Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 7 шілдедегі № А-7/194 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23334 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бап 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бап 2 тармағына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Ақкөл аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Ақкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 наурыздағы № А-3/67 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7107 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі А.Каиржанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл аудандық аумақтық сайлау
комиссиясымен
Ақмола облысы Ақкөл
ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ А-12/304 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 11.02.2026 № А-2/36 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Ақкөл қаласы
Талғат Бигелдинов көшесі, 8, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының Жайық Бектуров атындағы № 3 Ақкөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
Әл-Фараби көшесі, 10, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының Кеңес Одағының Батыры Петр Михайлович Исаков атындағы №1 Ақкөл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 7 июля 2021 года № А-7/194. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23334.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Аккольской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аккольского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 11 марта 2019 года № А-3/67 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7107).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккольского района А.Каиржанов
"СОГЛАСОВАНО"
Аккольской районной
территориальной избирательной комиссией
Приложение к постановлению
акимата Аккольского района
от 3 июня 2024 года
№ А-5/129
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Аккольского района Акмолинской области от 11.02.2026 № А-2/36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Акколь
улица Талгата Бигельдинова, 8, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 имени Жайыка Бектурова города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
улица Әл-Фараби, 10, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1 имени Исакова Петра Михайловича, Героя Советского Союза города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".

Мәншүк Мәметова көшесі, 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 71, "Ақкөл аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында.
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 174, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақкөл балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 144, "Ақкөл аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Ақкөл қаласындағы мәдени-демалыс орталығы" ғимаратының алдында.

улица Маншук Маметовой, 15, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
улица Сагадата Нурмагамбетова, 71, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Аккольского района".
улица Сагадата Нурмагамбетова, 174, перед зданием коммунального государственного учреждения "Аккольская детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.
улица Сагадата Нурмагамбетова, 144, перед зданием "Культурно-досуговый центр в городе Акколь" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Аккольского района".

Абай көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл қаласының №4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
2
Ақкөл орман шаруашылығы
Мектеп көшесі, 22, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Ақкөл лесхоз ауылының "Мичурин атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
3
Азат ауылы
Алаш көшесі, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Азат ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
4
Қына ауылы
Болашақ көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Қына ауылының жалпы орта білім беретің мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
5
Қарасай ауылы
Мағжан Жұмабаев атындағы көше, 6/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Қарасай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
6
Сазды бұлақ ауылы
Ыбрай Алтынсарин атындағы көше, 1/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Саздыбұлақ ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
7
Домбыралы ауылы
Азат көшесі, 21, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Домбыралы ауылының Горький атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
8
Кеңес ауылы
Жеңіс көшесі, 27, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Кеңес ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
9
Малый Барап ауылы
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі, 9, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Барап ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
10
Наумовка ауылы
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше, 19, "Ақкөл аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Наумов ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында.
11
Кемеркөл ауылы
Мектеп көшесі, 1, бұрынғы бастауыш мектеп ғимаратының алдында.
12
Өрнек ауылы
Дәулетбай Ахметжанов атындағы көше, 34, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Өрнек ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
13
Новорыбинка ауылы
Павел Савельевич Стрельцов атындағы көше, 12, "Ақкөл аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Новорыбин ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында.
14
Қараөзек ауылы
Ардагерлер көшесі, 14, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Қараөзек ауылының Айтпай Құсайынов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
15
Жалғызқарағай ауылы
Орталық көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімінің Жалғызқарағай ауылының Кирдищев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
16
Еңбек ауылы
Бейбітшілік көшесі, 37, "Ақкөл аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Еңбек мәдени-спорт кешені ғимаратының алдында.
17
Рамадан ауылы
Бейбітшілік көшесі, 18, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Рамадан ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
18
Табиғат ауылы

улица Абай, 6, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №4 города Акколь отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
2
Аккол орман шаруашылыгы
улица Мектеп, 22, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Мичурина села Аккольский лесхоз отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
3
село Азат
улица Алаш, 4, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Азат отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
4
село Кына
улица Болашак, 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кына отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
5
село Карасай
улица имени Магжана Жумабаева, 6/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Карасай отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
6
село Сазды булак
улица имени Ыбырая Алтынсарина, 1/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Сазды булак отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
7
село Домбыралы
улица Азат, 21, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Горького села Домбыралы отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
8
село Кенес
улица Женис, 27, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кенес отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
9
село Малый Барап
улица Шакарим Кудайбердиев, 9, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Барап отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
10
село Наумовка
улица имени Ыбырая Алтынсарина, 19, перед зданием Наумовского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Аккольского района".
11
село Кемеркол
улица Мектеп, 1, перед зданием бывшей начальной школы.
12
село Орнек
улица имени Даулетбая Ахметжанова, 34, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Орнек отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
13
село Новорыбинка
улица имени Павла Савельевича Стрельцова, 12, перед зданием Новорыбинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Аккольского района".
14
село Караозек
улица Ардагерлер, 14, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Айтпая Кусаинова села Кара-Озек отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
15
село Жалгызкарагай
улица Орталык, 19, перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Кирдищева села Жалгызкарагай отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
16
село Енбек
улица Бейбитшилик, 37, перед зданием Енбекского культурно-спортивного комплекса государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Аккольского района".
17
село Рамадан
улица Бейбитшилик, 18, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Рамадан отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
18
село Табигат

Жұмабек Тәшенов көшесі, 7, 2 пәтер, тұрғын үй-жайдың алдында.
19
Урюпинка ауылы
Кенесары атындағы көше, 66, "Ақкөл аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Урюпин ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында.
20
Малоалександровка ауылы
Абай атындағы көше, 23, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Мало-Александровка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
21
Амангелді ауылы
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Амангелді ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
22
Талқара ауылы
Болашақ көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Талқара ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.

улица Жумабека Ташенова, 7, квартира 2, перед жилым помещением.
19
село Урюпинка
улица имени Кенесары, 66, перед зданием Урюпинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Аккольского района".
20
село Малоалександровка
улица имени Абая, 23, перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Мало-Александровка отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
21
село Амангельды
улица имени Ыбырая Алтынсарина, 2, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Амангельды отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".
22
село Талкара
улица Болашак, 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Талкара отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области".