Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 284/84 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 мамырдағы № 26/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 мамырда № 7290 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 284/84 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7116 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6039978 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 744658 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12949 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5279371 мың теңге;
2) шығындар – 7018160 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 64331 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 105012 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40681 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1042513 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1042513 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
19600 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
79596 мың теңге – ауыл ішіндегі автомобиль жолдарын жөндеу үшін;
30100 мың теңге – ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
23000 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға;
24600 мың теңге – елді мекендерді сумен қамтамасыз ету үшін.";
3) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.";

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 284/84 "О Щербактинском районном бюджете на 2021 – 2023 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 14 мая 2021 года № 26/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 мая 2021 года № 7290. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 284/84 "О Щербактинском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7116) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6039978 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 744658 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12949 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5279371 тысяч тенге;
2) затраты – 7018160 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64331 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 105012 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40681 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1042513 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1042513 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2021 год бюджетам сельских округов в следующих размерах:
19600 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
79596 тысяч тенге – на проведение ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог;
30100 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера;
23000 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
24600 тысяч тенге – на обеспечение водоснабжением населенных пунктов.";
3) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";

4) көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Р. Айдарбекова
Шарбақты аудандық мәслихатының хатшысы Н. Кизатов
Шарбақты аудандық
мәслихатының

4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Щербактинского
районного маслихата Р. Айдарбекова
Секретарь Щербактинского районного маслихата Н. Кизатов
Приложение
к решению Щербактинского
районного маслихата