Салық салу мақсаттары үшін Приозерск қаласының аумағын аймақтандыру схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3/28 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 7 сәуірде № 6280 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 40/300 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 29.04.2026 № 40/300 шешімімен (оның алғашқы рәсми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткенен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" және 2003 жылғы 20 маусымдағы "Қазақстан Республикасының жер кодексі" кодекстеріне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған, автотұрақтар (паркингтер), автожанармай құю станцияларына сондай-ақ тиісті мақсаттарда пайдаланылмайтын немесе Қазақстан Республикасының заңнамасы бұзыла отырып пайдаланылатын бөлінген жерлерді қоспағанда Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 505, 506, 531-баптарында белгіленген, жер салығының ставкалары төмендетілген немесе жоғарылатылған Приозерск қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және ресми жариялануға жатады.
Сессия төрағасы С. Попченко
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сарсембеков
Приозерск қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 30
наурыздағы
№ 3/28
шешіміне қосымша
Приозерск қаласы аумағын салық салу мақсаты үшін аймақтандыру сызбасы

Об утверждении схемы зонирования территории города Приозерск для целей налогообложения
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30 марта 2021 года № 3/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 апреля 2021 года № 6280. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2026 года № 40/300
Сноска. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 29.04.2026 № 40/300 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с Кодексами Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и "Земельный кодекс Республики Казахстан" от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемую схему зонирования земель города Приозерск с понижающими или повышающими ставками земельного налога установленных статьями 505, 506, 531 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" согласно приложению, за исключением земель, выделенных под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, а также не используемые в соответствующих целях или используемые с нарушением законодательства Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии С. Попченко
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков
Приложение к решению
Приозерского городского
маслихата
от 30 марта 2021 года
№ 3/28
Схема зонирования для целей налогообложения города Приозерск