Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 тамыздағы № 205 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 тамызда № 29104 болып тіркелді.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 97-бабының 1-тармағына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 2 августа 2022 года № 205. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2022 года № 29104.
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырдария ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі М. Ергешбаев
Сырдария ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 2 тамыздағы
№ 205 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района М. Ергешбаев
Приложение к постановлению
акимата Сырдарьинского района
от 2 августа 2022 года № 205
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 16.06.2025 № 126 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Тұрғын үйдің мекен-жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері
(теңге, тиын)
1
Тереңөзек кенті, Н.Бердіқұлов көшесі №№ 17/1; 17/2; 19/1; 19/2.
121,2
2
Тереңөзек кенті, Н.Бердіқұлов көшесі №№ 22/1; 26/2; 26/1; 24/1; 24/2; 22/2; 16/1; 20/1; 20/2; 16/2; 28/2; 28/1.
99,4
3
Тереңөзек кенті, Н.Бердіқұлов көшесі №№ 15/2; 11/1; 11/2; 13/2; 37/2; 37/1; 39/2; 39/1; 33/2; 33/1; 35/1; 35/2; 13/1; 15/1.
132,1
4
Тереңөзек кенті, Н.Бердіқұлов көшесі №№ 29/1; 23/1; 25/1; 21/2; 27/2; 25/2; 23/2; 27/1.
125,9
5
Тереңөзек кенті, Н.Бердіқұлов көшесі №№ 41/1; 43/1; 41/2; 47/2; 47/1; 49/1; 49/2; 51/2; 69/2; 65/2; 65/1; 45/2; 45/1; 67/2; 69/1; 73/2; 75/1; 53/2; 63/2; 61/1; 67/1; 63/1; 61/2; 43/2; 51/1; 55/1; 53/1; 55/2; 57/1; 57/2; 59/1; 59/2; 77/2; 77/1; 75/2; 73/1; 71/2; 71/1.
136,4
6
Жетікөл ауылы, Асан ата көшесі №4; №6.
192,0
7
Тереңөзек кенті, Н.Бердіқұлов көшесі №№ 107/2; 107/1; 101/2; 101/1; 99/2; 99/1; 97/2; 97/1; 95/2; 95/1; 103/1; 103/2; 105/1; 105/2; 121/1; 121/2; 123/1; 123/2; 125/1; 129/1; 129/2; 125/2; 127/2; 127/1; 131/1; 131/2; 133/1; 133/2; 93/2; 109/1; 109/2; 93/1; 83/2; 85/1; 83/1; 81,2; 81/1; 85/2.
149,0
8
Тереңөзек кенті, Н.Бердіқұлов көшесі №№ 119/1; 119/2; 117/1; 117/2.
147,2
9
Тереңөзек кенті, Н.Бердіқұлов көшесі №№ 111/1; 111/2; 113/1; 113/2; 115/1; 115/2.
141,5
10
Тереңөзек кенті, Н.Бердіқұлов көшесі №№ 31/1; 31/2; 21/1; 29/2.
132,1
11
Тереңөзек кенті, Достық көшесі №№ 33/1; 33/2; 35/1; 35/2; 39/1; 39/2; 41/2; 41/1; 37/1; 37/2.
149,4
12
Тереңөзек кенті, Достық көшесі №№ 24/1; 24/2; 20/1; 20/2; 22/1; 22/2; 26/1; 26/2; 28/1; 28/2.
142,0
13
Тереңөзек кенті, Наурыз көшесі №№ 30/1; 30/2; 32/1; 32/2; 34/1; 34/2; 36/1; 36/2; 38/1, 38/2.
149,4
14
Тереңөзек кенті, Қ.Бөдеев көшесі №№ 104/2; 108/2; 106/2; 108/1; 106/1; 104/1.
148,0
15
Тереңөзек кенті, Қ.Бөдеев көшесі №№ 134/2; 134/1; 132/2; 132/1; 130/2; 130/1; 136/1; 136/2; 138/1; 138/2; 160/1; 122/1; 124/1; 122/2; 126/1; 126/2; 124/2; 160/2;162/1; 162/2; 154/1; 154/2.
149,4
16
Тереңөзек кенті, Қ.Бөдеев көшесі №№ 114/1; 114/2; 118/1; 118/2; 116/1; 116/2.
146,9
17
Тереңөзек кенті, Қ.Бөдеев көшесі №№ 152/1; 152/2; 150/2; 150/1; 140/2; 140/1; 142/1; 142/2; 146/1; 146/2; 148/1; 148/2; 156/1; 156/2; 158/1; 158/2; 144/1; 144/2.
143,6
18
Тереңөзек кенті, Қ.Бөдеев көшесі №№ 110/2; 112/1; 112/2; 110/1.
141,2
19
Тереңөзек кенті, Бұқарбай батыр көшесі №№ 17/1; 17/2; 19/2; 19/1; 21/2; 21/1; 23/1; 23/2.

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Сырдарьинского района Кызылординской области от 16.06.2025 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Адрес жилищного дома
Размер платы
за один квадратный метр в месяц (тенге)
1
поселок Теренозек, улица Н.Бердикулова №№ 17/1; 17/2; 19/1; 19/2.
121,2
2
поселок Теренозек, улица Н.Бердикулова №№ 22/1; 26/2; 26/1; 24/1; 24/2; 22/2; 16/1; 20/1; 20/2; 16/2; 28/2; 28/1.
99,4
3
поселок Теренозек, улица Н.Бердикулова №№ 15/2; 11/1; 11/2; 13/2; 37/2; 37/1; 39/2; 39/1; 33/2; 33/1; 35/1; 35/2; 13/1; 15/1.
132,1
4
поселок Теренозек, улица Н.Бердикулова №№ 29/1; 23/1; 25/1; 21/2; 27/2; 25/2; 23/2; 27/1.
125,9
5
поселок Теренозек, улица Н.Бердикулова №№ 41/1; 43/1; 41/2; 47/2; 47/1; 49/1; 49/2; 51/2; 69/2; 65/2; 65/1; 45/2; 45/1; 67/2; 69/1; 73/2; 75/1; 53/2; 63/2; 61/1; 67/1; 63/1; 61/2; 43/2; 51/1; 55/1; 53/1; 55/2; 57/1; 57/2; 59/1; 59/2; 77/2; 77/1; 75/2; 73/1; 71/2; 71/1.
136,4
6
село Жетикол, улица Асан ата №№ 4; 6.
192,0
7
поселок Теренозек, улица Н.Бердикулова №№ 107/2; 107/1; 101/2; 101/1; 99/2; 99/1; 97/2; 97/1; 95/2; 95/1; 103/1; 103/2; 105/1; 105/2; 121/1; 121/2; 123/1; 123/2; 125/1; 129/1; 129/2; 125/2; 127/2; 127/1; 131/1; 131/2; 133/1; 133/2; 93/2; 109/1; 109/2; 93/1; 83/2; 85/1; 83/1; 81,2; 81/1; 85/2.
149,0
8
поселок Теренозек, улица Н.Бердикулова №№ 119/1; 119/2; 117/1; 117/2.
147,2
9
поселок Теренозек, улица Н.Бердикулова №№ 111/1; 111/2; 113/1; 113/2; 115/1; 115/2.
141,5
10
поселок Теренозек, улица Н.Бердикулова №№ 31/1; 31/2; 21/1; 29/2.
132,1
11
поселок Теренозек, улица Достык №№ 33/1; 33/2; 22/1; 35/1; 35/2; 39/1; 39/2; 41/2; 41/1; 37/1; 37/2.
149,4
12
поселок Теренозек, улица Достык №№ 24/1; 24/2; 20/1; 20/2; 22/1; 22/2; 26/1; 26/2; 28/1; 28/2.
142,0
13
поселок Теренозек, улица Наурыз №№ 30/1; 30/2; 32/1; 32/2; 34/1; 34/2; 36/1; 36/2; 38/1, 38/2.
149,4
14
поселок Теренозек, улица К.Бөдеева №№ 104/2; 108/2; 106/2; 108/1; 106/1; 104/1.
148,0
15
поселок Теренозек, улица К.Бөдеева №№ 134/2; 134/1; 132/2; 132/1; 130/2; 130/1; 136/1; 136/2; 138/1; 138/2; 160/1; 122/1; 124/1; 122/2; 126/1; 126/2; 124/2; 160/2;162/1; 162/2; 154/1; 154/2.
149,4
16
поселок Теренозек, улица К.Бөдеева №№ 114/1; 114/2; 118/1; 118/2; 116/1; 116/2.
146,9
17
поселок Теренозек, улица К.Бөдеева №№ 152/1; 152/2; 150/2; 150/1; 140/2; 140/1; 142/1; 142/2; 146/1; 146/2; 148/1; 148/2; 156/1; 156/2; 158/1; 158/2; 144/1; 144/2.
143,6
18
поселок Теренозек, улица К.Бөдеева №№ 110/2; 112/1; 112/2; 110/1.
141,2
19
поселок Теренозек, улица Бухарбай батыр №№ 17/1; 17/2; 19/2; 19/1; 21/2; 21/1; 23/1; 23/2.