Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 33 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй - жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 29 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 ақпанда № 4457 болып тіркелді.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 08.05.2025 № 99 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соңқолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы "Дiни қызмет және дiни бiрлестiктер туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 33 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй – жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2653 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 сәуірде "Маңғыстау" газетінде жарияланған) келесідей өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
қосымшада:
Ақтау қаласы бойынша:
келесідей мазмұндағы реттік нөмірі 10-1 жолмен толықтырылсын:
"
10-1
Кітап дүкені
16 шағын ауданы, 60 үй, 27 тұрғын емес жайы
";
Бейнеу ауданы бойынша:
реттік нөмірі 11 жол алып тасталсын;
Жаңаөзен қаласы бойынша:
келесідей мазмұндағы реттік нөмірі 15 жолмен толықтырылсын:
"
15
"Ummastore" дүкені
Арай шағын ауданы, Маңғыстау даңғылы, 8 құрылыс, "Сұлу" сауда орталығы, 2 қабат, № 13 бутик
".
2. "Маңғыстау облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Г.М. Қалмұратоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 23 февраля 2015 года № 33 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Постановление акимата Мангистауской области от 5 февраля 2021 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 9 февраля 2021 года № 4457.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 08.05.2025 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 23 февраля 2015 года № 33 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2653, опубликовано 7 апреля 2015 года в газете "Огни Мангистау") следующие изменение и дополнения:
в приложении:
по городу Актау:
дополнить строкой, порядковый номер 10-1, следующего содержания:
"
10-1
Книжный магазин
микрорайон 16, дом 60, нежилое помещение 27
";
по Бейнеускому району:
строку, порядковый номер 11 исключить;
по городу Жанаозен:
дополнить строкой, порядковый номер 15, следующего содержания:
"
15
Магазин "Ummastore"
микрорайон Арай, проспект Мангистау, строение 8, торговый центр "Сулу", 2 этаж, бутик № 13
".
2. Государственному учреждению "Управление по делам религий Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Калмуратову Г.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов