Павлодар облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қазандағы № 303/4 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қазанда № 30261 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2026 жылғы 8 сәуірдегі № 89/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 08.04.2026 № 89/1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39-бабына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. "Павлодар облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 19 октября 2022 года № 303/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2022 года № 30261. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 8 апреля 2026 года № 89/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 08.04.2026 № 89/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Павлодарской области.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательном порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.