"Халықты сауда алаңымен қамтамасыз етудің ең төмен нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 ақпандағы № 160 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сауда және интеграция министрінің 2023 жылғы 9 наурыздағы № 100-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 13 наурызда № 32049 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 270-НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды – ҚР Сауда және интеграция министрінің 25.09.2025 № 270-НҚ (19.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Халықты сауда алаңымен қамтамасыз етудің ең төмен нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы № 160 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10647 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Халықты сауда алаңымен қамтамасыз етудің ең төменгі нормативтері осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Сауда және интеграция министрі
С. Жумангарин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Сауда және интеграция министрі

О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 февраля 2015 года № 160 "Об утверждении минимальных нормативов обеспеченности населения торговой площадью"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 9 марта 2023 года № 100-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 марта 2023 года № 32049.
Примечание ИЗПИ!
Приказ утрачивает силу приказом Министра торговли и интеграции РК от 25.09.2025 № 270-НҚ (вводится в действие с 19.01.2026).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 февраля 2015 года № 160 "Об утверждении минимальных нормативов обеспеченности населения торговой площадью" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10647) следующее изменение:
минимальные нормативы обеспеченности населения торговой площадью, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Министерству торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
- Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
С. Жумангарин
Приложение к приказу
Заместитель Премьер-Министра
- Министр торговли
и интеграции
Республики Казахстан