Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 287/85 "2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 маусымдағы № 37/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23305 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 287/85 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7166 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59650 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 259 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54597 мың теңге;
2) шығындар – 61007 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1357 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83688 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1171 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 118 мың теңге;
трансферттер түсімі – 82399 мың теңге;
2) шығындар – 84524 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -836 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 836 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54019 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2747 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 378 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50894 мың теңге;
2) шығындар – 54262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 287/85 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2021 – 2023 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 22 июня 2021 года № 37/10. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23305. Прекращено действие в связи с истечением срока
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2021 – 2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 287/85 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7166) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 59650 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4794 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 259 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54597 тысяч тенге;
2) затраты – 61007 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1357 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1357 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 83688 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1171 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 118 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82399 тысяч тенге;
2) затраты – 84524 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -836 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 836 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 54019 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2747 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 378 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50894 тысячи тенге;
2) затраты – 54262 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14918 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14918 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін көрсетілген мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 16-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14918 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14918 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.