"Есіл ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 29/154 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 12 шiлдедегi № 21/238 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 шiлдеде № 28790 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 28 сәуірдегі № 41/594 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 28.04.2026 № 41/594 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының "Есіл ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № 29/154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4755 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А. Бектасова

О внесении изменения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2018 года № 29/154 "О повышении ставок земельного налога по Есильскому району"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 июля 2022 года № 21/238. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2022 года № 28790. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2026 года № 41/594
Сноска. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28.04.2026 № 41/594 (вводится в действие с 01.01.2026).
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "О повышении ставок земельного налога по Есильскому району" от 31 мая 2018 года № 29/154 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4755) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования и распространяется на правоотношение с 1 января 2022 года.
Cекретарь маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области А. Бектасова