне
қосымша
Тауар биржаларынан тыс жеткізу жоспары шеңберінде газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелері және өнеркәсіптік тұтынушылары туралы мәліметтерді толтыру бойынша түсініктеме
Ескертпе: тауар биржаларынан тыс жеткізу жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын сатып алатын газ толтыру станцияларының, газ толтыру пункттерінің, автогаз құю станцияларының және өнеркәсіп тұтынушыларының иелері туралы мәліметтерді толтыру бойынша түсініктеме.
Нысан келесідей толтырылады:
1-бағанда тиісті мәліметтермен толтырылатын жолда реттік нөмірі көрсетіледі;
2-бағанда мемлекеттік тіркеу туралы анықтамаға сәйкес не дара кәсіпкер ретінде тіркеу туралы куәлікке сәйкес газ толтыру станцияларының, газ толтыру пункттерінің, автогаз құю станцияларының және өнеркәсіптік тұтынушылардың атауы көрсетіледі;
3-бағанда газ толтыру станцияларының, газ толтыру пункттерінің, автогаз құю станцияларының және өнеркәсіптік тұтынушылардың бизнес-сәйкестендіру нөмірі немесе кәсіпкердің сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;

7) на основании обращения государственных органов.
17. При исключении владельца из реестра на основании предусмотренных подпунктами 2), 6) и 7) пункта 16 настоящих Правил, территориальное подразделение уведомляет владельца в течении 5 (пяти) рабочих дней.
18. В случае несогласия с ответом территориального подразделения по результатам рассмотрения заявления и опубликованным реестром в соответствии с подпунктом 2-2) пункта 2 статьи 7 Закона РК "О газе и газоснабжении", вправе обжаловать в соответствии с Административным процедурно-процессуальным кодексом Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам ведения реестра
владельцев газонаполнительных
станций, газонаполнительных
пунктов, автогазозаправочных
станций и промышленных
потребителей-владельцев
сосудов, работающих
под давлением, использующих
их для хранения сжиженного
нефтяного газа
Форма
Представляется: в уполномоченный орган в области промышленной безопасности.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.gov.kz.
Реестр владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей – владельцев сосудов, работающих под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа
Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 20.06.2024 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: РВСРД-4
Периодичность: единовременная.
Отчетный период: "__" ________ 20 год
Круг лиц, представляющих информацию: территориальные подразделения
уполномоченного органа в области промышленной безопасности
Срок представления формы административных данных: в течение 3 (трех)
рабочих дней, после рассмотрения заявления территориальным подразделением.
№ п/п
Наименование юридического или физического лица (ИП)
Идентификационный номер субъекта предпринимателя
Адрес юридического или физического лица, Ф.И.О. (при его наличии) руководителя (владельца)
Наименование объекта
(вид)
Особенности идентификации опасного технического устройства (сосуд, работающих под давлением, рабочая среда)
Общая характеристика объекта
(количество и объем сосудов, заводской номер, номер и дата постановки на учет в соответствии со статьей 77 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", местонахождение объекта)
Наименование территории
Код территории по КАТО
Ф.И.О. (при его наличии) руководителя, телефон и почтовый адрес
Количество СРД, шт
Номер и дата постановки на учет
Заводской №
Объем СРД, м3
Местонахождение объекта (фактический адрес)
1
2
3
4
5
6
7
Наименование государственного органа ______________________________
Адрес ___________________________________________________________
Телефон _________________________________________________________
Адрес электронной почты __________________________________________
Исполнитель __________________________________ ___________________
Ф.И.О. (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ _______________
Ф.И.О. (при его наличии) подпись
Приложение к реестру
владельцев газонаполнительных
станций, газонаполнительных
пунктов, автогазозаправочных
станций и промышленных
потребителей – владельцев
сосудов, работающих
под давлением, использующих
их для хранения сжиженного
нефтяного газа
Пояснение по заполнению сведений о владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей, приобретающих сжиженный нефтяной газ в рамках плана поставки вне товарных бирж
Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер строка заполняемым соответствующим сведениям;
в графе 2 указывается наименование газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей в соответствии со справкой о государственной регистрации либо в соответствии со свидетельством о регистрации в качестве индивидуального предпринимателя;
в графе 3 указывается бизнес-идентификационный номер или идентификационный номер индивидуального предпринимателя газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей;

4-бағанда заңды немесе жеке тұлғаның мекенжайы, оның ішінде ҚР ҰК 11-2021 әкімшілік-аумақтық объектілерінің жіктеуішіне сәйкес аумақтың коды және басшының Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), телефоны және почта мекенжайы (сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын қысыммен жұмыс істейтін ыдыстар иесінің) көрсетіледі;
5-бағанда сұйытылған мұнай газымен жабдықтау жүйелері (газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары және өнеркәсіптік тұтынушылар) объектісінің атауы көрсетіледі;
6-бағанда қауіпті техникалық құрылғыны сәйкестендіру ерекшеліктері (қысыммен жұмыс істейтін ыдыс, жұмыс ортасы) және паспорттық деректерге сәйкес жұмыс ортасы көрсетіледі;
7-бағанда "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 77-бабына сәйкес есепке қоюған күні мен тіркеу нөмірі, саны, көлемі, зауыттық нөмірі және қысыммен жұмыс істейтін ыдыс нақты орналасқан жерінің мекенжайы (әрбір қысыммен жұмыс істейтін ыдыс туралы ақпарат жеке жолдар бойынша жеке толтырылады) туралы ақпаратты қамтитын объектінің жалпы сипаттамасы көрсетіледі.
Газ толтыру станциялары, газ
толтыру пункттері, автогаз құю
станциялары иелерінің және
өнеркәсіптік тұтынушылардың –
қысыммен жұмыс істейтін
түтіктерді сұйытылған мұнай
газын сақтау үшін пайдаланатын
олардың иелерінің тізілімін
жүргізу қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Ұсынылады: Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелеріне.
Әкімшілік деректерге арналған нысан интернет-ресурста орналастырылған: www.gov.kz.
Газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелерінің және өнеркәсіптік тұтынушылардың – қысыммен жұмыс істейтін түтіктерді сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын олардың иелерін тізілімге (нен) қосу (алу) туралы өтініші
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 20.06.2024 № 237 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 02.10.2025 № 434 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Индексі: ҚЖІЫИТ-4.
Кезеңділік: біржолғы.
Есепті кезең: " " 20 жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелері және өнеркәсіптік тұтынушылар.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: тауар биржаларынан тыс жеткізу жоспары шеңберінде, объектінің орналасқан жері бойынша газ алуға мүдделілік пен қажеттілік кезінде.
____________________________________________________________________
Заңды немесе жеке тұлғаның атауы (ЖК), БСН/ЖК СН, басшының Т.А.Ә.
(бар болған жағдайда), телефоны және почта мекенжайы

в графе 4 указывается адрес юридического или физического лица, в том числе код территории согласно Классификатору административно-территориальных объектов НК РК 11-2021 и Ф.И.О. (при его наличии), номер телефона и почтовый адрес руководителя (владельца сосудов, работающих под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа);
в графе 5 указывается наименование объекта систем снабжения сжиженным нефтяным газом (газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей);
в графе 6 указываются особенности идентификации опасного технического устройства (сосуд, работающих под давлением, рабочая среда) и рабочая среда в соответствии с паспортными данными;
в графе 7 указывается общая характеристика объекта, содержащая информацию о количестве, объеме, заводском номере, дате и регистрационном номере постановки на учет в соответствии со статьей 77 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите" и адрес фактического местонахождения сосуда, работающих под давлением (информация на каждой сосуд, работающего под давлением заполняется индивидуально по отдельным строкам).
Приложение 2
к Правилам ведения
реестравладельцев
газонаполнительных станций,
газонаполнительных пунктов,
автогазозаправочных станций
и промышленных потребителей
-владельцев сосудов,
работающих под давлением
использующих их для хранения
сжиженного нефтяного газа
Сноска. Приложение 2 с изменением, внесенным приказом Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 02.10.2025 № 434 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Представляется: В территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в области промышленной безопасности.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz.
Заявление о включении (исключении) в (из) реестр (а) владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей-владельцев сосудов, работающих под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа
Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 20.06.2024 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: РВСРД-4
Периодичность: единовременная.
Отчетный период: " " 20 год
Круг лиц, представляющих информацию: владельцы газонаполнительных станций,
газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей.
Срок представления формы административных данных: при заинтересованности
и необходимости получения газа в рамках плана поставки вне товарных бирж,
по местонахождению объекта.
_________________________________________________________________________
наименование юридического или физического лица (ИП), БИН/ИН ИП, Ф.И.О.
(при его наличии), телефон и почтовый адрес руководителя

"Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 2-2) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Сізден газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелерінің және өнеркәсіптік тұтынушылардың – қысыммен жұмыс істейтін түтіктерді сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын олардың иелерінің тізіліміне (нен) мына (ларды) объектіні (лерді) қосуды (алып тастауды) сұрайды:
таңдау үшін міндетті:
[ ] қосу
[ ] алып тастау
1. _______________________________________________________________________
объектінің түрі (газ толтыру станциясы, газ толтыру пункті, автогаз құю станциясы,
өнеркәсіптік тұтынушы), объектінің нақты орналасқан мекенжайы, ҚР ҰК 11-2021
Әкімшілік-аумақтық объектілерінің жіктеуішіне сәйкес аумақтың коды
(ӘАОЖ бойынша коды)
2. _______________________________________________________________________
объектінің жалпы сипаттамасы: ыдыстардың саны мен көлемі (м3), зауыттық нөмір
(дайындаушы зауыт бекіткен "Машиналар мен аспаптарға арналған тікбұрышты
тақтайшалар" МЕМСТ 12971 сәйкес орындалған тақтайшада көрсетілген), "Азаматтық
қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 77-бабына сәйкес есепке қою
нөмірі мен күні, техникалық куәландыруды жүргізу туралы мәліметтер, сұйытылған
мұнай газын сақтайтын резервуарлық парктің көлемі, қысыммен жұмыс істейтін
ыдыстардың нақты орналасқан жері – ретімен тізімделсін
3. _______________________________________________________________________
"Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 78-бабына сәйкес
объектінің жобалау құжаттамасын аумақтық бөлімшемен келісу немесе Қазақстан
Республикасының сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы заңнамасына
сәйкес объектіні пайдалануға қабылдау актісі туралы мәліметтер
Осы арқылы _____________________________________________________,
өтініш беруші
заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін және мыналарды:
1) ұсынылған ақпараттың дұрыстығын, Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес дәйексіз мәліметтерді ұсынғаны үшін жауапкершілік туралы хабардар екенін;
2) тұлғаға қатысты тарату, оңалту немесе банкроттық рәсімдері басталмағанын, сондай-ақ оның қызметі Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес тоқтатылмағандығын растаймын.
Лауазымы
(қол және мөр қою орны)
Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Газ толтыру станциялары, газ
толтыру пункттері, автогаз құю
станциялары иелерінің және
өнеркәсіптік тұтынушылардың –
қысыммен жұмыс істейтін
түтіктерді сұйытылған мұнай
газын сақтау үшін пайдаланатын
олардың иелерін тізілімге (нен)
қосу (алу) туралы өтінішке
қосымша
Тауар биржаларынан тыс жеткізу жоспары шеңберінде газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелері және өнеркәсіптік тұтынушылары туралы мәліметтерді толтыру бойынша түсініктеме
Нысан келесі түрде толтырылады:

Руководствуясь подпунктом 2-2) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан
"О газе и газоснабжении", просит Вас включить (исключить) в (из) реестр (а)
владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов,
автогазозаправочных станций и промышленных потребителей-владельцев сосудов,
работающих под давлением использующих их для хранения сжиженного нефтяного
газа, следующий(е) объект(ы):
обязательно для выбора:
[ ] включение
[ ] исключение
1. ______________________________________________________________________
вид объекта (газонаполнительная станция, газонаполнительный пункт,
автогазозаправочная станция, промышленный потребитель),адрес фактического
нахождения объекта, код территории согласно Классификатору административно-
территориальных объектов НК РК 11-2021 (код по КАТО)
2. ______________________________________________________________________
общая характеристика объекта: количество и объем сосудов (м3), заводской номер
(указанный на прикрепленной заводом изготовителем табличке, выполненной
в соответствии с ГОСТ 12971 "Таблички прямоугольные для машин и приборов"),
номер и дата постановки на учет в соответствии со статьей 77 Закона Республики
Казахстан "О гражданской защите", сведения о проведении технического
освидетельствования, объем резервуарного парка хранения сжиженного нефтяного
газа, фактическое местонахождение сосудов, работающих под давлением –
перечислить по порядку
3. ______________________________________________________________________
сведения о согласовании проектной документации объекта с территориальным
подразделением в соответствии со статьей 78 Закона Республики Казахстан
"О гражданской защите" либо акт приемки объекта в эксплуатацию в соответствии
с законодательством Республики Казахстан об архитектурной, градостроительной
и строительной деятельности
Настоящим ______________________________________________________________,
заявитель даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую
законом тайну и подтверждаю:
1) достоверность представленной информации, осведомленность об ответственности
за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством
Республики Казахстан;
2) что в отношении лица не начаты процедуры ликвидации, реабилитации или
банкротства, а также, не приостановлена деятельность в соответствии
с законодательством Республики Казахстан.
Должность
(место подписи и печати)
Ф.И.О. (при его наличии)
Приложение к заявлению
о включении (исключении)
в (из) реестр (а) владельцев
газонаполнительных станций,
газонаполнительных пунктов,
автогазозаправочных станций
и промышленных потребителей
- владельцев сосудов,
работающих под давлением,
использующих их для хранения
сжиженного нефтяного газа
Пояснение по заполнению сведений о владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей, приобретающих сжиженный нефтяной газ в рамках плана поставки вне товарных бирж
Форма заполняется следующим образом:

1-тармақта объектінің түрі (газ толтыру станциясы, газ толтыру пункті, автогаз құю станциясы, өнеркәсіптік тұтынушы), объектінің нақты орналасқан мекенжайы, ҚР ҰК 11-2021 Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші (ӘАОЖ бойынша коды) бойынша көрсетіледі;
2-тармақта объектінің жалпы сипаттамасы көрсетіледі: ыдыстардың саны мен көлемі (м3), зауыттық нөмір (дайындаушы зауыт бекіткен "Машиналар мен аспаптарға арналған тікбұрышты тақтайшалар" МЕМСТ 12971 сәйкес орындалған тақтайшада көрсетілген), "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 77-бабына сәйкес есептік нөмірі мен күні, техникалық куәландыруды жүргізу туралы мәліметтер, сұйытылған мұнай газын сақтайтын резервуарлық парктің көлемі, қысыммен жұмыс істейтін ыдыстардың нақты орналасқан жері – ретімен тізімделсін;
3-тармақта "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 78-бабына сәйкес объектінің жобалау құжаттамасын аумақтық бөлімшемен келісу немесе Қазақстан Республикасының сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы заңнамасына сәйкес объектіні пайдалануға қабылдау актісі туралы мәліметтер көрсетіледі.
Газ толтыру станциялары, газ
толтыру пункттері, автогаз құю
станциялары иелерінің және
өнеркәсіптік тұтынушылардың –
қысыммен жұмыс істейтін
түтіктерді сұйытылған мұнай
газын сақтау үшін пайдаланатын
олардың иелерінің тізілімін
жүргізу қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Газ толтыру станциялары, газ толтыру пункттері, автогаз құю станциялары иелерінің және өнеркәсіптік тұтынушылардың – қысыммен жұмыс істейтін түтіктерді сұйытылған мұнай газын сақтау үшін пайдаланатын олардың иелерінің тізілімі
Ескерту. Қағидалар 3-қосымшамен толықтырылды - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 20.06.2024 № 237 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
п/п
Заңды немесе жеке тұлғаның (ЖК) атауы
Кәсіпкер субъектісінің сәйкестендіру нөмері
Заңды немесе жеке тұлғаның мекенжайы, басшының (иесінің) Т.А.Ә. (бар болған жағдайда)
Объектінің атауы
(түрі)
Қауіпті техникалық құрылғыны сәйкестендіру ерекшеліктері (қысыммен жұмыс істейтін ыдыс, жұмыс ортасы)
Объектінің жалпы сипаттамасы (ыдыстардың саны және көлемі, зауыттық нөмірі, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 77-бабына сәйкес есептік нөмірі мен күні, объектінің орналасқан жері)
Аумақтың атауы
ӘАОЖ бойынша аумақ коды
Басшының Т.А. Ә (бар болған жағдайда)
ҚЖІЫ саны
Есепке қою нөмірі мен күні
Зауыттық №
ҚЖІЫ көлемі, м3
Объектінің орналасқан жері
(нақты мекенжайы)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.

в пункте 1 указывается вид объекта (газонаполнительная станция, газонаполнительный пункт, автогазозаправочная станция, промышленный потребитель), адрес фактического нахождения объекта, классификатор административно-территориальных объектов (код по КАТО) по НК РК 11-2021;
в пункте 2 указывается общая характеристика объекта: количество и объем сосудов, заводской номер (указанный на прикрепленной заводом изготовителем табличке, выполненной в соответствии с ГОСТ 12971 "Таблички прямоугольные для машин и приборов"), номер и дата постановки на учет в соответствии со статьей 77 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", сведения о проведении технического освидетельствования, объем резервуарного парка хранения сжиженного нефтяного газа, фактическое местонахождение сосудов, работающих под давлением – перечислить по порядку;
в пункте 3 указывается сведения о согласовании проектной документации объекта с территориальным подразделением в соответствии со статьей 78 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите" либо акт приемки объекта в эксплуатацию в соответствии с законодательством Республики Казахстан об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности.
Приложение 3
к Правилам ведения реестра
владельцев газонаполнительных
станций, газонаполнительных
пунктов, автогазозаправочных
станций и промышленных
потребителей-владельцев
сосудов, работающих
под давлением использующих
их для хранения сжиженного
нефтяного газа
Форма
Реестр владельцев газонаполнительных станций, газонаполнительных пунктов, автогазозаправочных станций и промышленных потребителей – владельцев сосудов, работающих под давлением, использующих их для хранения сжиженного нефтяного газа
Сноска. Правила дополнены приложением 3 в соответствии с приказом Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 20.06.2024 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование юридического или физического лица (ИП)
Идентификационный номер субъекта предпринимателя
Адрес юридического или физического лица, Ф.И.О. (при его наличии) руководителя (владельца)
Наименование объекта
(вид)
Особенности идентификации опасного технического устройства (сосуд, работающих под давлением, рабочая среда)
Общая характеристика объекта
(количество и объем сосудов, заводской номер, номер и дата постановки на учет в соответствии со статьей 77 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", местонахождение объекта)
Наименование территории
Код территории по КАТО
Ф.И.О. (при его наличии) руководителя
Количество СРД, шт
Номер и дата постановки на учет
Заводской №
Объем СРД, м3
Местонахождение объекта (фактический адрес)
1
2
3
4
5
6
7