Әкімдіктің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 23 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 181 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қаңтарда № 26456 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 23 маусымдағы № 72 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 23.06.2026 № 72 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2015 жылғы 23 ақпандағы № 23 қаулысына, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5414 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қауылының қосымшасы осы қауылының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жариялағанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауданының әкімі Г. Бекмухамедов
КЕЛІСІЛДІ
Қамысты аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Әкімдіктің
2021 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 181 қауылысына
қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 23 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Адаевка ауылы
Школьная көшесі (Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Адай жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
2
Алтынсарин ауылы
Школьная көшесі (ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында), Октябрьская көшесі (Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қамысты орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының "Алтынсарин дәрігерлік амбулаториясы" ғимаратының алды)
3
Аралкөл ауылы
Школьная көшесі (Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданының білім бөлімінің Бестау бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
4
Арқа ауылы
Торговая көшесі ("Қамысты ауданы әкімдігінің Арқа ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
5
Бестөбе ауылы
Абай көшесі ("Бестөбе-2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің орталық кеңсесі ғимаратының алды)
6
Дружба ауылы
Школьная көшесі (Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Дружба негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
7
Қамысты ауылы
Ленин көшесі (Универмаг ғимаратына қарама-қарсы), Құдайқұлов көшесі ("Рахат" дүкені ғимаратының алды), Ержанов көшесі ("Детский мир" дүкені ғимаратының алды)
8
Қарабатыр ауылы
Комсомольская көшесі (Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қамысты орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының "Қарабатыр фельдшерлік - акушерлік пункті" ғимаратының оң жағында)
9
Клочков ауылы
Учительская көшесі ("Алтынсарин" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратына қарама-қарсы)
10
Красногор ауылы
Парковая көшесі ("Тагиров У.М." жеке кәсіпкердің азық-түлік дүкені ғимаратының алды)

О внесении изменения в постановление акимата от 23 февраля 2015 года № 23 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 13 декабря 2021 года № 181. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 января 2022 года № 26456. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 23 июня 2026 года № 72
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 23.06.2026 № 72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 23 февраля 2015 года № 23 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5414) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Камыстинского района".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района Г. Бекмухамедов
СОГЛАСОВАНО
Камыстинская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
от 13 декабря 2021 года
№ 181
Приложение
к постановлению акимата
от 23 февраля 2015 года
№ 23
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/н
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Адаевка
Улица Школьная (слева от здания коммунального государственного учреждения "Адаевская общеобразовательная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области)
2
село Алтынсарино
Улица Школьная (слева от здания сельского дома культуры), улица Октябрьская (перед зданием "Алтынсаринская врачебная амбулатория" коммунального государственного предприятия "Камыстинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области)
3
село Аралколь
Улица Школьная, (справа от здания коммунального государственного учреждения "Бестауская начальная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области)
4
село Арка
Улица Торговая (слева от здания государственного учреждения "Аппарат акима села Арка акимата Камыстинского района")
5
село Бестобе
Улица Абая (перед зданием центральной конторы товарищество с ограниченной ответственностью "Бестобе-2")
6
село Дружба
Улица Школьная (справа от здания коммунального государственного учреждения "Дружбинская основная средняя школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области
7
село Камысты
Улица Ленина (напротив здания Универмага), улица Кудайкулова (перед зданием магазина "Рахат"), улица Ержанова (перед зданием магазина "Детский мир")
8
село Карабатыр
Улица Комсомольская (справа от здания "Карабатырский фельдшерско- акушерский пункт" коммунального государственного предприятия "Камыстинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области)
9
село Клочково
Улица Учительская (напротив зданием конторы товарищество с ограниченной ответственностью "Алтынсарино")
10
село Красногорское
Улица Парковая (перед зданием продуктового магазина индивидуального предпринимателя "Тагиров У.М.")