Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 284/84 "2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 маусымдағы № 38/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23304 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 284/84 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7116 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6039978 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 744658 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12949 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5279371 мың теңге;
2) шығындар – 7043095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 64331 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 105012 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40681 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1067448 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1067448 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
81458 мың теңге – ауыл ішіндегі автомобиль жолдарын жөндеу үшін;
30929 мың теңге – ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 284/84 "О Щербактинском районном бюджете на 2021 – 2023 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 22 июня 2021 года № 38/10. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23304. Прекращено действие в связи с истечением срока
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О Щербактинском районном бюджете на 2021 – 2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 284/84 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7116) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6039978 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 744658 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12949 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3000 тысяч тенге;
поступления трансфертов –5279371 тысяч тенге;
2) затраты – 7043095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64331 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 105012 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40681 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1067448 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1067448 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2021 год бюджетам сельских округов в следующих размерах:
81458 тысяч тенге – на проведение ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог;
30929 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.