Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 5/45 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 19/158 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27711 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 32/182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 15.04.2025 № 32/182 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін анықтау туралы" 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 5/45 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6302 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы А. Досанов
Жезқазған қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 19
сәуірдегі
№ 19/158
шешіміне 1 қосымша
Жезқазған қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 5 сәуірдегі
№ 5/45
шешіміне 1 қосымша
Тұрғын үй сертификатының мөлшері
1. Қарыз сомасының 10%, алайда әлеуметтік көмек түрі ретінде 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
2. Қарыз сомасының 10%, алайда әлеуметтік қолдау түрі ретінде 1 500 000 (бір миллион бес жүз мың) теңгеден артық емес.
Жезқазған қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 19
сәуірдегі
№ 19/158
шешіміне 2 қосымша
Жезқазған қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 5 сәуірдегі
№ 5/45
шешіміне 2 қосымша
Тұрғын үй сертификаттарын алушылар санатының тізбесі
Атауы
1
Мүгедек балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар.
2
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналар, көпбалалы отбасылар.
3
Толық емес отбасылар.
4
Білім беру мекемелеріндегі мұғалімдер;
денсаулық сақтау ұйымдарындағы медициналық мамандар;
арнайы әлеуметтік қызметтер көрсетуге қатысатын әлеуметтік қамсыздандыру қызметкерлері;
мадениет және спорт ұйымдарының профильдік қызметкерлер.

О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 5 апреля 2021 года № 5/45 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2022 года № 19/158. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27711. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 15 апреля 2025 года № 32/182
Сноска. Утратило cилу решением Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 15.04.2025 № 32/182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" от 5 апреля 2021 года № 5/45 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6302) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жезказганского городского маслихата А. Досанов
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского
маслихата
от 19 апреля 2022 года
№ 19/158
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского
маслихата
от 5 апреля 2021 года
№ 5/45
Размер жилищного сертификата
1. 10% от суммы займа, но не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной помощи.
2. 10% от суммы займа, но не более 1 500 000 (одного миллиона пятисот тысяч) тенге в виде социальной поддержки.
Приложение 2 к решению
Жезказганского городского
маслихата
от 19 апреля 2022 года
№ 19/158
Приложение 2 к решению
Жезказганского городского
маслихата
от 5 апреля 2021 года
№ 5/45
Перечень категорий получателей жилищных сертификатов
Наименование
1
Семьи, имеющие или воспитывающие детей-инвалидов.
2
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, многодетные семьи.
3
Неполные семьи.
4
Педагогические работники в органах образования;
медицинские работники в органах здравоохранения;
работники организаций социального обеспечения, участвующие в оказании специальных социальных услуг;
профильные работники организаций культуры и спорта.