Қамысты ауданының әкімшілік аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қыркүйектегі № 127 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қыркүйекте № 24517 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 73-тармағына сәйкес, Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 21.04.2025 № 51 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қамысты ауданының әкімшілік аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Г. Бекмухамедов
Әкімдіктің

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на административной территории Камыстинского района
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 20 сентября 2021 года № 127. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2021 года № 24517.
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Камыстинского района Костанайской области от 21.04.2025 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на административной территории Камыстинского района, согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Камыстинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Г. Бекмухамедов
Приложение
к постановлению акимата

2021 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 127 қаулысына
қосымша
Қамысты ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 10.01.2022 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Орналастыру орындары
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері) ескерілген қызмет саласы
1
Қарабатыр ауылы, Комсомольская көшесі, № 18 құрылысқа қарама-қарсы
30
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым - "Гульжан" дүкені
2

от 20 сентября 2021 года
№ 127
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Камыстинского района
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Камыстинского района Костанайской области от 10.01.2022 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места размещения
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности с учетом близлежащей инфраструктуры (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Село Карабатыр, улица Комсомольская, напротив строения № 18
30
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - магазин "Гульжан"
2

Арқа ауылы, Школьная көшесі, № 5/2 құрылыстың алдында
20
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым – "Мясной" дүкені
3
Клочков ауылы, Комсомольская көшесі, № 12 құрылысқа қарама-қарсы
65
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым – "Алмат" дүкені
4
Талдыкөл ауылы, Комсомольская көшесі, № 1 құрылыстың алдында
20
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым - жоқ
5
Жайылма ауылы, Ленин көшесі, № 14 құрылысқа қарама-қарсы
25
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым - жоқ
6
Адай ауылы, Валиханов көшесі, № 25 құрылысқа қарама-қарсы
30
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым – "Виктория" дүкені
7
Аралкөл ауылы, Мауленов көшесі, № 5 құрылысқа қарама-қарсы
50
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым - жоқ
8
Орқаш ауылы, Центральная көшесі, № 8 құрылысқа қарама-қарсы
40
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым - жоқ
9
Алтынсарин ауылы, Октябрьская көшесі, № 18 құрылысқа қарама-қарсы
38
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым - жоқ
10
Дружба ауылы, Школьная көшесі, № 6 құрылысқа қарама-қарсы
25
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым - жоқ
11
Қамысты ауылы, Ержанов көшесі, 51 құрылыстың сол жағында
65
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым – "Центральный" дүкені
12
Ливановка ауылы, Кооператоров көшесі, № 1 құрылыстың алдында
78
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым – "Алиев" жеке кәсіпкердің дүкені
13
Фрунзе ауылы, Калинин көшесі, № 2 құрылысқа қарама-қарсы
65
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым – "Коваленко" жеке кәсіпкердің дүкені
14
Бестөбе ауылы, Абай көшесі, № 22 құрылысқа қарама-қарсы
75
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым – "Адлет" дүкені
15
Красногор ауылы, Парковая көшесі, № 7 құрылысқа қарама-қарсы
20
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын орналасқан инфрақұрылым – "Продукты" дүкені

Село Арка, улица Школьная, перед строением № 5/2
20
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - магазин "Мясной"
3
Село Клочково, улица Комсомольская напротив строения № 12
65
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - магазин "Алмат"
4
Село Талдыколь, улица Комсомольская, перед строением № 1
20
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - не имеется
5
Село Жайылма, улица Ленина, напротив строения № 14
25
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура – не имеется
6
Село Адаевка, улица Валиханова, напротив строения № 25
30
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - магазин "Виктория"
7
Село Аралколь, улица Мауленова, напротив строения № 5
50
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура – не имеется
8
Село Уркаш, улица Центральная, напротив строения № 8
40
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура – не имеется
9
Село Алтынсарино, улица Октябрьская напротив строения №18
38
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура – не имеется
10
Село Дружба, улица Школьная напротив строения № 6
25
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура – не имеется
11
Село Камысты, улица Ержанова, на площади слева строения 51
65
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура – магазин "Центральный"
12
Село Ливановка, улица Кооператоров, перед строением № 1
78
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура – магазин индивидуального предпринимателя "Алиев"
13
Село Фрунзе, улица Калинина, напротив строения № 2
65
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура – магазин индивидуального предпринимателя "Коваленко"
14
Село Бестобе, улица Абая, напротив строения № 22
75
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура магазин "Адлет"
15
Село Красногорское, улица Парковая, напротив строения № 7
20
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура магазин "Продукты"