Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23253 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі баскару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бұланды ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Бұланды ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы С. Жүсіповке жүктелсін.
3. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі Т.Ерсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Бұланды ауданы әкімінің
2021 жылғы "28" маусымдағы
№ 4 шешіміне
қосымша
Бұланды ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 22.12.2025 № 14 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.
№ 277 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 36, Бұланды ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Бұланды аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Мәлік Ғабдуллин көшесі - 3, 5, 7/1, 7/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48; Мәлік Ғабдуллин 1 тұйық көшесі- 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Мәлік Ғабдуллин 2 тұйық көшесі- 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24; Михаил Яглинский көшесі - 46, 48, 52, 54, 60, 62, 64, 65/1, 65/2, 67, 75, 75А/5, 75А/6, 75А/7, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 145, 149, 153; Луговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 89А, 91, 93, 95; Амангелді Иманов көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109; Станционная көшесі - 19; 2 Темір жол көшесі - 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Михаил Яглинский 2 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27; 9 Май көшесі - 2В, 2В/1, 2В/2, 2А/1, 2А/2, 2/1, 2/2, 2Б/1, 2Б/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 20Г, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; Садовая көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 12А, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 46А, 48, 49, 50, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 93, 95; Садовый 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Садовый 2 тұйық көшесі - 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2А/1, 2А/2, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19; Садовый 3 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Садовый 4 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Садовый 5 тұйық көшесі - 1У, 2А, 2В; 2-ші Садовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Б; Сәкен Сейфуллин көшесі - 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104; Интернациональная көшесі - 91, 92, 95, 97, 98, 101, 104, 105.
2.
№ 278 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Михаил Яглинский көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының Балуан Шолақ атындағы мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Буландынского района Акмолинской области от 28 июня 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23253.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Буландынского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Буландынского района" С. Жусупова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Буландынского района Т.Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Буландынская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение к решению
акима Буландынского
района от "28" июня
2021 года № 4
Избирательные участки на территории Буландынского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Буландынского района Акмолинской области от 22.12.2024 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1.
Избирательный участок № 277
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Сакена Сейфуллина, 36, здание государственного коммунального казенного предприятия "Буландынский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Буландынского района.
Границы: улица Малика Габдуллина - 3, 5, 7/1, 7/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48; 1 переулок Малика Габдуллина - 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 2 переулок Малика Габдуллина - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24; улица Михаила Яглинского - 46, 48, 52, 54, 60, 62, 64, 65/1, 65/2, 67, 75, 75А/5, 75А/6, 75А/7, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 145, 149, 153; улица Луговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 89А, 91, 93, 95; улица Амангельды Иманова - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109; улица Станционная - 19; улица 2 Темір жол- 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; 2 переулок Михаила Яглинского - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27; улица 9 Мая - 2В, 2В/1, 2В/2, 2А/1, 2А/2, 2/1, 2/2, 2Б/1, 2Б/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 20Г, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; улица Садовая - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 12А, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 46А, 48, 49, 50, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 93, 95; 1 переулок Садовый - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; 2 переулок Садовый - 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2А/1, 2А/2, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19; 3 переулок Садовый - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; 4 переулок Садовый - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; 5 переулок Садовый - 1У, 2А, 2В; улица 2-ая Садовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Б; улица Сакена Сейфуллина - 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104; улица Интернациональная - 91, 92, 95, 97, 98, 101, 104, 105.
2.
Избирательный участок № 278
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Михаила Яглинского, 19, здание коммунального государственного учреждения "Школа - лицей имени Балуана Шолака города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Некрасов көшесі - 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 87, 89; Некрасов 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 19; Некрасов 2 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16; Кенесары көшесі - 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Кенесары 1 тұйық көшесі - 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Михаил Яглинский көшесі - 1А/1, 1А/2, 8, 10, 11, 17, 23А, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26/12, 26/13, 26/14, 26/15, 26/16, 28, 34, 43, 45, 47, 49, 53, 59; Сәкен Сейфуллин көшесі - 2, 9, 12, 14, 16, 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 76, 78; Фрунзе көшесі - 5, 7, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39; Михаил Яглинский 1 тұйық көшесі - 7, 16, 20; Правда көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 54; Интернациональная көшесі - 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 16А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 79, 82, 89; Мирон Ким көшесі - 1, 2, 4, 6, 8/1, 8/3, 9, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28; Урицкий көшесі - 1, 2, 3, 4/1, 4/3, 5, 6/2, 6/4, 7, 8, 10, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 55; Урицкий 1 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 18, 20; Ілияс Жансүгіров көшесі - 1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 28; Шоқан Уәлиханов көшесі - 2, 4, 6, 7Г, 8, 10, 10А, 12, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30; Чехов көшесі - 2Б, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 20; Қасым хан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57; 26 жолайрық бекеті - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20.
3.
№ 279 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Ақан сері көшесі, 2, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мамандандырылған Бұланды балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Некрасова - 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 87, 89; 1 переулок Некрасова - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 19; 2 переулок Некрасова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16; улица Кенесары - 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; 1 переулок Кенесары - 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Михаила Яглинского - 1А/1, 1А/2, 8, 10, 11, 17, 23А, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26/12, 26/13, 26/14, 26/15, 26/16, 28, 34, 43, 45, 47, 49, 53, 59; улица Сакена Сейфуллина - 2, 9, 12, 14, 16, 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 76, 78; улица Фрунзе - 5, 7, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39; 1 переулок Михаила Яглинского - 7, 16, 20; улица Правды - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 54; улица Интернациональная - 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 16А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 79, 82, 89; улица Мирона Кима - 1, 2, 4, 6, 8/1, 8/3, 9, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28; улица Урицкого - 1, 2, 3, 4/1, 4/3, 5, 6/2, 6/4, 7, 8, 10, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 55; 1 переулок Урицкого - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 18, 20; улица Ілияс Жансүгіров - 1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 28; улица Шокана Уалиханова - 2, 4, 6, 7Г, 8, 10, 10А, 12, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30; улица Чехова - 2Б, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 20; улица Қасым хан - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57; станция 26 разъезд - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20.
3.
Избирательный участок № 279
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Ақан сері, 2, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная Буландынская детско - юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.

Шекаралары: Мәншүк Мәметова көшесі - 3, 4, 6, 13, 15/1, 16, 17, 18, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98; Шевченко көшесі - 3, 4, 10, 11, 18, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 101; Шевченко 1 тұйық көшесі - 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; Шевченко 2 тұйық көшесі - 6, 10; Матросов көшесі - 2, 3, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79; Московская көшесі - 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68; Орджоникидзе көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41; Интернациональная көшесі - 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 118, 120, 121; Сәкен Сейфуллин көшесі - 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 119, 122, 124, 133, 134, 136, 140, 141, 141А, 141Б, 143, 143/2, 145, 145/2, 146, 147/1, 147/2, 147/3, 148, 149, 152, 168; Ақан сері көшесі - 1Б, 2А, 3, 4, 4Д, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15; Лесная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7Д, 8, 9А, 9В, 10, 10/1, 10/2, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Е, 27К, 30, 30А, 31Д, 31Е, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42; Болашақ шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21; Иван Остроконь көшесі - 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/4, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2; Дзержинский көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23А, 24, 25, 28/1, 28/3, 28/4.
4.
№ 280 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Мир көшесі, 13, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Маншук Маметовой - 3, 4, 6, 13, 15/1, 16, 17, 18, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98; улица Шевченко - 3, 4, 10, 11, 18, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 101; 1 переулок Шевченко - 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; 2 переулок Шевченко - 6, 10; улица Матросова - 2, 3, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79; улица Московская - 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68; улица Орджоникидзе - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41; улица Интернациональная - 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 118, 120, 121; улица Сакена Сейфуллина - 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 119, 122, 124, 133, 134, 136, 140, 141, 141А, 141Б, 143, 143/2, 145, 145/2, 146, 147/1, 147/2, 147/3, 148, 149, 152, 168; улица Ақан сері - 1Б, 2А, 3, 4, 4Д, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15; улица Лесная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7Д, 8, 9А, 9В, 10, 10/1, 10/2, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Е, 27К, 30, 30А, 31Д, 31Е, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42; микрорайон Болашак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21; улица Ивана Остроконя - 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/4, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2; улица Дзержинского - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23А, 24, 25, 28/1, 28/3, 28/4.
4.
Избирательный участок № 280
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Мира, 13, здание коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Клубная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 30А; Новая көшесі - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23; Геологическая көшесі - 5/1, 5/2, 7, 7А, 9А/1, 9А/2, 13А/1, 13А/2; Мир көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 12, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Спортивная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
5.
№ 281 сайлау учаскесі

Границы: улица Клубная - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 30А; улица Новая - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23; улица Геологическая - 5/1, 5/2, 7, 7А, 9А/1, 9А/2, 13А/1, 13А/2; улица Мира - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 12, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; улица Спортивная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
5.
Избирательный участок № 281

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 39, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шоқан Уәлиханов көшесі - 31, 33, 35, 35Г, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54А, 56, 60, 60А, 61, 66, 68; Шоқан Уәлиханов 1 тұйық көшесі - 8, 9/2, 10, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24/3, 26, 28/1, 28/2, 30, 31, 32; Шоқан Уәлиханов 3 тұйық көшесі - 1/1, 1/2, 2, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Олег Кошевой көшесі - 2, 4, 8, 9, 11/7, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 38А, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Фурманов көшесі - 3, 5, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Суворов көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 47, 48, 49; Суворов 1 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 5; Суворов 2 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11; Лихачев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Қайыржан Ескендіров көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 2, 6, 6А, 8, 8А, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 24, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/3, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84; Шәмші Қалдаяқов атындағы көшесі - 13, 15, 17, 19А, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 63, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96; Балуан Шолақ тұйық көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 16; Бөгенбай батыр көшесі - 25А, 25Б, 34, 36, 38, 42, 47, 51, 53, 54, 57, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 82, 88, 90; Степная көшесі - 9, 11, 12, 14, 15, 17; Павлов көшесі - 4, 6, 7, 8; Абай Құнанбаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Қаныш Сәтпаев көшесі - 1/1, 1/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 5, 5А, 9, 11; Микрорайон көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; РЭС көшесі - 1, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 10, 11, 11/1, 12/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 16; Әлия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 38, 45, 47, 51, 53; Мәлік Ғабдуллин көшесі - 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 61, 61А, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; Мәлік Ғабдуллин 3 тұйық көшесі - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 19, 25; Мәлік Ғабдуллин 4 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7; Мәлік Ғабдуллин 5 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4.
6.
№ 282 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Балуан Шолақ атындағы көшесі, 30, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Макинск қаласының балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Мухтара Ауезова, 39, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: улица Шокана Уалиханова - 31, 33, 35, 35Г, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54А, 56, 60, 60А, 61, 66, 68; 1 переулок Шокана Уалиханова - 8, 9/2, 10, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24/3, 26, 28/1, 28/2, 30, 31, 32; 3 переулок Шокана Уалиханова - 1/1, 1/2, 2, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Олега Кошевого - 2, 4, 8, 9, 11/7, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 38А, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; улица Фурманова - 3, 5, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35; улица Суворова - 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 47, 48, 49; 1 переулок Суворова - 1, 2, 3, 5; 2 переулок Суворова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11; улица Лихачева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; улица Кайыржана Ескендирова - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Мухтара Ауезова - 1, 2, 6, 6А, 8, 8А, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 24, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/3, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84; улица имени Шамши Калдаякова - 13, 15, 17, 19А, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 63, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96; переулок Балуан Шолака - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 16; улица Богенбай батыра - 25А, 25Б, 34, 36, 38, 42, 47, 51, 53, 54, 57, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 82, 88, 90; улица Степная - 9, 11, 12, 14, 15, 17; улица Павлова - 4, 6, 7, 8; улица Абая Кунанбаева - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23; улица Каныша Сатпаева - 1/1, 1/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 5, 5А, 9, 11; улица Микрорайон - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица РЭС - 1, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 10, 11, 11/1, 12/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 16; улица Алии Молдагуловой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 38, 45, 47, 51, 53; улица Малика Габдуллина - 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 61, 61А, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; 3 переулок Малика Габдуллина - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 19, 25; 4 переулок Малика Габдуллина - 3, 4, 5, 6, 7; 5 переулок Малика Габдуллина - 1, 2, 3, 4.
6.
Избирательный участок № 282
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица имени Балуан Шолака, 30, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа города Макинск при отделе образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Гастелло көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1А/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3А/1, 3А/2, 4, 4А, 4Б/1, 4Б/2, 5А/1, 5А/2, 6, 6А/1, 6А/2, 7, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10А, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2; Алтын Әбішева көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 48/1, 48/2, 49/1, 49/10, 49/12, 50/2, 50/3, 50А/1, 50А/2, 50Б/1, 50Б/2, 51, 51Б/1, 51Б/2, 51В/1, 51В/2, 51Г/1, 51Г/2, 51/13, 51/15, 51/16, 52/1, 52/3, 52/4, 52А, 53/17, 53/18, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 55А/1, 55А/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 58А/1, 58А/2, 58А/3, 59, 59А/1, 59А/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2; Төле би көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67; Балуан Шолақ атындағы көшесі - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 46А, 47, 48/3, 48/4, 49, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89; Балуан Шолақ 1 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6; Балуан Шолақ 2 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 11, 35, 37; Балуан Шолақ 3 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8; Айым Серікбаев атындағы көшесі - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76А; Крупская 1 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; Керей хан көшесі - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 66, 70, 72, 74, 76, 78; Бейбарыс сұлтан көшесі - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62; Жамбыл Жабаев көшесі - 3, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 36; Панфилов көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 53А, 54, 55А, 56, 56А; Зоя Космодемьянская көшесі - 2, 3А, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65; Заводская көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17; Сәбит Мұқанов көшесі - 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17/1, 17/2; Біржан сал көшесі - 1/1, 1/2, 1Б, 1В, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А, 8А, 9А, 10А, 13, 15, 22, 24; Иван Омигов көшесі - 2Б/1, 2Б/2, 5А, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/3, 20/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/2, 24/3, 24/4, 26; Ахмет Жұбанов көшесі - 1, 1А/1, 1А/2, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10, 12, 16, 20, 22, 24; Бөгенбай батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 24; Солтүстік - шығыс өндірістік аймағы - 12, 19, 21, 24, 26, 31, 34, 39.
7.
№ 283 сайлау учаскесі

Границы: улица Гастелло - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1А/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3А/1, 3А/2, 4, 4А, 4Б/1, 4Б/2, 5А/1, 5А/2, 6, 6А/1, 6А/2, 7, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10А, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2; улица Алтын Абишевой - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 48/1, 48/2, 49/1, 49/10, 49/12, 50/2, 50/3, 50А/1, 50А/2, 50Б/1, 50Б/2, 51, 51Б/1, 51Б/2, 51В/1, 51В/2, 51Г/1, 51Г/2, 51/13, 51/15, 51/16, 52/1, 52/3, 52/4, 52А, 53/17, 53/18, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 55А/1, 55А/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 58А/1, 58А/2, 58А/3, 59, 59А/1, 59А/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2; улица Төле би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67; улица имени Балуан Шолака - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 46А, 47, 48/3, 48/4, 49, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89; 1 переулок Балуан Шолақ - 3, 4, 5, 6; 2 переулок Балуан Шолақ - 3, 4, 5, 6, 11, 35, 37; 3 переулок Балуан Шолақ - 1, 2, 3, 4, 6, 8; улица имени Айыма Серикбаева - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76А; 1 переулок Крупской - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; улица Керей хан - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 66, 70, 72, 74, 76, 78; улица Бейбарыс сұлтан - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62; улица Жамбыла Жабаева - 3, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 36; улица Панфилова - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 53А, 54, 55А, 56, 56А; улица Зои Космодемьянской - 2, 3А, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65; улица Заводская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17; улица Сәбит Мұқанов - 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17/1, 17/2; улица Біржан сал - 1/1, 1/2, 1Б, 1В, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А, 8А, 9А, 10А, 13, 15, 22, 24; улица Ивана Омигова - 2Б/1, 2Б/2, 5А, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/3, 20/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/2, 24/3, 24/4, 26; улица Ахмет Жұбанов - 1, 1А/1, 1А/2, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10, 12, 16, 20, 22, 24; улица Богенбай батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 24; Северо-восточная промышленная зона - 12, 19, 21, 24, 26, 31, 34, 39.
7.
Избирательный участок № 283

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Иван Скуридин көшесі, 62 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қажымұқан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15А, 18, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 73/2, 73/3, 75, 75А, 77/1, 77/2, 79/1, 79/4; Пархоменко көшесі - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/3, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 72, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 74, 75/1, 75/2, 75/3, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94; НовосҰлов көшесі - 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 138, 140, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160А, 162/1, 162/2; НовосҰлов 1 тұйық көшесі - 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; НовосҰлов 2 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Элеваторная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/2, 10/3, 10/11, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А/2, 14, 14Б, 15, 16, 17, 17А/1, 17А/2, 18, 19, 20, 21А, 22, 23; Целинная көшесі - 10; Нұрғиса Тілендиев көшесі - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2; 1 Май көшесі - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 32, 34; Желтоқсан көшесі - 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 20; Қабанбай батыр көшесі - 3, 6, 8, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Құлагер көшесі - 7, 9, 10, 14, 15, 15А, 16А, 17, 22, 28, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 48; Мағжан Жұмабаев көшесі - 1, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 76; Пушкин көшесі - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76; Жібек жолы көшесі - 1, 2, 5, 9, 16, 17, 18, 19; Тұрар Рысқұлов көшесі - 3, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 21А; Гагарин көшесі – 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 25, 28; Гоголь көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13; Райавтодор көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 12Б, 12В, 14А/1, 14А/2, 15, 16, 17, 18; Чернореченск саяжайлары – 1, 2, 3, 4, 5, 7.
8.
№ 284 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Ивана Скуридина, 62 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: улица Қажымұқан- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15А, 18, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 73/2, 73/3, 75, 75А, 77/1, 77/2, 79/1, 79/4; улица Пархоменко - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/3, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 72, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 74, 75/1, 75/2, 75/3, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94; улица НовосҰлов - 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 138, 140, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160А, 162/1, 162/2; 1 переулок НовосҰлов - 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; 2 переулок НовосҰлов - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Элеваторная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/2, 10/3, 10/11, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А/2, 14, 14Б, 15, 16, 17, 17А/1, 17А/2, 18, 19, 20, 21А, 22, 23; улица Целинная - 10; улица Нұрғиса Тілендиев - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2; улица 1 Мая - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 32, 34; улица Желтоқсан - 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 20; улица Қабанбай батыр - 3, 6, 8, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Құлагер - 7, 9, 10, 14, 15, 15А, 16А, 17, 22, 28, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 48; улица Мағжан Жұмабаев - 1, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 76; улица Пушкина - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76; улица Жібек жолы- 1, 2, 5, 9, 16, 17, 18, 19; улица Тұрар Рысқұлов - 3, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 21А; улица Гагарина - 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 25, 28; улица Гоголя - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13; улица Райавтодор - 1/1, 1/2, 2/1, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 12Б, 12В, 14А/1, 14А/2, 15, 16, 17, 18; Чернореченские дачи - 1, 2, 3, 4, 5, 7.
8.
Избирательный участок № 284

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы Иван Скуридин көшесі, 62 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Азаттық көшесі - 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 33, 34, 36; Жібек жолы көшесі - 22, 22А, 30, 31, 36/1, 36/2; Қабанбай батыр көшесі - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 42, 43, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58; Тұрар Рысқұлов көшесі - 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38; Желтоқсан көшесі - 21, 22, 24, 25А, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 54Б, 55, 55В, 56, 57, 59А, 60, 61, 62, 64; Иван Скуридин көшесі - 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23А, 24, 25А, 26, 28/1, 28/2, 29, 31, 34, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 89, 93; Иван Скуридин 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; Достоевский көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58; Елена Мейтина көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 45, 46, 48, 51, 53, 56, 58, 60, 68, 74, 76, 76А, 80, 82, 84; Николай Сергиенко көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52; Жұмабек Тәшенев көшесі - 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 67, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Ғабит Мүсірепов көшесі - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46; Лермонтов көшесі - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Шәкәрім көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 32, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 46; Маяковский көшесі - 1А, 2/1, 2/2, 3, 3А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35А, 37, 39, 43, 46, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Ломоносов көшесі - 1, 1А, 1/1, 1/2, 1Б/1, 1Б/2, 1Б/3, 1Б/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Гагарин көшесі - 33, 36, 41, 50, 52, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79; Горький көшесі - 1, 2/1, 2/3, 2А/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Гоголь көшесі - 15, 16, 18, 20, 22.
9.
№ 285 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Карьерная көшесі, 10 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Макинск қаласының "Айгөлек" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Ивана Скуридина, 62 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: улица Азаттық - 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 33, 34, 36; улица Жібек жолы - 22, 22А, 30, 31, 36/1, 36/2; улица Қабанбай батыр - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 42, 43, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58; улица Тұрар Рысқұлов - 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38; улица Желтоқсан - 21, 22, 24, 25А, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 54Б, 55, 55В, 56, 57, 59А, 60, 61, 62, 64; улица Ивана Скуридина - 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23А, 24, 25А, 26, 28/1, 28/2, 29, 31, 34, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 89, 93; 1 переулок Ивана Скуридина - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; улица Достоевского - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58; улица Елены Мейтиной - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 45, 46, 48, 51, 53, 56, 58, 60, 68, 74, 76, 76А, 80, 82, 84; улица Николая Сергиенко - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52; улица Жұмабек Тәшенев - 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 67, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; улица Ғабит Мүсірепов - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46; улица Лермонтова - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Шәкәрім - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 32, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 46; улица Маяковского - 1А, 2/1, 2/2, 3, 3А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17,18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35А, 37, 39, 43, 46, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; улица Ломоносова - 1, 1А, 1/1, 1/2, 1Б/1, 1Б/2, 1Б/3, 1Б/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; улица Гагарина - 33, 36, 41, 50, 52, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79; улица Горького - 1, 2/1, 2/3, 2А/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52; улица Гоголя - 15, 16, 18, 20, 22.
9.
Избирательный участок № 285
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Карьерная, 10 А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Айголек" города Макинск при отделе образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Карьерная көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10Г, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Каменная көшесі - 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6А, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17; Гранитная көшесі - 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5; Талғат Бигелдинов көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19; Ілияс Есенберлин көшесі - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22; Достық көшесі - 1, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 21; Бауыржан Момышұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19; Алаш көшесі - 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 37, 37А.
10.
№ 286 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Вознесенка ауылы, Комсомольская көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Вознесенка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Вознесенка ауылы.
11.
№ 287 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Тастыөзек ауылы, Достық көшесі, 44, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Тастыөзек ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Тастыөзек ауылы.
12.
№ 288 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Аққайың ауылы, Школьная көшесі, 17 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Аққайың ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Аққайың ауылы.
13.
№ 289 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Купчановка ауылы, Мектеп көшесі, 12, Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Бұланды ауданы, Купчановка ауылы, арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Купчановка ауылы.
14.
№ 290 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Қараөзек ауылы, Шоқан Уәлиханов атындағы көшесі, 27, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Қараөзек ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Қараөзек ауылы.
15.
№ 291 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Байсуат ауылы, Абай Құнанбаев атындағы көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Байсуат ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Байсуат ауылы.
16.
№ 292 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Алтынды ауылы, Тұрсынбек Кәкішев көшесі, 14, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Алтынды ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Алтынды ауылы, Боярка ауылы.
17.
№ 294 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Алакөл ауылы, Молодежная көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Алакөл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Алакөл ауылы.
18.
№ 295 сайлау учаскесі

Границы: улица Карьерная - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10Г, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Каменная - 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6А, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17; улица Гранитная - 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5; улица Талғат Бигелдинов - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19; улица Ілияс Есенберлин - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22; улица Достык - 1, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 21; улица Бауыржана Момышулы - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19; улица Алаш - 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 37, 37А.
10.
Избирательный участок № 286
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Вознесенка, улица Комсомольская, 24, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Вознесенка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Вознесенка.
11.
Избирательный участок № 287
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Тастыозек, улица Достык, 44, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Тастыозек отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Тастыозек.
12.
Избирательный участок № 288
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Аккайын, улица Школьная, 17 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Аккайин отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Аккайын.
13.
Избирательный участок № 289
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Купчановка, улица Школьная, 12, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг село Купчановка, Буландынский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Купчановка.
14.
Избирательный участок № 290
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Караозек, улица имени Шокана Уалиханова 27, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Караозек отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Караозек.
15.
Избирательный участок № 291
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Байсуат, улица имени Абая Кунанбаева, 19, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Байсуат отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Байсуат.
16.
Избирательный участок № 292
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Алтынды, улица Турсынбек Какишев, 14, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Алтынды отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Алтынды, село Боярка.
17.
Избирательный участок № 294
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Алаколь, улица Молодежная, 6, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Алаколь отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Алаколь.
18.
"Избирательный участок № 295

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Елтай ауылы, Ұялы көшесі, 6/1, "Ел Хан" қожалық-фермерлік шаруашылығының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Елтай ауылы.
19.
№ 296 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Жаңаталап ауылы, Ақ бұлақ көшесі, 12, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Жаңаталап ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Жаңаталап ауылы.
20.
№ 297 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Тоқтамыс ауылы, Садовая көшесі, 10, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Тоқтамыс ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Тоқтамыс ауылы, Новокиевка ауылы.
21.
№ 298 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Иванковка ауылы, Степная көшесі, 29, Бұланды ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Бұланды аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Иванковка ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Иванковка ауылы.
22.
№ 300 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Гордеевка ауылы, Центральная көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Гордеевка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Гордеевка ауылы.
23.
№ 301 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Журавлевка ауылы, Киров көшесі, 43, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Журавлевка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Журавлевка ауылы.
24.
№ 302 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Воробьевка ауылы, Сарыарқа көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Воробьевка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Воробьевка ауылы.
25.
№ 303 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Ярославка ауылы, Школьная көшесі, 11, "Журавлевка - 1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Ярославка ауылы.
26.
№ 304 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Новодонецк ауылы, Новая көшесі, 17, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Новодонецк ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Новодонецк ауылы.
27.
№ 305 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Айнакөл ауылы, Жеңіс көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Айнакөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Айнакөл ауылы, Острогорка ауылы.
28.
№ 306 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Шұбарағаш ауылы, Абылайхан атындағы көшесі, 20, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Шұбарағаш ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Шұбарағаш ауылы, Мат ауылы.
29.
№ 307 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Отрадное ауылы, Школьная көшесі, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Отрадное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Отрадное ауылы, Суворовка ауылы.
30.
№ 308 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Партизанка ауылы, Мәншүк Мәметова атындағы көшесі, 13 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Партизанка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Партизанка ауылы, Ортақшыл ауылы.
31.
№ 309 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Капитоновка ауылы, Первомайская көшесі, 6, Бұланды ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Бұланды аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Капитоновка ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Капитоновка ауылы.
32.
№ 310 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Ельтай, улица Уялы, 6/1, здание крестьянско-фермерского хозяйства "Ел Хан".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Ельтай.
19.
Избирательный участок № 296
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Жанаталап, улица Ак Булак, 12, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Жанаталап отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Жанаталап.
20.
Избирательный участок № 297
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Токтамыс, улица Садовая, 10, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Токтамыс отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Токтамыс, село Новокиевка.
21.
Избирательный участок № 298
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Иванковка, улица Степная, 29, здание Иванковкого сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Буландынский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Буландынского района.
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Иванковка.
22.
Избирательный участок № 300
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Гордеевка, улица Центральная, 24, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Гордеевка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Гордеевка.
23.
Избирательный участок № 301
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Журавлевка, улица Кирова, 43, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Журавлевка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Журавлевка.
24.
Избирательный участок № 302
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Воробьевка, улица Сарыарка, 1, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Воробьевка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Воробьевка.
25.
Избирательный участок № 303
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Ярославка, улица Школьная, 11, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Журавлевка - 1".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Ярославка.
26.
Избирательный участок № 304
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Новодонецк, улица Новая, 17, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Новодонецкое отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Новодонецк.
27.
Избирательный участок № 305
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Айнаколь, улица Женис, 6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Айнаколь отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Айнаколь, село Острогорка.
28.
Избирательный участок № 306
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Шубарагаш, улица имени Абылайхана, 20, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Шубарагаш отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Шубарагаш, село Мат.
29.
Избирательный участок № 307
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Отрадное, улица Школьная, 4, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Отрадное отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Отрадное, село Суворовка.
30.
Избирательный участок № 308
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Партизанка, улица имени Маншук Маметовой, 13 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Партизанка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Партизанка, село Ортакшиль.
31.
Избирательный участок № 309
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Капитоновка, улица Первомайская, 6, здание Капитоновского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Буландынский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Буландынского района.
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Капитоновка.
32.
Избирательный участок № 310

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Никольск ауылы, Советская көшесі, 5 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Никольск ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Никольск ауылы.
33.
№ 311 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Новобратск ауылы, Школьный тұйық көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Новобратск ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Новобратск ауылы.
34.
№ 312 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Буденовка ауылы, Школьная көшесі, 31, "Бұланды ауданының Новобратск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Буденовка ауылы.
35.
№ 785 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Клубная көшесі, 30, Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Бұланды ауданы, Макинск қаласы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Клубная көшесі, 30.
36.
№ 786 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 135, "Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Ақмола облысының Полиция департаменті Бұланды ауданының Полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 135.
37.
№ 787 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Лесная көшесі, 33, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Бұланды аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Лесная көшесі, 33.

Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Никольское, улица Советская, 5А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Никольское отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Никольское.
33.
Избирательный участок № 311
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Новобратское, переулок Школьный, 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Новобратское отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Новобратское.
34.
Избирательный участок № 312
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Буденовка, улица Школьная, 31, здание государственного учреждения "Аппарат акима Новобратского сельского округа Буландынского района".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Буденовка.
35.
Избирательный участок № 785
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Клубная, 30, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг город Макинск, Буландынский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Клубная, 30.
36.
Избирательный участок № 786
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Сакена Сейфуллина, 135, здание государственного учреждения "Отдел полиции Буландынского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Сакена Сейфуллина, 135.
37.
Избирательный участок № 787
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Лесная, 33, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Буландынская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Лесная, 33.