Денисов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 78 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26209 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Денисов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 744 021,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 248 222,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5 386,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша - 12 421,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 4 477 992,1 мың теңге;
2) шығындар - 5 811 042,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 31 283,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 59 532,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 28 249,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сапыт алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 98 303,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 303,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 97 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенция көлемі 1 807 135,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 166 698,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Архангельск ауылдық округі – 8 204,0 мың теңге;
Аршалы ауылдық округі – 18 950,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округі – 9 758,0 мың теңге;
Денисов ауылдық округі – 46 725,0 мың теңге;
Глебовка ауылы – 12 452,0 мың теңге;
Қырым ауылы – 8 300,0 мың теңге;
Красноармейск ауылдық округі – 12 793,0 мың теңге;
Перелески ауылы – 8 789,0 мың теңге;
Покров ауылдық округі – 10 345,0 мың теңге;
Приречен ауылдық округі – 10 464,0 мың теңге;
Свердлов ауылдық округі – 7 802,0 мың теңге;
Тельман ауылдық округі – 12 116,0 мың теңге.
4. Денисов ауданының жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві бекітілсін.

О бюджете Денисовского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 27 декабря 2021 года № 78. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26209. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 744 021,7 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 248 222,6 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5 386,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 421,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 4 477 992,1 тысячи тенге;
2) затраты – 5 811 042,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 283,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 59 532,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 249,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 98 303,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 98 303,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 09.12.2022 № 97 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 1 807 135,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел и сельских округов в сумме 166 698,0 тысяч тенге, в том числе:
Архангельский сельский округ – 8 204,0 тысячи тенге;
Аршалинский сельский округ – 18 950,0 тысяч тенге;
Аятский сельский округ – 9 758,0 тысяч тенге;
Денисовский сельский округ – 46 725,0 тысяч тенге;
село Глебовка – 12 452,0 тысячи тенге;
село Крымское – 8 300,0 тысяч тенге;
Красноармейский сельский округ – 12 793,0 тысяч тенге;
село Перелески – 8 789,0 тысяч тенге;
Покровский сельский округ – 10 345,0 тысяч тенге;
Приреченский сельский округ – 10 464,0 тысячи тенге;
Свердловский сельский округ – 7 802,0 тысячи тенге;
Тельманский сельский округ – 12 116,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Денисовского района на 2022 год.

4-1. 2022 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттерді қайтару 6,2 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 4,1 мың теңге сомасында;
Ұлттық қорға 0,3 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1,8 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 14.02.2022 № 9 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

4-1. Учесть, что в бюджете района на 2022 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 6,2 тысяч тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 4,1 тысячи тенге;
в Национальный фонд в сумме 0,3 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 1,8 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 14.02.2022 № 9 (вводится в действие с 01.01.2022).

5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мурзабаев
Денисов аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 78 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 97 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Денисовcкого районного маслихата А. Мурзабаев
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата
от 27 декабря 2021 года
№ 78
Бюджет Денисовского района на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 09.12.2022 № 97 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы