"Республикалық бюджетке түсетін түсімдерді алуға, салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларының, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін сомалардың, қарыздардың бюджетке артық (қате) төленген сомаларын бюджеттен қайтаруға және (немесе) есепке жатқызуға жауапты уәкілетті органдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 7 ақпандағы № 136 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 16 наурыздағы № 282 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 17 наурызда № 32099 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 24 маусымдағы № 318 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 24.06.2025 № 318 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Республикалық бюджетке түсетін түсімдерді алуға, салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларының, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін сомалардың, қарыздардың бюджетке артық (қате) төленген сомаларын бюджеттен қайтаруға және (немесе) есепке жатқызуға жауапты уәкілетті органдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 7 ақпандағы № 136 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16423 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық бюджетке, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді алуға, салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларының, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін сомалардың, қарыздардың бюджетке, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына артық (қате) төленген сомаларын, сондай-ақ бюджеттен, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан, Жәбірленушілерге өтемақы қорынан қайтаруға және (немесе) есепке жатқызуға жауапты уәкілетті органдардың тізбесін бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жасылсын:
"1. Қоса беріліп отырған республикалық бюджетке, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді алуға, салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларының, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін сомалардың, қарыздардың бюджетке, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына артық (қате) төленген сомаларын, сондай-ақ бюджеттен, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан, Жәбірленушілерге өтемақы қорынан қайтаруға және (немесе) есепке жатқызуға жауапты уәкілетті органдардың тізбесі бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Республикалық бюджетке түсетін түсімдерді алуға, салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларының, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін сомалардың, қарыздардың бюджетке артық (қате) төленген сомаларын бюджеттен қайтаруға және (немесе) есепке жатқызуға жауапты уәкілетті органдардың тізбесінде:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық бюджетке, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді алуға, салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларының, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін сомалардың, қарыздардың бюджетке, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына артық (қате) төленген сомаларын, сондай-ақ бюджеттен, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан, Жәбірленушілерге өтемақы қорынан қайтаруға және (немесе) есепке жатқызуға жауапты уәкілетті органдардың тізбесі";
реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
9.
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын уәкілетті мемлекеттік органдар, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі (мәжбүрлеп орындату туралы сот қаулысы болған жағдайда)
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, орталық мемлекеттік органдар, олардың аумақтық бөлімшелері салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қордан түсетін түсімдерді қоспағанда, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
Орталық мемлекеттік органдар, олардың аумақтық бөлімшелері мұнай секторы ұйымдарына салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер мұнай секторы ұйымдарына салатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін басқа да салықтық емес түсімдер

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 февраля 2018 года № 136 "Об утверждении перечня уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в республиканский бюджет, за возврат из бюджета и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2023 года № 282. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2023 года № 32099. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 24 июня 2025 года № 318.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 24.06.2025 № 318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 февраля 2018 года № 136 "Об утверждении перечня уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в республиканский бюджет, за возврат из бюджета и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16423) следующие изменения:
заголовок приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении перечня уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в республиканский бюджет, Фонд поддержки инфраструктуры образования, Национальный фонд Республики Казахстан, Фонд компенсации потерпевшим, а также за возврат из бюджета, Фонда поддержки инфраструктуры образования, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм в бюджет, Фонд поддержки инфраструктуры образования, Национальный фонд Республики Казахстан, Фонд компенсации потерпевшим, неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый перечень уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в республиканский бюджет, Фонд поддержки инфраструктуры образования, Национальный фонд Республики Казахстан, Фонд компенсации потерпевшим, а также за возврат из бюджета, Фонда поддержки инфраструктуры образования, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм в бюджет, Фонд поддержки инфраструктуры образования, Национальный фонд Республики Казахстан, Фонд компенсации потерпевшим, неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов.";
в Перечне уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в республиканский бюджет, за возврат из бюджета, и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов, утвержденных указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Перечень уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в республиканский бюджет, Фонд поддержки инфраструктуры образования, Национальный фонд Республики Казахстан, Фонд компенсации потерпевшим, а также за возврат из бюджета, Фонда поддержки инфраструктуры образования, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм в бюджет, Фонд поддержки инфраструктуры образования, Национальный фонд Республики Казахстан, Фонд компенсации потерпевшим, неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов";
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"
9.
Уполномоченные государственные органы, финансируемые из республиканского бюджета, Национальный Банк Республики Казахстан (по согласованию), Министерство юстиции Республики Казахстан (при наличии постановления суда о принудительном исполнении)
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые центральными государственными органами, их территориальными подразделениями, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из республиканского бюджета, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые центральными государственными органами, их территориальными подразделениями на организации нефтяного сектора
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из республиканского бюджета, на организации нефтяного сектора
Другие неналоговые поступления от организаций нефтяного сектора

Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан түсетін түсімдерді қоспағанда, тәркіленген мүлікті, "Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншігіне айналдырылған (түскен) мүлікті есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрі пайдаланудың кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 шілдедегі № 833 қаулысы негізінде республикалық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, оның ішінде кедендік бас тарту режимінде мемлекеттің пайдасына ресімделген тауарлар мен көлік құралдарын сатудан түсетін түсімдер
Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық бойынша шығарылған сот актісінің негізінде оларды тәркілеу нәтижесінде мемлекеттік меншікке түскен ақша
Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық бойынша шығарылған сот актісі негізінде тәркіленген мүлікті сатудан мемлекет меншігіне түскен ақша
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің таза кірісі бөлігінің түсімдері
";
реттік нөмірі 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
14.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Республикалық меншіктегі мүлікті жалға алудан түсетін кірістер
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкіндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің депозиттері бойынша сыйақылар
Екінші деңгейдегі банктердегі шоттарда мемлекеттік сыртқы қарыздардың қаражатын орналастырғаны үшін сыйақылар
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарына ішкі көздер есебінен республикалық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергiлiктi атқарушы органдарына үкiметтiк сыртқы қарыздар қаражаты есебiнен республикалық бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттер бойынша сыйақылар
Мамандандырылған ұйымдарға ішкі көздер есебінен республикалық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
Мамандандырылған ұйымдарға үкіметтік сыртқы қарыздар қаражаты есебінен республикалық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
Заңды тұлғаларға үкіметтік сыртқы қарыздар қаражаты есебінен 2005 жылға дейін республикалық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
Жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
Шет мемлекеттерге берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
Қазақстан Республикасының Үкіметі мемлекеттік кепілдіктер бойынша төлеген талаптар бойынша сыйақылар
Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған нарығында сатып алынған мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздардан түскен сыйақылар
Республикалық меншіктегі жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
Заңсыз алынған мүлікті өз еркімен тапсырудан немесе өндіріп алудан немесе мемлекеттік функцияларды орындауға уәкілеттік берілген тұлғаларға немесе оларға теңестірілген тұлғаларға заңсыз көрсетілген қызметтердің құнынан алынатын сомалардың түсімі
Мұнай секторы ұйымдарынан, Жәбірленушілерге өтемақы қорынан және Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан түсетін түсімдерді қоспағанда, республикалық бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер
Жәбірленушілерге өтемақы қорына басқа да салықтық емес түсiмдер
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарына республикалық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
Мамандандырылған ұйымдарға, шет мемлекеттерге, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша республикалық бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
Мүлiктi жария еткенi үшiн алым
Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының мақсаттарына жеке және (немесе) заңды тұлғалардан мемлекеттік меншікке өтеусіз берілетін ақша
Жеке және (немесе) заңды тұлғалардан мемлекет меншікке өтеусіз берілген ақша
Егер олардың кем дегенде біреуі сыбайлас жемқорлық, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі уәкілетті орган тергеп-тексеретін қылмыстық құқық бұзушылықтар болып табылса, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық немесе қылмыстық құқық бұзушылықтар жиынтығы бойынша мемлекетке келтірілген залалды өтеу нәтижесінде мемлекет кірісіне түсетін, оның ішінде мүлікті сатудан түсетін ақша
";
реттік нөмірі 17-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
17.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
Пайдаланылмаған (жете пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
Атырау облысының облыстық бюджетінен бюджеттік алып қою
Маңғыстау облысының облыстық бюджетінен бюджеттік алып қою
Алматы қаласының бюджетінен бюджеттік алып қою
Астана қаласының бюджетінен бюджеттік алып қою
Облыстық бюджеттерден, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiнен републикалық бюджеттің шығындарына өтемақыға берілетін трансферттердің түсімдері
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан республикалық бюджетке кепiлдендірілген трансферт
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан республикалық бюджетке өткен жылы аударылмаған кепiлдендірілген трансферт сомасы
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Республикалық бюджеткe берiлетiн нысаналы трансферт
Бюджет заңнамасында көзделген жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша жете пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (жете пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (жете пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
".

Поступления от реализации конфискованного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года № 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям" в республиканскую собственность, в том числе товаров и транспортных средств, оформленных в таможенном режиме отказа в пользу государства, за исключением поступлений в Фонд поддержки инфраструктуры образования
Деньги, поступившие в государственную собственность в результате их конфискации на основании судебного акта, вынесенного по коррупционному правонарушению
Деньги, поступившие в государственную собственность от реализации конфискованного имущества, на основании судебного акта, вынесенного по коррупционному правонарушению
Поступления части чистого дохода Национального Банка Республики Казахстан
";
строку, порядковый номер 14, изложить в следующей редакции:
"
14.
Министерство финансов Республики Казахстан
Доходы от аренды имущества, находящегося в республиканской собственности
Вознаграждения по депозитам Правительства Республики Казахстан в Национальном Банке Республики Казахстан
Вознаграждения за размещение средств государственных внешних займов на счетах в банках второго уровня
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из республиканского бюджета за счет внутренних источников местным исполнительным органам областей, городов республиканского значения, столицы
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из республиканского бюджета за счет средств правительственных внешних займов местным исполнительным органам областей, городов республиканского значения, столицы
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из республиканского бюджета за счет внутренних источников специализированным организациям
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из республиканского бюджета за счет средств правительственных внешних займов специализированным организациям
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из республиканского бюджета до 2005 года за счет средств правительственных внешних займов юридическим лицам
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из республиканского бюджета физическим лицам
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным иностранным государствам
Вознаграждения по оплаченным Правительством Республики Казахстан требованиям по государственным гарантиям
Вознаграждения от государственных эмиссионных ценных бумаг, приобретенных на организованном рынке ценных бумаг
Плата за сервитут по земельным участкам, находящимся в республиканской собственности
Поступление сумм от добровольной сдачи или взыскания незаконно полученного имущества или стоимости незаконно предоставленных услуг лицам, уполномоченным на выполнение государственных функций, или лицам, приравненным к ним
Другие неналоговые поступления в республиканский бюджет, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора, Фонд компенсации потерпевшим и Фонд поддержки инфраструктуры образования
Другие неналоговые поступления в Фонд компенсации потерпевшим
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из республиканского бюджета местным исполнительным органам областей, городов республиканского значения, столицы
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из республиканского бюджета специализированным организациям, иностранным государствам, физическим лицам
Сбор за легализацию имущества
Деньги, безвозмездно передаваемые в государственную собственность от физических и (или) юридических лиц на цели Фонда поддержки инфраструктуры образования
Деньги, безвозмездно переданные в государственную собственность от физических и (или) юридических лиц
Деньги, в том числе от реализации имущества, поступающие в доход государства в результате возмещения ущерба, причиненного государству по коррупционному правонарушению или совокупности уголовных правонарушений, если хотя бы одно из них является коррупционным, а также уголовным правонарушениям, расследуемым уполномоченным органом по противодействию коррупции
";
строку, порядковый номер 17, изложить в следующей редакции:
"
17.
Министерство финансов Республики Казахстан
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
Бюджетное изъятие из областного бюджета Атырауской области
Бюджетное изъятие из областного бюджета Мангистауской области
Бюджетное изъятие из бюджета города Алматы
Бюджетное изъятие из бюджета города Астаны
Поступления трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на компенсацию потерь республиканского бюджета
Гарантированный трансферт в республиканский бюджет из Национального фонда Республики Казахстан
Неперечисленная за прошедший год сумма гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет
Целевой трансферт в республиканский бюджет из Национального фонда Республики Казахстан
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
".

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық және кеден заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің Төрағасы
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі

2. Департаменту налогового и таможенного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министр юстиции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министр индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министр обороны
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министр энегетики
Республики Казахстан