Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Ахат Атнашев көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31;
Шаймерден Қосшығұлов көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 8, 13, 19, 21, 23, 25, 29;
Николай Некрасов көшесі 1, 12, 14, 15, 18, 20, 23, 25;
Әбілқайыр Досов көшесі 2, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 56, 58, 60, 64, 65, 66, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 89, 91, 93, 95;
Кенесары Қасымов көшесі 1, 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 28, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 62, 65, 66, 69, 71, 75, 77, 83, 89, 95, 97, 99, 101, 102, 111, 113, 115, 117;
Қасым Антаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
Омигов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36;
Наурызбай батыр көшесі 2, 3, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 47;
Михаил Буденный көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Николай Дрыгач көшесі 1, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 56;
Николай Моисеенко көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Жангелдин көшесі 1, 2, 4, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
20.
№ 265 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Степняк қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шоқан Уәлиханов көшесі, 29 құрылыс.
Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Абылай хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 17 Б, 19;
Тұрар Рысқұлов көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12;
Василий Чапаев көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 69, 73, 75, 77, 83;

улица Ахата Атнашева 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31;
улица Шаймердена Косшыгулова 1, 2, 4, 5, 6, 8, 13, 19, 21, 23, 25, 29;
улица Николая Некрасова 1, 12, 14, 15, 18, 20, 23, 25;
улица Абулхаира Досова 2, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 56, 58, 60, 64, 65, 66, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 89, 91, 93, 95;
улица Кенесары Касымова 1, 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 28, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 62, 65, 66, 69, 71, 75, 77, 83, 89, 95, 97, 99, 101, 102, 111, 113, 115, 117;
улица Касыма Антаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
улица Омигова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Наурызбай батыра 2, 3, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 47;
улица Михаила Буденного 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Николая Дрыгача 1, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 56;
улица Николая Моисеенко 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Жангельдинская 1, 2, 4, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
20.
Избирательный участок № 265
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 города Степняк отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Шокана Уалиханова, строение 29.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, улица Абылай хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 17 Б, 19;
улица Турара Рыскулова 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12;
улица Василия Чапаева 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 69, 73, 75, 77, 83;

Мәлік Ғабдуллин көшесі 1, 2, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47;
Сатан Нұрмағанов көшесі 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 24, 26;
Амангелді көшесі 1, 2, 3, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46;
Жақан Сыздықов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 28, 28 а, 28 б, 29, 30, 31, 32, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 63;
Әбсалям қажы көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 43, 45, 47;
Шоқан Уәлиханов көшесі 4, 4 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Қабдолла Көшербаев атындағы көше 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63.
21.
№ 266 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Степняк қаласының Абай атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Алпысбай Жақыпов атындағы көше, 1 құрылыс.
Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Первомайская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 36, 38, 39, 42, 44, 45, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Абай Құнанбаев көшесі 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 22, 23, 24;
Рамазан Елебаев атындағы көше 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40.
22.
№ 267 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Біржан сал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, Әбсалям қажы көшесі, 34 құрылыс.
Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Сейітбаттал Мустафин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68;
Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 17, 18, 20, 23.
Пригорхоз ауылы.
23.
№ 268 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Уәлиханов ауылы, Біржан сал ауданының "Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ленин көшесі, 2 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Уәлиханов ауылы.
24.
№ 269 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Ақсу ауылы, Желтоқсан көшесі, 7 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Ақсу ауылы.
25.
№ 270 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Еңбекшілдер ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Еңбекшілдер ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Орталық көшесі, 24 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Еңбекшілдер ауылы, Ақбұлақ ауылы, Ақтас ауылы.
26.
№ 271 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Алға ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Алға ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абылай хан көшесі, 11 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Алға ауылы.
27.
№ 272 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Заозерное ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Заозерный ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Микрорайон көшесі, 37 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Заозерное ауылы.
28.
№ 273 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Аңғал батыр ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Аңғал батыр ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жамбыл көшесі, 8 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Аңғал батыр ауылы, Жаңалық ауылы.
29.
№ 274 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Баймырза ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Баймырза ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Уәлиханов көшесі, 22 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Баймырза ауылы, Шошқалы ауылы.
30.
№ 275 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Бірсуат ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Бірсуат ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сатан Нұрмаганов көшесі, 9 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Бірсуат ауылы.
31.
№ 276 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Сәуле ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Сәуле ауылының Шәрәпи Әлжанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақан сері көшесі, 2Б құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Сәуле ауылы.
32.
№ 763 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Уәлиханов ауылы, "Семізбай-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, Семізбай кені.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Уәлиханов ауылы, Семізбай кені.
33
№ 784 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Макинка ауылы, Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Біржан сал ауданы, "Мейірім" арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Санаторная көшесі, 10.
Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Макинка ауылы, Санаторная көшесі, 10.

улица Малика Габдуллина 1, 2, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47;
улица Сатана Нурмаганова 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 24, 26;
улица Амангельдинская 1, 2, 3, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46;
улица Жакана Сыздыкова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 28, 28 а, 28 б, 29, 30, 31, 32, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 63;
улица Абсалям кажы 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 43, 45, 47;
улица Шокана Уалиханова 4, 4 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Кабдолла Кошербаева 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63.
улица Сейтбаттала Мустафина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68;
улица Маншук Маметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 17, 18, 20, 23.
село Пригорхоз.
21.
Избирательный участок № 266
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 имени Абая города Степняк отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица имени Алпысбая Жакупова, строение 1.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, улица Первомайская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 36, 38, 39, 42, 44, 45, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Абая Кунанбаева 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 22, 23, 24;
улица Рамазана Елебаева 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40.
улица Сакена Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35;
улица Биржан сал 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 39, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
улица Еркеша Ибрагима 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Симов Гирея 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 28 а, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 58, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 84;
улица Магжана Жумабаева 1, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Алпысбая Жакупова 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49;
улица Есмаганбета Исмаилова 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 19.
22.
Исключена решением акима Буландынского района Акмолинской области от 26.05.2026 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
23.
Избирательный участок № 268
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Валиханово, здание государственного учреждения "Аппарат акима Валихановского сельского округа" района Биржан сал, улица Ленина, строение 2.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Валиханово.
24.
Избирательный участок № 269
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Аксу, улица Желтоксан, строение 7.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Аксу.
25.
Избирательный участок № 270
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Енбекшильдерское, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Енбекшильдерское отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Орталык, строение 24.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Енбекшильдерское, село Акбулак, село Актас.
26.
Избирательный участок № 271
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Алга, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Алга отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Абылай хана, строение 11.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Алга.
27.
Избирательный участок № 272
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Заозерное, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Заозерный отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Микрорайон, строение 37.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Заозерное.
28.
Избирательный участок № 273
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Ангал батыра, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ангал батыр отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Жамбыла, строение 8.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Ангал батыра, село Жаналык.
29.
Избирательный участок № 274
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Баймырза, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Баймырза отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Уалиханова, строение 22.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Баймырза, село Шошкалы.
30.
Избирательный участок № 275
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Бирсуат, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Бирсуат отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Сатана Нурмаганова, строение 9.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Бирсуат.
31.
Избирательный участок № 276
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Сауле, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Шарапи Альжанова села Сауле отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Акан серэ, строение 2Б.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Сауле.
32.
Избирательный участок № 763
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Валиханово, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Семизбай-U", рудник Семизбай.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Валиханово, рудник Семизбай.
33.
Избирательный участок № 784
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макинка, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг "Мейірім", района Биржан сал" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области, улица Санаторная, 10.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макинка, улица Санаторная, 10.