Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 1/66 "2021 - 2023 жылдарға арналған Май ауданының ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 1/8 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Май ауданының ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттері туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 1/66 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7180 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақжар ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65387 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7257 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 58077 мың теңге;
2) шығындар – 65504 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -117 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақшиман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35488 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 916 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 34520 мың теңге;
2) шығындар – 35644 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -156 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 156 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38790 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2436 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 197 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 36157 мың теңге;

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 1/66 "О бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек Майского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 28 сентября 2021 года № 1/8. Прекращено действие в связи с истечением срока
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек Майского района на 2021 - 2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 1/66 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7180) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Акжар на 2021 - 2023 годы согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 65387 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7257 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 53 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 58077 тысяч тенге;
2) затраты – 65504 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -117 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 117 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Акшиманского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35488 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 916 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 34520 тысяч тенге;
2) затраты – 35644 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -156 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 156 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38790 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2436 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 197 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 36157 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -147 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 147 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
12) көрсетілген шешімнің 15-тармағы келесі редакцияда жазылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 147 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному приложению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
12) пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:

"15. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт, саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.";

"15. Специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";