Көкшетау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 45 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 шілдеде № 23490 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көкшетау қаласында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Көкшетау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Көкшетау қаласы әкімінің 2020 жылғы 29 мамырда № 52 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7867 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімі аппаратының басшысы С.К. Құдабайға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қалалық аймақтық
сайлау комиссиясымен
Көкшетау қаласы әкімінің
2021 жылғы 12 шілдедегі
№ 45 шешіміне
қосымша
Көкшетау қаласында сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 20.03.2024 № 11 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 06.08.2024 № 25 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 15.12.2025 № 51 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 1 сайлау учаскесі
№ 1 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Краснояр ауылдық округі, Красный Яр ауылы, Тәуелсіздік көшесі 3, Көкшетау қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Көкше" мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Краснояр ауылдық округі, Красный Яр ауылы:
Абай көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 22/1, 23, 23А, 23В, 24, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 37, 37А, 37/1;
Абылай хан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А, 52Б, 54, 56, 58, 60, 62, 62А;
Бейбітшілік көшесі – 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48А, 48Б, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72А, 74;

Об образовании избирательных участков в городе Кокшетау
Решение акима города Кокшетау Акмолинской области от 12 июля 2021 года № 45. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2021 года № 23490.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в городе Кокшетау согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Кокшетау "Об образовании избирательных участков в городе Кокшетау" от 29 мая 2020 года № 52 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7867).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Кокшетау Құдабай С.К.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
аким города Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Кокшетауской городской
территориальной
избирательной комиссией
Приложение к решению
акима города Кокшетау
от 12 июля 2021 года
№ 45
Избирательные участки города Кокшетау
Сноска. Приложение - в редакции решения акима города Кокшетау Акмолинской области от 20.03.2024 № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решением акима города Кокшетау Акмолинской области от 06.08.2024 № 25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр, улица Тауелсиздик 3, здание государственного коммунального казенного предприятия дом культуры "Кокше" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр:
улица Абая – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 22/1, 23, 23А, 23В, 24, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 37, 37А, 37/1;
улица Абылай хана – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А, 52Б, 54, 56, 58, 60, 62, 62А;
улица Бейбитшилик – 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48А, 48Б, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72А, 74;

Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 1А, 3, 7, 13, 15, 17, 17А, 19, 25, 27;
Жидек көшесі – 1, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 5Б, 7, 7А, 7Б, 8, 10, 11, 11А, 11Б, 14, 15, 16, 16А, 17, 20, 24, 25, 25А, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 32, 34, 35, 36, 68;
Үкілі Ыбырай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Ұлан көшесі – 5, 7, 9, 9А, 10, 11, 13, 17, 23;
Игілік көшесі – 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14А, 20, 21, 23, 23Г, 37, 39, 42, 42А;
Достық көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 53;
Мира көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 38, 40, 40А;
Наурыз көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25А, 26А, 26Б, 26Г, 27, 28, 28А, 29, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44А, 44Б, 45, 45А, 46, 46А, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75Б, 76;
И. Салахов көшесі – 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 36, 43, 43А, 45, 47, 49;
Тәуелсіздік көшесі – 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24;
Әбілжан Ұмышев көшесі – 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 63, 65, 67, 69;
Нұрлы көшесі – 1, 1А, 1Б, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12/1, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 36А, 38, 40, 42, 46, 48, 50;
Көкен Шакеев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55;
Энергетиков көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 21, 24.
№ 2 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Краснояр ауылдық округі, Красный Яр ауылы, Достық көшесі 68, "Ақмола облысы білім басқармасы жанындағы көпсалалы инновациялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Краснояр ауылдық округі, Красный Яр ауылы:
Азнабай Әбілмәжінов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 49;

улица Шокана Уалиханова – 1, 1А, 3, 7, 13, 15, 17, 17А, 19, 25, 27;
улица Жидек – 1, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 5Б, 7, 7А, 7Б, 8, 10, 11, 11А, 11Б, 14, 15, 16, 16А, 17, 20, 24, 25, 25А, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 32, 34, 35, 36, 68;
улица Укили Ыбырая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Улан – 5, 7, 9, 9А, 10, 11, 13, 17, 23;
улица Игилик – 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14А, 20, 21, 23, 23Г, 37, 39, 42, 42А;
улица Достык – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 53;
улица Мира – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 38, 40, 40А;
улица Наурыз – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25А, 26А, 26Б, 26Г, 27, 28, 28А, 29, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44А, 44Б, 45, 45А, 46, 46А, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 67, 69, 71, 72, 74, 75Б, 76;
улица И. Салахова – 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 36, 43, 43А, 45, 47, 49;
улица Тауелсиздик – 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24;
улица Абилжана Умышева – 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 63, 65, 67, 69;
улица Нурлы – 1, 1А, 1Б, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 36А, 38, 40, 42, 46, 48, 50;
улица Кокена Шакеева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55;
улица Энергетиков – 1, 2, 4, 5, 6, 21, 24.
Избирательный участок № 2
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр, улица Достык 68, здание государственного коммунального казенного предприятия "Многопрофильный инновационный колледж при управлении образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр:
улица Азнабая Абильмажинова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 49;

Абай көшесі – 39, 39А, 41, 41А, 43, 43А, 43В, 44, 45А, 46, 47, 47А, 47Б, 47В, 47Г, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 60А, 62, 64, 66, 67;
Абылай хан көшесі – 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 51А, 51Б, 53, 53А, 55, 57, 59, 61, 63А, 64, 64А, 65, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 80, 86;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 4, 8, 10, 12, 14, 20, 20А, 22, 23, 23А, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47;
Достық көшесі – 40, 42, 43, 44, 44А, 46, 46А, 46Б, 46В, 48, 50, 50А, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 62, 64, 66, 68, 68А, 73, 73А, 73Б, 77, 77А, 79, 81, 83;
Мира көшесі – 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Новоселов көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 15, 16, 16/6, 17, 20, 20А, 21, 23, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 27А, 27Б, 28, 28А, 29, 29А, 29Б, 31, 32, 33, 34, 37, 46;
Қызғалдақ көшесі – 2, 3, 9, 9А, 10, 11, 11А, 13, 13А, 15А;
СПТУ-9 көшесі – 1, 2, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 42, 58, 60;
Әбілжан Ұмышев көшесі – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
Нұрлы көшесі – 37, 39, 41, 43, 47, 54, 56, 58, 58А, 60, 62, 78;
Көкен Шакеев көшесі – 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 77А, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 90А.
№ 3 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Краснояр ауылдық округі, Красный Яр ауылы, Әбілжан Ұмышев көшесі 2Б, "Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Балуан Шолақ атындағы ұлттық спорт түрлерінен облыстық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Краснояр ауылдық округі, Красный Яр ауылы:
Ветлабороторный көшесі – 1, 2;
Қаһармандар көшесі – 1, 2, 2А, 2Б, 2Г, 2Д, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 24, 25, 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 36, 36А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 48А, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 58Е, 59, 65, 69А, 70Б, 75, 81, 82, 84, 86, 91, 107;
Киров көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66А, 68, 70, 72, 72А;
Клубная көшесі – 2, 3, 5, 7, 11, 13, 15;
Заречная көшесі – 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 10А, 11, 13, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22А, 23, 24, 26, 28, 30А, 34;

улица Абая – 39, 39А, 41, 41А, 43, 43А, 43В, 44, 45А, 46, 47, 47А, 47Б, 47В, 47Г, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 60А, 62, 64, 66, 67;
улица Абылай хана – 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 51А, 51Б, 53, 53А, 55, 57, 59, 61, 63А, 64, 64А, 65, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 80, 86;
улица Шокана Уалиханова – 4, 8, 10, 12, 14, 20, 20А, 22, 23, 23А, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Достык – 40, 42, 43, 44, 44А, 46, 46А, 46Б, 46В, 48, 50, 50А, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 62, 64, 66, 68, 68А, 73, 73А, 73Б, 77, 77А, 79, 81, 83;
улица Мира – 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Новоселова – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 15, 16, 17, 20, 20А, 21, 23, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 27А, 27Б, 28, 28А, 29, 29А, 29Б, 31, 32, 33, 34, 37, 46;
улица Кызгалдак – 2, 3, 9, 9А, 10, 11, 11А, 13, 13А, 15А;
улица СПТУ-9 – 1, 2, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 42, 58, 60;
улица Абилжана Умышева – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Нурлы – 37, 39, 41, 43, 47, 54, 56, 58, 58А, 60, 62, 78;
улица Кокена Шакеева – 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 77А, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 90А.
Избирательный участок № 3
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр, улица Абилжана Умышева 2Б, здание коммунального государственного учреждения "Областная детско-юношеская спортивная школа по национальным видам спорта имени Балуана Шолака" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр:
улица Ветлабораторная – 1, 2;
улица Кахармандар – 1, 2, 2А, 2Б, 2Г, 2Д, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 24, 25, 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 36, 36А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 48А, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 58Е, 59, 65, 69А, 70Б, 75, 81, 82, 84, 86, 91, 107;
улица Кирова – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66А, 68, 70, 72, 72А;
улица Клубная – 2, 3, 5, 7, 11, 13, 15;
улица Заречная – 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 10А, 11, 13, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22А, 23, 24, 26, 28, 30А, 34;

Мәншүк Мәметова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Островский көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16А, 17, 18, 19, 25, 33, 37, 37А;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 67, 69, 69А, 69Б, 71, 77, 78, 80, 82, 84, 90, 94А, 98, 100, 104, 128, 130, 132;
Желтоқсан көшесі – 1А, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 14А, 16, 16А, 18, 19, 20, 22;
Шахтеров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/3, 10, 11, 12;
Шонай көшесі – 1, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 36А, 38, 39;
Нұрлы көш шағын ауданы.
№ 4 сайлау учаскесі Орналасқан жері: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Краснояр ауылдық округі, Красный Яр ауылы, Школьная көшесі 13, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Красный Яр ауылының №2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Краснояр ауылдық округі, Красный Яр ауылы:
Автобаза көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 33, 45;
Интернациональная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Красноярская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
Майская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Адырна көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 62;
Школьная көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18;
Н. Вавилов көшесі – 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10;
Болашақ көшесі – 1, 2, 2А, 3А, 5, 6, 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 37, 39;
50 лет Октября көшесі – 1, 1У/8, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 21, 36;
Юбилейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А;
Қызыл Жұлдыз ауылы.
№ 5 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Краснояр ауылдық округі, Красный Яр ауылы, Чайкино шағын ауданы, Парковая көшесі 12, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 15 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Краснояр ауылдық округі,Красный Яр ауылы, Чайкино шағын ауданы:

улица Маншук Маметовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Островского – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16А, 17, 18, 19, 25, 33, 37, 37А;
улица Сакена Сейфуллина – 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 67, 69, 69А, 69Б, 71, 77, 78, 80, 82, 84, 90, 94А, 98, 100, 104, 128;
улица Желтоксан – 1А, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 14А, 16, 16А, 18, 19, 20, 22;
улица Шахтерова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/3, 10, 11, 12;
улица Шоная – 1, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 36А, 38, 39;
микрорайон Нурлы кош.
Избирательный участок № 4
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр, улица Школьная 13, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 села Красный Яр отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр:
улица Автобаза – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 33, 45;
улица Интернациональная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Красноярская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Майская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Адырна – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 62;
улица Школьная – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18;
улица Н. Вавилова – 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10;
улица Болашак – 1, 2, 2А, 3А, 5, 6, 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 37, 39;
улица 50 лет Октября – 1, 1У/8, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 21, 36;
улица Юбилейная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А;
село Кызыл-Жулдыз.
Избирательный участок № 5
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр, микрорайон Чайкино, улица Парковая 12, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 15 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, Красноярский сельский округ, село Красный Яр, микрорайон Чайкино:

Геологов көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 3, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 28;
Парковая көшесі – 4, 6, 8, 10;
Қ. Сәтпаев көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24;
Степная көшесі – 1, 1А.
№ 6 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Қызыл жар көшесі 66, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімінің Көкшетау қаласының № 9 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Ақселеу көшесі – 1, 2, 4, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 37, 39, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 70, 73, 77, 79, 81, 83, 84, 84А, 85, 85А, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 95, 97, 99, 101;
Е. Брусиловский көшесі – 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65А, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 94, 116, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 129, 130, 130А, 131, 133, 135, 139, 143, 145, 147, 148, 149/1, 152, 153, 154, 155;
Бұқпа көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Ахмет Жұбанов көшесі – 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 152;
А. Затаевич көшесі – 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117/1, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 148, 149, 153, 154, 155;
Қызыл жар көшесі – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 56, 58, 62, 64, 74, 76, 78, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 174;
Шағалалы көшесі – 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 156, 158;

улица Геологов – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 3, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
улица Молодежная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 28;
улица Парковая – 4, 6, 8, 10;
улица К. Сатпаева – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24;
улица Степная – 1, 1А.
Избирательный участок № 6
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Кызыл жар 66, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Акселеу – 1, 2, 4, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 37, 39, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 70, 73, 77, 79, 81, 83, 84, 84А, 85, 85А, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 95, 97, 99, 101;
улица Е. Брусиловского – 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65А, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 94, 116, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 129, 130, 130А, 131, 133, 135, 139, 143, 145, 147, 148, 149/1, 152, 153, 154, 155;
улица Букпа – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Ахмета Жубанова – 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 152;
улица А. Затаевича – 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 87, 89, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117/1, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 148, 149, 153, 154, 155;
улица Кызыл жар – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 56, 58, 62, 64, 74, 76, 78, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 174;
улица Шагалалы – 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 156, 158;

Шопты көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 22, 25, 27, 29;
"Строитель-1" бағбандық серіктестік, Магистральная көшесі;
"Строитель-2" бағбандық серіктестік, Бородуллинская көшесі;
"Казэлеватормельмонтаж" бағбандық серіктестік, Монтажная көшесі;
"Приборостроитель" бағбандық серіктестік, Пасечная көшесі;
"Сельхозуправление" бағбандық серіктестік;
"Тюльпан" бағбандық серіктестік;
"Бережок" бағбандық серіктестік;
"Дружба" бағбандық серіктестік;
"Садовод" бағбандық серіктестік;
"Жибек жол 2017" бағбандық серіктестік;
"Маяк" саяжай кооперативі, Профсоюзная көшесі;
Яблочная көшесі;
Фруктовая көшесі;
Малиновая көшесі;
Клубничная көшесі;
Ягодная көшесі;
Конечная көшесі.
№ 7 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі 48Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімінің Көкшетау қаласының № 10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 1Б, 1В, 1К, 1К/1, 2, 2А, 2Б, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 10В, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 50А, 50Б, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А, 76/2, 78, 78/2, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Кәусар көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 4Г, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16Б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 44Б, 44Б/1, 44Б/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Ахмет Жұбанов көшесі – 6, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
А. Затаевич көшесі – 9, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Қызыл жар көшесі – 10, 14, 16, 20, 22, 28, 30, 32, 34;
Шағалалы көшесі – 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Сопочная көшесі – 2, 2А, 4, 7, 8, 10, 12, 14;
Серпін көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64;

улица Шопты – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 22, 25, 27, 29;
Садоводческое товарищество "Строитель-1", улица Магистральная;
Садоводческое товарищество "Казэлеватормельмонтаж", улица Монтажная;
Садоводческое товарищество "Приборостроитель", улица Пасечная;
Дачный кооператив "Маяк", улица Профсоюзная;
улица Яблочная;
улица Фруктовая;
улица Малиновая;
улица Клубничная;
улица Ягодная;
улица Конечная.
Избирательный участок № 7
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Кызыл жар 66, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Мухтара Ауэзова – 1, 1Б, 1В, 1К, 1К/1, 2, 2А, 2Б, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 10В, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 50А, 50Б, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А, 76/2, 78, 78/2, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Каусар – 1, 2, 2А, 3, 4, 4Г, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16Б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 44Б, 44Б/1, 44Б/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Ахмета Жубанова – 6, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица А. Затаевича – 9, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Кызыл жар – 10, 14, 16, 20, 22, 28, 30, 32, 34;
улица Шагалалы – 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Сопочная – 2, 2А, 4, 7, 8, 10, 12, 14;
улица Каганова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64;

Томирис көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 43В, 44, 45, 45Б, 45В, 46, 47, 47В, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 55А;
Ұлытау көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57;
Балбырауын көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Айдын көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
Шұғыла көшесі – 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Қоғалы көшесі – 4, 6;
Мағзи Әбілқасымов көшесі – 2, 4, 4А;
Мұса Асайынов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
2-й ДСУ 15 өтпе жолы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Хамит Ерғалиев көшесі – 1, 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15Б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55;
"Копа" саяжай кооперативі;
"СМУ Хлебопродуктов" бағбандық серіктестік;
"Облздрав" бағбандық серіктестік;
"Одуванчик" бағбандық серіктестік, Узкая көшесі;
"Мичуринец" саяжай кооперативі;
"Казсельхозтехника" бағбандық серіктестік;
"АПК Кокшетаустрой" бағбандық серіктестік;
"Родники" бағбандық серіктестік;
"Весна" бағбандық серіктестік;
"Зенит" саяжай кооперативі;
"Саяжай" бағбандық серіктестік;
"Автомобилист" бағбандық серіктестік.
№ 8 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі 190, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Мұхтар Әуезов көшесі – 111, 137, 139, 170, 172, 172А, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 189, 189Б, 189Е, 189/16, 190, 192;
Мақтай Сағдиев көшесі – 2, 8, 10, 20, 22, 24, 26;

улица Томирис – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 43В, 44, 45, 45Б, 45В, 46, 47, 47В, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 55А;
улица Улытау – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57;
улица Балбырауын – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Айдын – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Шугыла – 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Когалы – 4, 6;
улица Магзи Абулкасымова – 2, 4, 4А;
улица Мұса Асайынов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
проезд 2-й ДСУ 15 – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Хамита Ергалиева – 1, 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15Б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55;
Дачный кооператив "Копа";
Садоводческое товарищество "СМУ Хлебопродуктов";
Садоводческое товарищество "Облздрав";
Садоводческое товарищество "Одуванчик", улица Узкая;
Дачный кооператив "Мичуринец";
Садоводческое товарищество "Казсельхозтехника";
Садоводческое товарищество "АПК Кокшетаустрой";
Садоводческое товарищество "Родники";
Садоводческое товарищество "Весна";
Дачный кооператив "Зенит";
Садоводческое товарищество "Автомобилист".
Избирательный участок № 8
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Мухтара Ауэзова 190, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 1 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Мухтара Ауэзова – 111, 137, 139, 170, 172, 172А, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 189, 189Б, 189Е, 190, 192;
улица Мактая Сагдиева – 2, 8, 10, 20, 22, 24, 26;

Ю. Гагарин көшесі – 2, 11А, 13, 20, 23А, 24, 26;
Ахмет Байтұрсынов көшесі – 5, 8, 26;
Мағзи Әбілқасымов көшесі – 37, 43, 45, 47, 49, 51, 76, 78, 80, 84/1;
Зарап Темірбеков көшесі – 2, 2А, 2Б, 3, 11, 13, 19, 28, 30, 30А, 33, 35;
Әлихан Бөкейхан көшесі – 3, 6, 7, 8, 19, 21;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 29, 35, 40, 42, 44, 46, 67;
Абай көшесі – 49, 53, 59, 73, 78;
Дзержинский көшесі – 40, 42, 48, 76, 77, 78, 79, 81;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 13, 40, 43, 43А;
Кенесары Касымұлы көшесі – 11, 17, 19, 21;
Жеңіс көшесі – 29;
Е.Н. Әуелбеков көшесі – 71, 73, 75, 77, 79.
№ 9 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі 76, Қазақстан Республикасы білім және ғылым министрлігінің "Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Мұхтар Әуезов көшесі – 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
Қоғалы көшесі – 1, 5, 7, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Мағзи Әбілқасымов көшесі – 1, 3, 5, 7, 10, 11, 13, 15, 24, 32, 34, 38, 44, 46, 48;
Н. Вавилов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Дорожный өтпе жолы – 1, 2, 3, 4, 5;
Сағадат Нұрмағанбетов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
Қанай би көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Глинин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36;
Кенесары Қасымұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36;
Жеңіс көшесі – 2, 4, 22, 26, 33;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40А, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50;
Абай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61;
Дзержинский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 50, 52, 57, 59, 59А, 60;
Е.Н. Әуелбеков көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/2, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61.
№ 10 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі 24, Қазақстан Республикасы білім және ғылым министрлігінің "Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 4 корпустің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:

улица Ю. Гагарина – 2, 11А, 13, 20, 23А, 24, 26;
улица Ахмета Байтурсынова – 5, 8, 26;
улица Магзи Абулкасымова – 37, 43, 45, 47, 49, 51, 76, 78, 80;
улица Зарапа Темирбекова – 2, 2А, 2Б, 3, 11, 13, 19, 28, 30, 33, 35;
улица Алихана Бокейхана – 3, 6, 7, 8, 19, 21;
улица Шакарима Кудайбердиева – 29, 35, 40, 42, 44, 46, 67;
улица Абая – 49, 53, 59, 73, 78;
улица Дзержинского – 40, 42, 48, 76, 77, 78, 79, 81;
улица Магжана Жумабаева – 13, 40, 43, 43А;
улица Кенесары Касымулы – 11, 17, 19, 21;
улица Женис – 29;
улица Е.Н. Ауельбекова – 71, 73, 75, 77, 79.
Избирательный участок № 9
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Абая 76, здание некоммерческого акционерного общества "Кокшетауский университет имени Ш. Уалиханова" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Мухтара Ауэзова – 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
улица Когалы – 1, 5, 7, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Магзи Абулкасымова – 1, 3, 5, 7, 10, 11, 13, 15, 24, 32, 34, 38, 44, 46, 48;
улица Н. Вавилова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Дорожный проезд – 1, 2, 3, 4, 5;
улица Сағадат Нұрмағанбетов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
улица Канай би – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Глинина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Кенесары Касымулы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36;
улица Женис – 2, 4, 22, 26, 33;
улица Сакена Сейфуллина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Шакарима Кудайбердиева – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40А, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50;
улица Абая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61;
улица Дзержинского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 50, 52, 57, 59А, 60;
улица Е.Н. Ауельбекова – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61.
Избирательный участок № 10
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Акана Серэ 24, здание некоммерческого акционерного общества "Кокшетауский университет имени Ш. Уалиханова" Министерства образования и науки Республики Казахстан, корпус № 4.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:

Е.Н. Әуелбеков көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Әлімжан Баймұканов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 26, 28, 30, 31А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Ақан сері көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 1, 1Б, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Бәйкен Әшімов көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55;
Ермек Серкебаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Наурызбай батыр көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Жеңіс көшесі – 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/10, 85, 87, 89, 91;
Кенесары Қасымұлы көшесі – 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
Глинин көшесі – 44, 44Б, 44В, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 72А, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
Қанай би көшесі – 37, 39, 39В, 39Г, 39Д, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86Б, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 96А, 98, 100, 102, 102А;
Досов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
Сағадат Нұрмағанбетов көшесі – 38, 40, 40Б, 42, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
Н. Вавилов көшесі – 17, 19, 39, 41, 44, 46, 46/1, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 86А, 86Б, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;

улица Е.Н. Ауельбекова – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Алимжана Баймуканова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 26, 28, 30, 31А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Акана Серэ – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43;
улица Рахимбека Сабатаева – 1, 1Б, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Байкена Ашимова – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Ермек Серкебаев – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Наурызбай батыра – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Женис – 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Сакена Сейфуллина – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/10, 85, 87, 89, 91;
улица Кенесары Касымулы – 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Глинина – 44, 44Б, 44В, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 72А, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
улица Канай би – 37, 39, 39В, 39Г, 39Д, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86Б, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 96А, 98, 100, 102, 102А;
улица Досова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
улица Сағадат Нұрмағанбетов – 38, 40, 40Б, 42, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
улица Н. Вавилова – 17, 19, 39, 41, 44, 46, 46/1, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 86А, 86Б, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;

2 Горная көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 15, 16, 17, 19, 23, 25;
Л. Шевцовой көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 12, 12А, 14А;
Громова көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 3, 5, 7, 8, 9, 9А, 11.
№ 11 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі 35, "Гуманитарлық-техникалық академиясы" мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Панфилов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18;
Жамбыл Жабаев көшесі – 26, 28, 28А, 29, 29А, 30, 30А, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 41, 41А;
Т. Шевченко көшесі – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Көксай көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
О. Қуанышев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
С. Лазо көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 45, 49;
Шахмет Құсайынов көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 3, 3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
Зарап Темірбеков көшесі – 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 135, 136, 138, 140, 142, 142А, 144;
Әлихан Бөкейхан көшесі – 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133В, 133Г, 133Е, 134, 134А, 135, 135А, 136, 137, 138, 139, 139А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170;
Әлкей Марғұлан көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 20А;
Александр Грибоедов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Жеңіс көшесі – 122, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 133Б, 134, 135, 135А, 135В, 135Г, 135Д, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165;
Некрасов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;

улица 2 Горная – 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 15, 16, 17, 19, 23, 25;
улица Л. Шевцовой – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 12, 12А, 14А;
улица Громовой – 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Шокана Уалиханова – 3, 5, 7, 8, 9, 9А, 11.
Избирательный участок № 11
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Жамбыла Жабаева 35, здание учреждения "Гуманитарно-техническая академия".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Панфилова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18;
улица Жамбыла Жабаева – 26, 28, 28А, 29, 29А, 30, 30А, 31, 31А, 32, 33, 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 41, 41А;
улица Т. Шевченко – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Коксай – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
улица О. Куанышева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица С. Лазо – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 45, 49;
улица Шахмета Кусаинова – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 3, 3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Зарапа Темирбекова – 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 135, 136, 138, 140, 142, 142А, 144;
улица Алихана Бокейхана – 101, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133В, 133Г, 133Е, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170;
улица Әлкей Марғұлан – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 20А;
улица Александра Грибоедова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Женис – 122, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 133Б, 134, 135, 135А, 135В, 135Г, 135Д, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165;
улица Некрасова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;

Жеңіс көшесі – 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205;
Некрасов көшесі – 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Ломоносов көшесі – 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69;
Кенесары Қасымұлы көшесі – 159, 161, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202, 202А, 204, 206, 208, 210, 210А, 212, 212А, 214, 216, 218, 220, 220А, 220Б;
Л. Шевцовой көшесі – 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 96А, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 214А;
Громова көшесі – 81, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142;
Қанай би көшесі – 161, 161А, 163, 163А, 165, 167, 169, 171, 173, 173А, 173Б, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212А, 212Б, 214, 216;
Досов көшесі – 98, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 145, 147;
Сағадат Нұрмағанбетов көшесі – 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 208А, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 223, 225, 227, 229;
Сұлтан Баймағамбетов көшесі – 5, 5А, 6, 6А, 7, 9, 9А, 13, 13А, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 27, 27А, 29, 29А, 31, 31А, 33, 33А, 35, 35А, 37, 37А;
Н. Вавилов көшесі – 158, 160, 162, 164, 166, 168, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 192, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213Б;
Жастар көшесі – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;

улица Женис – 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205;
улица Некрасова – 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Ломоносова – 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69;
улица Кенесары Касымулы – 159, 161, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210А, 212, 212А, 214, 216, 218, 220, 220А, 220Б;
улица Л. Шевцовой – 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 96А, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 214А;
улица Громовой – 81, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142;
улица Канай би – 161, 161А, 163, 163А, 165, 167, 169, 171, 173, 173А, 173Б, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212А, 212Б, 214, 216;
улица Досова – 98, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 145, 147;
улица Сағадат Нұрмағанбетов – 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 208А, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 223, 225, 227, 229;
улица Султана Баймагамбетова – 5, 5А, 6, 6А, 7, 9, 9А, 13, 13А, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 27, 27А, 29, 29А, 31, 31А, 33, 33А, 35, 35А, 37, 37А;
улица Н. Вавилова – 158, 160, 162, 164, 166, 168, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 192, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213Б;
улица Жастар – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;

Цветочная көшесі – 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Армандастар көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Шалғынды көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 17А;
Шахмет Құсайынов көшесі – 2, 2А, 2Б, 4, 4А, 4В, 6, 6А, 8, 8А, 8Б, 9А, 10, 10А, 10Б, 12, 13А, 14, 15А, 16, 17А, 18, 18А, 19А, 20, 20А, 21А, 23А;
Жемісті көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Гвардейская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 109;
Жаңа ауыл көшесі – 1, 2, 2А, 2/1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10;
Сарыжайлау көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 37, 39, 42А;
Мамыр көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20А;
"Коммунальник" бағбандық серіктестік, Грушевая көшесі;
"Кайрат" саяжай кооперативі, Вишневая көшесі;
"Тополек" бағбандық серіктестік;
"Радость" бағбандық серіктестік, Веселая көшесі;
"Пищевик" бағбандық серіктестік, Яблочная көшесі;
"Алмаз" саяжай кооперативі, Малиновая көшесі;
"Автотранспортник" бағбандық серіктестік, Урожайная көшесі;
"Родник" бағбандық серіктестік, Садовая көшесі;
Смежная көшесі;
"Синегорье" бағбандық серіктестік, Нижняя көшесі;
"Водник - 1" бағбандық серіктестік;
"Водник - 2" бағбандық серіктестік;
Алма көшесі;
Вишневая көшесі.
№ 725 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Кенесары Қасымұлы көшесі 222, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 21 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Жеңіс көшесі – 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 220А, 222, 224, 226, 228, 230, 230А, 232;
Некрасов көшесі – 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
Ломоносов көшесі – 71, 73, 75, 77, 79;
Кенесары Қасымұлы көшесі – 199, 199А, 209, 209Б, 209В, 209Г, 211, 211Б, 222;
Громова көшесі – 142А, 142А/1, 142Б;
Досов көшесі – 144, 146, 147А, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 159А, 160, 161, 163;
Сұлтан Баймағамбетов көшесі – 3А, 39, 41, 41А, 43, 43А, 45, 45А, 47, 47А, 49, 49А, 51, 53, 55А, 184, 209А;

улица Цветочная – 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Армандастар – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Шалгынды – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 17А;
улица Шахмета Кусаинова – 2, 2А, 2Б, 4, 4А, 4В, 6, 6А, 8, 8А, 8Б, 9А, 10, 10А, 10Б, 12, 13А, 14, 15А, 16, 17А, 18, 18А, 19А, 20, 20А, 21А, 23А;
улица Жемисти – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Гвардейская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 109;
улица Жана ауыл – 1, 2, 2А, 2/1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10;
улица Сарыжайлау – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 37, 39, 42А;
улица Мамыр – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20А;
Садоводческое товарищество "Коммунальник", улица Грушевая;
Дачный кооператив "Кайрат", улица Вишневая;
Садоводческое товарищество "Тополек";
Садоводческое товарищество "Радость", улица Веселая ;
Садоводческое товарищество "Пищевик", улица Яблочная;
Дачный кооператив "Алмаз", улица Малиновая;
Садоводческое товарищество "Автотранспортник", улица Урожайная;
Садоводческое товарищество "Родник", улица Садовая;
улица Смежная;
Садоводческое товарищество "Синегорье", улица Нижняя;
улица Алма;
улица Вишневая.
Избирательный участок № 725
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Кенесары Касымулы 222, здание коммунального государственного учреждения
"Школа-лицей № 21 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Женис – 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 220А, 222, 224, 226, 228, 230, 230А, 232;
улица Некрасова – 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Ломоносова – 71, 73, 75, 77, 79;
улица Кенесары Касымулы – 199, 199А, 209, 209Б, 209В, 209Г, 211, 211Б, 222;
улица Громовой – 142А, 142А/1, 142Б;
улица Досова – 144, 146, 147А, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 159А, 160, 161, 163;
улица Султана Баймагамбетова – 3А, 39, 41, 41А, 43, 43А, 45, 45А, 47, 47А, 49, 49А, 51, 53, 55А, 184, 209А;

Н. Вавилов көшесі – 178, 180, 182, 186, 188, 190, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225;
Жастар көшесі – 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Армандастар көшесі – 17А, 19, 20, 20А, 20Б, 20Г, 20Д, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Шалғынды көшесі – 16, 18, 19, 21, 22, 22А, 23, 23А, 29, 31, 32, 33;
Жарқын көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16;
Шұңғырша көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17;
Мамыр көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А;
Сырымбет көшесі – 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35;
Жайлау-2 шағын ауданы – 1, 1А, 1У, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37А;
Бірінші көшесі – 279;
Жайлау шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37Б, 37В, 37Г, 37Д, 37/1А, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 37/7, 37/8, 37/9, 37/10, 37/11, 37/11Б, 37/12, 37/13, 37/14, 37/15, 37/16, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/2, 43, 44, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 60Б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 66Б, 66В, 66Д, 66Д/1, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86Б, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
"Локомотив" бағбандық серіктестік;
"Импульс" бағбандық серіктестік;
"Черемушки" саяжай кооперативі.
№13 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Зарап Темірбеков көшесі 175/2, "Көкше Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211А, 211Б, 211В, 211Д, 211К, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 266А, 266Б, 273;
Ілияс Есенберлин көшесі – 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225;

улица Н. Вавилова – 178, 180, 182, 186, 188, 190, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225;
улица Жастар – 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Армандастар – 17А, 19, 20, 20А, 20Б, 20Г, 20Д, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Шалгынды – 16, 18, 19, 21, 22, 22А, 23, 23А, 29, 31, 32, 33;
улица Жаркын – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16;
улица Шунгырша – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17;
улица Мамыр – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А;
улица Сырымбет – 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35;
микрорайон Жайлау-2 – 1, 1А, 1У, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37А;
микрорайон Жайлау – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37Б, 37В, 37Г, 37Д, 37/1А, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 37/6, 37/7, 37/8, 37/9, 37/10, 37/11, 37/11Б, 37/12, 37/13, 37/14, 37/15, 37/16, 38, 39, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/2, 43, 44, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 60А, 60Б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 66Б, 66В, 66Д, 66Д/1, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86Б, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110.
Избирательный участок № 13
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Зарапа Темирбекова 175/2, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Кокше Тазалык".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 211А, 211Б, 211В, 211Д, 211К, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 266А, 266Б, 273;
улица Ильяса Есенберлина – 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225;

С. Есенин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
А. Блок көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Рамазан Елебаев көшесі – 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 157;
Титов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173;
Біржан сал көшесі – 160, 160А, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 166Б, 167, 168, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 189Б, 191, 191А, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215А;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 184, 186, 188, 188Б, 190, 190А, 190Б, 190В, 192, 192А, 192Б, 192В, 192Д, 192/1, 192/2, 192-4, 192-4А;
Мақтай Сағдиев көшесі – 155, 157, 159, 161, 163, 164, 165, 167, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182;
Херсонский өтпе жолы – 7, 7А, 9, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 155Б, 155В, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 161Б, 162, 162А, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174А, 174Б, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 200, 201, 201А, 203, 205, 207, 209, 211, 213;
Фадеев көшесі – 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50;
Зарап Темірбеков көшесі – 167, 169, 171, 173, 173А, 175, 175А, 177, 177А, 179, 181, 183, 185, 187, 189;
Әлихан Бөкейхан көшесі – 183, 183А, 185;
Жеңіс көшесі – 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 223А;
Халифа Алтай көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
О. Қуанышев көшесі – 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128;
Шәріпов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Шахмет Құсайынов көшесі – 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;

улица С. Есенина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица А. Блока – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Рамазан Елебаев – 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 157;
улица Титова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Каныша Сатпаева – 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173;
улица Биржан Сала – 160, 160А, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 166Б, 167, 168, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 189Б, 191, 191А, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215А;
улица Бауыржана Момышулы – 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 184, 186, 188, 188Б, 190, 190А, 190Б, 190В, 192, 192А, 192Б, 192В, 192Д, 192/1, 192/2, 192-4, 192-4А;
улица Мактая Сагдиева – 155, 157, 159, 161, 163, 164, 165, 167, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182;
проезд Херсонского – 7, 7А, 9, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Магжана Жумабаева – 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 155Б, 155В, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 161Б, 162, 162А, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174А, 174Б, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 200, 201, 201А, 203, 205, 207, 209, 211, 213;
улица Фадеева – 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50;
улица Зарапа Темирбекова – 167, 169, 171, 173, 173А, 175, 175А, 177, 177А, 179, 181, 183, 185, 187, 189;
улица Алихана Бокейхана – 183, 185;
улица Женис – 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 223А;
улица Халифа Алтай – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица О. Куанышева – 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128;
улица Шарипова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Шахмета Кусаинова – 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;

Челюскин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
С. Лазо көшесі – 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Аққайың көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Нүркен Әбдіров көшесі – 1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Құдайбергенов көшесі – 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1;
Тәттімбет көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1/1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 33;
Шәмші Қалдаяқов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Сұлутобе көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
Өрнекті көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
Береке көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Алмалы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Алаш көшесі – 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Бөгенбай көшесі – 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31;
Ғабдолла Тоқай көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Жақан Сыздықов көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Ж, 2З, 2Л, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Мұстафа Шоқай көшесі – 1, 1Б, 1В, 1Г, 1Е, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
№ 14 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Қаныш Сәтпаев көшесі 72, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158А, 158В, 158Г, 158Д;
Ілияс Есенберлин көшесі – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 150А, 150Б, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163;

улица Челюскина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица С. Лазо – 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Аккайын – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Нуркена Абдирова – 1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Кудайбергенова – 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1;
улица Тәттімбет – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1/1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 33;
улица Шәмші Қалдаяқов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Сулутобе – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Орнекти – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
улица Береке – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Алмалы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Алаш – 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Богенбая – 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31;
улица Габдоллы Токая – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Жакана Сыздыкова – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Ж, 2З, 2Л, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Мұстафа Шоқай – 1, 1Б, 1В, 1Г, 1Е, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 14
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Каныша Сатпаева 72, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 158А, 158В, 158Г, 158Д;
улица Ильяса Есенберлина – 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 150А, 150Б, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163;

Рамазан Елебаев көшесі – 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135/1, 137, 139, 141, 161, 168;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85А, 86, 87, 87А, 88, 90, 90А;
Біржан сал көшесі – 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 134А/1, 134А/2, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 87, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 127/2, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 178А, 178Б, 178Б/1, 178В, 178Г, 178Д, 178Е, 178/1, 180, 182;
Мақтай Сағдиев көшесі – 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 156А, 156Б, 158, 160, 162;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 139Б, 140, 141, 141А, 141Б, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 148;
Зарап Темірбеков көшесі – 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165;
Фадеев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Херсонский өтпе жолы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
Халифа Алтай көшесі – 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 21, 23, 25;
О. Қуанышев көшесі – 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100/1, 102, 104;
Көксай көшесі – 42;
Т. Шевченко көшесі – 42, 42А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 72/1, 73, 75, 77, 79, 81, 83;
А. Остапенко көшесі – 18, 23, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 31А, 37, 37Д, 37Е, 38 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 84А, 84А/1, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 111,113, 115, 117, 169;

улица Рамазан Елебаев – 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135/1, 137, 139, 141, 161, 168;
улица Каныша Сатпаева – 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85А, 86, 87, 87А, 88, 90, 90А;
улица Биржан Сала – 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 134А/1, 134А/2, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159;
улица Бауыржана Момышулы – 87, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 127/2, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 178А, 178Б, 178Б/1, 178В, 178Г, 178Д, 178Е, 178/1, 180, 182;
улица Мактая Сагдиева – 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 156А, 156Б, 158, 160, 162;
улица Магжана Жумабаева – 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 139Б, 140, 141, 141А, 141Б, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 148;
улица Зарапа Темирбекова – 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165;
улица Фадеева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
проезд Херсонского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Халифа Алтай – 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 21, 23, 25;
улица О. Куанышева – 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100/1, 102, 104;
улица Коксай – 42;
улица Т. Шевченко – 42, 42А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 72/1, 73, 75, 77, 79, 81, 83;
улица А. Остапенко – 18, 23, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 31А, 37, 37Д, 37Е, 38 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 84А, 84А/1, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 111,113, 115, 117, 169;

Жамбыл Жабаев көшесі – 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 101, 103, 107, 109, 111;
Панфилов көшесі – 19, 19А, 19Б, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 46, 48, 50, 50А, 50Б, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92/1, 94, 94/1, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
Ш. Қосшығұлов көшесі – 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 100, 101, 102/1, 103, 104, 105, 106, 107;
Наурызбай батыр көшесі – 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122.
№ 15 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі 66, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімінің Көкшетау қаласының Мәлік Ғабдуллин атындағы № 3 көпсалалы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Жеңіс көшесі – 77, 77/1, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123;
Әлихан Бөкейхан көшесі – 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106;
Зарап Темірбеков көшесі – 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85А, 86, 87, 87А, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 97А, 98, 98А, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 101А, 102, 102А, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 111А, 113;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 96, 98, 100, 105, 107, 109, 111, 113;
Мақтай Сағдиев көшесі – 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79, 79/1, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 92, 94;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128;

улица Жамбыла Жабаева – 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 101, 103, 107, 109, 111;
улица Панфилова – 19, 19А, 19Б, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86;
улица Шокана Уалиханова – 46, 48, 50, 50А, 50Б, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 92, 92/1, 94, 94/1, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
улица Ш. Косшигулова – 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 100, 101, 102/1, 103, 104, 105, 106, 107;
улица Наурызбай батыра – 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122.
Избирательный участок № 15
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Байкена Ашимова 66, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 3 имени Малика Габдуллина города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Женис – 77, 77/1, 79, 81, 83, 85, 87, 87/1, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123;
улица Алихана Бокейхана – 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106;
улица Зарапа Темирбекова – 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85А, 86, 87, 87А, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 97А, 98, 98А, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 101А, 102, 102А, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 111А, 113;
улица Магжана Жумабаева – 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 96, 98, 100, 105, 107, 109, 111, 113;
улица Мактая Сагдиева – 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/1, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 92, 94;
улица Бауыржана Момышулы – 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126, 128;

Біржан сал көшесі – 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103А, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Наурызбай батыр көшесі – 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95;
Ш. Қосшығұлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А;
Ермек Серкебаев көшесі – 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67А, 67Б, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98А, 99, 101, 103, 105;
Бәйкен Әшімов көшесі – 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 86, 88, 90, 92/2, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/47, 1Е, 1М, 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
№ 16 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі 141, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 5 көппрофильді "Таңдау" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 87, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119;
Міржақып Дулатұлы көшесі – 53, 61, 63, 65, 69, 77, 81, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 48, 50, 50А;
Ғалым Елемесов көшесі – 49, 51, 53, 58, 67, 80, 86/1;
Ақан Сері көшесі – 122, 124, 136, 136А, 138/1, 140;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 91, 130, 132, 138, 142, 149, 151, 157;
Бәйкен Әшімов көшесі – 138, 140, 142, 144, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 171;
Ермек Серкебаев көшесі – 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147;
Наурызбай батыр көшесі – 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145.
№ 803 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі 141, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 5 көппрофильді "Таңдау" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Қаныш Сәтпаев көшесі – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Рамазан Елебаев көшесі – 76, 76А, 78, 78А, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99;
Ш. Қосшығұлов көшесі – 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137;

улица Биржан Сала – 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103А, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;
улица Каныша Сатпаева – 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54/1, 56, 58, 60, 62;
улица Наурызбай батыра – 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95;
улица Ш. Косшигулова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А;
улица Ермек Серкебаев – 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67А, 67Б, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98А, 99, 101, 103, 105;
улица Байкена Ашимова – 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
улица Рахимбека Сабатаева – 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
улица Сакена Сейфуллина – 86, 88, 90, 92/2, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105;
улица Шокана Уалиханова – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1Е, 1М, 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Избирательный участок № 16
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Байкена Ашимова 141, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 5 "Тандау" города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Каныша Сатпаева – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Рамазан Елебаев – 76, 76А, 78, 78А, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Ш. Косшигулова – 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137;

Ілияс Есенберлин көшесі – 66, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 86, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
Міржақып Дулатұлы көшесі – 89, 112, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134;
Смағұл Сәдуақасов көшесі –72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
Ғалым Елемесов көшесі – 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111;
Рақымбек Сабатаев көшесі –118, 120, 122, 124, 125, 125А, 129, 129А, 131, 131А;
Бәйкен Әшімов көшесі – 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 120/2, 122, 122А, 124, 126, 126/1, 126/2, 128, 130, 132, 132А, 134, 136, 137, 141, 145, 147;
Ермек Серкебаев көшесі – 62, 62А, 64, 64А, 66, 68, 68А, 70, 72, 74, 74А, 74Б, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86А, 88, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135;
Наурызбай батыр көшесі – 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119А, 121, 123, 123/1, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161.
№ 17 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Е.Н. Әуелбеков көшесі 70 А, Қазақстан Республикасы білім және ғылым министрлігінің "Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы № 1 дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Мақтай Сағдиев көшесі – 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 54, 56, 57;
Зарап Темірбеков көшесі – 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 58Б, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
Әлихан Бөкейхан көшесі – 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
Жеңіс көшесі – 48, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
Кенесары Қасымұлы көшесі – 35, 35А, 37;

улица Ильяса Есенберлина – 66, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 86, 87, 92, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
улица Міржақып Дулатұлы – 53, 61, 63, 65, 69, 77, 81, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134;
улица Смагула Садуакасова – 48, 50, 50А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
улица Галыма Елемесова – 49, 51, 53, 58, 67, 80, 86/1, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111;
улица Акана Серэ – 122, 124, 136, 136А, 138/1, 140;
улица Рахимбека Сабатаева – 91, 118, 120, 122, 124, 125, 125А, 129, 129А, 130, 131, 131А, 132, 138, 142, 149, 151, 157;
улица Байкена Ашимова – 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 120/2, 122, 122А, 124, 126, 126/1, 126/2, 128, 130, 132, 132А, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 171;
улица Ермек Серкебаев – 62, 62А, 64, 64А, 66, 68, 68А, 70, 72, 74, 74А, 74Б, 76, 78, 78А, 80, 82, 84, 86, 86А, 88, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147;
улица Наурызбай батыра – 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119А, 121, 123, 123/1, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 148, 150, 152, 154;
улица Шокана Уалиханова – 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161.
Избирательный участок № 17
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Е.Н. Ауельбекова 70А, здание физкультурно-оздоровительного комплекса № 1 некоммерческого акционерного общества "Кокшетауский университет имени Ш. Уалиханова" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Мактая Сагдиева – 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Магжана Жумабаева – 54, 56, 57;
улица Зарапа Темирбекова – 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 58Б, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Алихана Бокейхана – 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Женис – 48, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Кенесары Касымулы – 35, 35А, 37;

Е.Н. Әуелбеков көшесі – 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 68, 72, 74, 76;
Әлімжан Баймұканов көшесі – 31, 33, 33А, 33Б, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 61Б, 61В, 62, 63, 63А, 64, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 65, 66, 67, 68;
Ақан сері көшесі – 42, 44, 46А, 46/1, 48, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77А, 79, 81, 83, 85, 87.
№ 18 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі 90, Ақмола облысы мәдениет басқармасының жанындағы "Көкшетау" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Мақтай Сағдиев көшесі – 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 79;
Біржан сал көшесі – 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Бәйкен Әшімов көшесі – 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 104, 105, 106;
Ақан сері көшесі – 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 91, 93;
Е.Н. Әуелбеков көшесі – 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
Абай көшесі – 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Әлімжан Баймұқанов көшесі – 79А, 81А, 84, 86;
Дзержинский көшесі – 93, 93А.
№ 19 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі 90, Ақмола облысы мәдениет басқармасының жанындағы "Көкшетау" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Қаныш Сәтпаев көшесі – 3, 7, 15;
Рамазан Елебаев көшесі – 48, 59, 75;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
Ақан сері көшесі – 90, 90А, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 116, 116А;
Әлімжан Баймұқанов көшесі – 95, 95А, 97, 99, 99А, 99Б, 101, 101А, 102А, 103, 103А, 103Б;
Е.Н. Әуелбеков көшесі – 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116;

улица Е.Н. Ауельбекова – 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 68, 72, 74, 76;
улица Алимжана Баймуканова – 31, 33, 33А, 33Б, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 61Б, 61В, 62, 63, 63А, 64, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 65, 66, 67, 68;
улица Акана Серэ – 42, 44, 46А, 46/1, 48, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73;
улица Рахимбека Сабатаева – 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77А, 79, 81, 83, 85, 87.
Избирательный участок № 18
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Акана Серэ 90, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры "Кокшетау" при управлении культуры Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Мактая Сагдиева – 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Бауыржана Момышулы – 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 79;
улица Биржан Сала – 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83;
улица Каныша Сатпаева – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Байкена Ашимова – 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
улица Рахимбека Сабатаева – 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 104, 105, 106;
улица Акана Серэ – 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 91, 93;
улица Е.Н. Ауельбекова – 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
улица Абая – 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Алимжана Баймуканова – 79А, 81А, 84, 86;
улица Дзержинского – 93, 93А.
Избирательный участок № 19
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Акана Серэ 90, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры "Кокшетау" при управлении культуры Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Каныша Сатпаева – 3, 7, 15;
улица Рамазан Елебаев – 48, 59, 75;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Акана Серэ – 90, 90А, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 116, 116А;
улица Алимжана Баймуканова – 95, 95А, 97, 99, 99А, 99Б, 101, 101А, 102А, 103, 103А, 103Б;
улица Е.Н. Ауельбекова – 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116;

Абай көшесі – 108, 108А, 108Б, 110.
№ 20 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі 192, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімінің жанындағы Көкшетау қаласының "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Мұхтар Әуезов көшесі – 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;
Мағзи Әбілқасымов көшесі – 36/1, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 93А, 95, 95А, 95Б, 95/1, 95/2, 95/3, 95/4, 95/5, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 130А, 132, 132А, 132А/1, 134, 136;
Ю. Гагарин көшесі – 9, 9А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 47В, 47Е, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 53/1, 53/2, 53/3, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69;
Ахмет Байтұрсынов көшесі – 4, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 44А/1, 44А/2, 44/1, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 69А/1, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4;
Жұмағали Тілеулин көшесі – 12, 12А, 12А/1, 16, 26, 28, 32, 58, 58А, 58/1;
Мақтай Сағдиев көшесі – 1, 1А, 1А/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30А;
Біржан сал көшесі – 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Осипенко көшесі – 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
Рамазан Елебаев көшесі – 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
Ілияс Есенберлин көшесі – 1, 56, 58;
Сәкен Жүнісов көшесі – 12;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 4, 6, 8, 12, 16, 18.
№ 21 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Шәкәрім Құдайбердиев көшесі 111, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 2 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 24;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 50, 55, 57, 65, 65А, 67;

улица Абая – 108, 108А, 108Б, 110.
Избирательный участок № 20
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Мухтара Ауэзова 192, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа" города Кокшетау при отделе образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Мухтара Ауэзова – 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;
улица Магзи Абулкасымова – 36/1, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 93А, 95, 95А, 95Б, 95/1, 95/2, 95/3, 95/4, 95/5, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 130А, 132, 132А, 132А/1, 134, 136;
улица Ю. Гагарина – 9, 9А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 47В, 47Е, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 53/1, 53/2, 53/3, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69;
улица Ахмета Байтурсынова – 4, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 44А/1, 44А/2, 44/1, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 69А/1, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4;
улица Жумагали Тлеулина – 12, 12А, 12А/1, 16, 26, 28, 32, 58, 58А, 58/1;
улица Мактая Сагдиева – 1, 1А, 1А/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Бауыржана Момышулы – 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30А;
улица Биржан Сала – 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Осипенко – 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
улица Рамазан Елебаев – 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
улица Ильяса Есенберлина – 1, 56, 58;
улица Сакена Жунусова – 12;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 4, 6, 8, 12, 16, 18.
Избирательный участок № 21
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Міржақып Дулатұлы 39, здание коммунального государственного учреждения "Технический лицей города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Смагула Садуакасова – 24;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 50, 55, 57, 65, 65А, 67;

Мұхтар Әуезов көшесі – 218, 222, 222А, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 238А;
Ілияс Есенберлин көшесі – 51;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 72, 75, 75А;
Абай көшесі – 93, 110, 111, 112, 112/1, 114, 114А, 114В, 114Б, 116, 116У, 118;
Е.Н. Әуелбеков көшесі – 115Б, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127А, 129, 129А;
Міржақып Дулатұлы көшесі – 52, 56.
№ 22 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Шәкәрім Құдайбердиев көшесі 111, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 2 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Мұхтар Әуезов көшесі – 242, 242Б, 244, 246, 248, 250, 252, 256, 258, 260, 262, 264, 264/1, 266, 268;
Абай көшесі – 113, 115, 117, 119, 121, 121А, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133/1, 135, 135А;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі – 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
Рахымжан Қошқарбаев көшесі – 53, 53А, 53Б;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 40, 40Б, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 53Б, 55, 57, 59, 61, 63;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 31, 35, 44;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 44А.
№ 23 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі 111, Ақмола облысы мәдениет басқармасының "Мағжан Жұмабаев атындағы Ақмола облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Е.Н. Әуелбеков көшесі – 128, 137, 138, 139, 139А, 141, 143, 145, 147, 149, 151;
Абай көшесі – 122, 124, 126, 128, 130, 130А, 132;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 46, 46А, 71, 73;
Рахымжан Қошқарбаев көшесі – 31, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 58, 60А, 60А/1, 61, 61/1;
Әлімжан Баймұқанов көшесі – 141;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 54, 56, 56А.
№ 24 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Ақан Сері көшесі 155А, Ақмола облысы білім басқармасының "Ақмола дарыны" дарынды балалар мен талантты жастарды анықтау және қолдау жөніндегі орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 53;
Е.Н. Әуелбеков көшесі – 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162;
Әлімжан Баймұқанов көшесі – 118, 118/50, 139;
М. Янко көшесі – 73;
Ақан сері көшесі – 137, 166, 168, 168А, 170А, 172;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 48, 64, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
Ермек Серкебаев көшесі – 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199;

улица Мухтара Ауэзова – 218, 222, 222А, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 238А;
улица Ильяса Есенберлина – 51;
улица Шакарима Кудайбердиева – 72, 75, 75А;
улица Абая – 93, 110, 111, 112, 112/1, 114, 114А, 114В, 114Б, 116, 116У, 118;
улица Е.Н. Ауельбекова – 115Б, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127А, 129, 129А;
улица Міржақып Дулатұлы – 52, 56.
Избирательный участок № 22
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Шакарима Кудайбердиева 111, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 2 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Мухтара Ауэзова – 242, 242Б, 244, 246, 248, 250, 252, 256, 258, 260, 262, 264, 264/1, 266, 268;
улица Абая – 113, 115, 117, 119, 121, 121А, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133/1, 135, 135А;
улица Шакарима Кудайбердиева – 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127;
улица Рахымжан Қошқарбаев – 53, 53А;
улица Малика Габдуллина – 40, 40Б, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 53Б, 55, 57, 59, 61, 63;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 31, 35, 44;
улица Жумабека Ташенова – 44А.
Избирательный участок № 23
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Абая 124, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Истоки Кокшетау".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Е.Н. Ауельбекова – 128, 137, 138, 139, 139А, 141, 143, 145, 147, 149, 151;
улица Абая – 122, 124, 126, 128, 130, 130А, 132;
улица Малика Габдуллина – 46, 46А, 71, 73;
улица Рахымжан Қошқарбаев – 31, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 58, 60А, 60А/1, 61, 61/1;
улица Алимжана Баймуканова – 141;
улица Жумабека Ташенова – 54, 56, 56А.
Избирательный участок № 24
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Акана Серэ 155А, здание коммунального государственного учреждения "Лицей-интернат "Білім-инновация" управления образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Смагула Садуакасова – 53;
улица Е.Н. Ауельбекова – 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162;
улица Алимжана Баймуканова – 118, 118/50, 139;
улица М. Янко – 73;
улица Акана Серэ – 137, 166, 168, 168А, 170А;
улица Малика Габдуллина – 48, 64, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123;
улица Ермек Серкебаев – 181, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199;

Жұмабек Тәшенов көшесі – 96, 98, 100, 102;
Рахымжан Қошқарбаев көшесі – 82, 84, 89, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103;
Бәйкен Әшімов көшесі – 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198.
№ 25 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі 191, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 6 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 71, 71/1, 73, 75, 75/1, 77, 79, 81, 83, 85;
Е.Н. Әуелбеков көшесі – 120, 122, 124, 126, 126А;
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47А, 52, 54;
Ғалым Елемесов көшесі – 45, 46, 46А, 46А/1, 46Б, 46/1, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83;
Ақан сері көшесі – 115, 115/1, 117, 119, 119А, 121, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 142, 144, 146, 146А, 148, 148Б, 150, 152, 154, 154А;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 140, 144, 146, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
Наурызбай батыр көшесі – 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175;
Ермек Серкебаев көшесі – 78А;
Сұнқар шағын ауданы – 1, 2, 3, 5, 5А, 5А/1, 5Б/1, 5Б/2, 5/1, 6, 7;
М. Янко көшесі – 69, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116.
№ 26 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі 140, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Шоқан Уәлиханов көшесі – 136, 138, 138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 150А, 152, 154, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 173/1, 173/2, 173/3;
Панфилов көшесі – 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140;
Жамбыл Жабаев көшесі – 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 155А, 155Б, 155В, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169;
Т. Шевченко көшесі – 74, 76, 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111Б, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 127, 128, 130;
Әлия Молдағұлова көшесі – 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;

улица Жумабека Ташенова – 96, 98, 100, 102;
улица Рахымжан Қошкарбаев – 82, 84, 89, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103;
улица Байкена Ашимова – 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198.
Избирательный участок № 25
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Байкена Ашимова 191, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 6 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 71, 71/1, 73, 75, 75/1, 77, 79, 81, 83, 85;
улица Е.Н. Ауельбекова – 120, 122, 124, 126, 126А;
улица Смагула Садуакасова – 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47А, 52, 54;
улица Галыма Елемесова – 45, 46, 46А, 46А/1, 46Б, 46/1, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83;
улица Акана Серэ – 115, 115/1, 117, 119, 119А, 121, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 142, 144, 146, 146А, 148, 148Б, 150, 152, 154, 154А;
улица Рахимбека Сабатаева – 140, 144, 146, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171;
улица Малика Габдуллина – 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
улица Наурызбай батыра – 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175;
улица Ермек Серкебаев – 78А;
микрорайон Сункар – 1, 2, 3, 5, 5А, 5А/1, 5Б/1, 5Б/2, 5/1, 6, 7;
улица М. Янко – 69, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116.
Избирательный участок № 26
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Жамбыла Жабаева 140, здание государственного коммунального казенного предприятия "Высший колледж культуры имени Акана серэ, город Кокшетау" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Шокана Уалиханова – 136, 138, 138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 150А, 152, 154, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 173/1, 173/2, 173/3;
улица Панфилова – 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140;
улица Жамбыла Жабаева – 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 155А, 155Б, 155В, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169;
улица Т. Шевченко – 74, 76, 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111Б, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 127, 128, 130;
улица Әлия Молдағұлова – 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;

Ақжелкен көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;
Толстой көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Міржақып Дулатұлы көшесі – 123, 125, 127, 129, 131, 133, 134А, 134А/1, 134А/2, 134А/3, 134А/4, 134А/5, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174;
Ғалым Елемесов көшесі – 129, 131, 132, 133, 134, 136, 136А, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 152, 154;
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 103, 105, 106, 108, 111, 113, 114, 115, 115А, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 129;
М. Янко көшесі – 117, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 150;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 110, 114, 116, 118, 120, 126, 127, 127А, 128, 130, 132, 133, 135, 137, 137А, 137Б, 139, 139А, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161;
Тұрсынбек Кәкішев көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20;
Рахымжан Қошқарбаев көшесі – 104, 106, 106Б, 106Г, 106Д, 108, 108А, 110, 112, 113, 113А, 113Б, 114, 114А, 115, 115/1, 115/2, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131;
Әміре Қашаубаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 110, 112, 114, 114А, 116, 116А, 118, 118А, 120, 122, 122А, 124, 126, 128, 130.
№ 774 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бәйкен Әшімов көшесі 191, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 6 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Бәйкен Әшімов көшесі – 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 172А, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 190, 191, 193А, 193Б, 193В, 195, 197, 199, 201;
Ермек Серкебаев көшесі – 92А, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178А, 179;
Наурызбай батыр көшесі – 146, 147, 149, 151, 153, 155;
Ш. Қосшығұлов көшесі – 136, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 143, 145, 147;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 100, 102, 104, 106;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 130/1, 132, 134, 134А;
Панфилов көшесі – 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
Жамбыл Жабаев көшесі – 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151;
Міржақып Дулатұлы көшесі – 85, 87, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 120, 121;
Ғалым Елемесов көшесі – 82, 84, 85, 86, 87, 89, 93, 96, 101, 114, 115, 116, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128;
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 51, 57, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 69, 71, 73, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102.
№ 726 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі 144, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Көкшетау қаласы, Жоғары техникалық колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Шоқан Уәлиханов көшесі – 154/4, 156, 156А, 156Б, 156В;
Жамбыл Жабаев көшесі – 142, 144, 144А, 159А, 175, 175/1;
Талғат Бигелдинов көшесі – 111, 113;
Т. Шевченко көшесі – 132, 132А, 134;
Әлия Молдағұлова көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66;
Тұран көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
О. Қуанышев көшесі – 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103А, 105, 105А, 107, 107А, 109, 109А, 111, 111/1, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166А, 168, 170А, 170Б, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188А, 190, 192, 194, 194А, 194Б;
Харьковский өтпе жолы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
М. Шолохов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Шәріпов көшесі – 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Шахмет Кұсайынов көшесі – 94, 96, 96А, 98, 98А, 100, 102, 104, 106, 108, 108А, 108Б, 110, 110А, 110Б, 112, 112/1, 112А, 112Б, 114, 116, 118, 120, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 151/1, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181;

улица Акжелкен – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;
улица Толстого – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Міржақып Дулатұлы – 123, 125, 127, 129, 131, 133, 134А, 134А/1, 134А/2, 134А/3, 134А/4, 134А/5, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143А, 144, 145, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174;
улица Галыма Елемесова – 129, 131, 132, 133, 134, 136, 136А, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 152, 154;
улица Смагула Садуакасова – 103, 105, 106, 108, 111, 113, 114, 115, 115А, 116, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 129;
улица М. Янко – 117, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 150;
улица Малика Габдуллина – 110, 114, 116, 118, 120, 126, 127, 127А, 128, 130, 132, 133, 135, 137, 137А, 137Б, 139, 139А, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161;
улица Тұрсынбек Кәкішев – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20;
улица Рахымжан Қошқарбаев – 104, 106, 106Б, 106Г, 106Д, 108, 108А, 110, 112, 113, 113А, 113Б, 114, 114А, 115, 115/1, 115/2, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131;
улица Әміре Қашаубаев – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Жумабека Ташенова – 110, 112, 114, 114А, 116, 116А, 118, 118А, 120, 122, 122А, 124, 126, 128, 130.
Избирательный участок № 726
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Жамбыла Жабаева 144, здание государственного коммунального казенного предприятия "Высший технический колледж, город Кокшетау" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Шокана Уалиханова – 154/4, 156, 156А, 156Б, 156В;
улица Жамбыла Жабаева – 142, 144, 144А, 159А, 175, 175/1;
улица Талғат Бигелдинов – 111, 113;
улица Т. Шевченко – 132, 132А, 134;
улица Әлия Молдағулова – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66;
улица Туран – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица О. Куанышева – 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103А, 105, 105А, 107, 107А, 109, 109А, 111, 111/1, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166А, 168, 170А, 170Б, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188А, 190, 192, 194, 194А, 194Б;
проезд Харьковского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица М. Шолохова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Шарипова – 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Шахмета Кусаинова – 94, 96, 96А, 98, 98А, 100, 102, 104, 106, 108, 108А, 108Б, 110, 110А, 110Б, 112, 112/1, 112А, 112Б, 114, 116, 118, 120, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 151/1, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181;

Бөгенбай көшесі – 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
Алма-Атинская көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40;
Жұмбақтас көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
Тукин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 27;
И. Сандыбаев көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
В. Чеботарев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Вишневый өтпе жолы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Сиреневая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Литвинов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 179, 181, 183, 185, 187;
Саябақ көшесі – 2, 2А, 2Б, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Толстой көшесі – 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50;
Міржақып Дулатұлы көшесі – 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202;
Ғалым Елемесов көшесі – 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173А, 174, 176, 178, 180, 182;
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150;
М. Янко көшесі – 145, 147, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187;
Тұрсынбек Кәкішев көшесі – 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56;
Рахымжан Қошқарбаев көшесі – 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137/1, 137/2, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213;

улица Богенбая – 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Алма-Атинская – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Жумбактас – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Тукина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 27;
улица И. Сандыбаева – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица В. Чеботарева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
проезд Вишневый – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Сиреневая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Литвинова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 179, 181, 183, 185, 187;
улица Саябак – 2, 2А, 2Б, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Толстого – 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50;
улица Міржақып Дулатұлы – 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202;
улица Галыма Елемесова – 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173А, 174, 176, 178, 180, 182;
улица Смагула Садуакасова – 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150;
улица М. Янко – 145, 147, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172;
улица Малика Габдуллина – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187;
улица Тұрсынбек Кәкішев – 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56;
улица Рахымжан Қошқарбаев – 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137/1, 137/2, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213;

Әміре Қашаубаев көшесі – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 109, 111, 113, 113А, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169,170, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 192А, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206;
Асеев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18;
Галочья сопка шағын ауданы – 1, 2, 4, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12А, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 19, 20.
№ 27 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі 4А, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 11 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43;
Жамбыл Жабаев көшесі – 134, 134А, 134Б, 134В, 134Г, 146, 148, 148А, 152, 154, 177;
Сәбит Мұқанов көшесі – 10А;
А. Пушкин көшесі – 66, 66А, 68, 68А, 70, 70А, 72;
О. Қуанышев көшесі – 135, 137, 137А, 139, 141, 141/1, 141/2, 141/3, 141/4, 141/5, 143, 143А, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 145, 147, 170, 196, 198, 198А, 200, 202, 202А.
№ 727 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жұмағали Саин көшесі 24А, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының Сәкен Жүнісов атындағы № 18 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Боровской шағын ауданы – 50, 51, 53А, 54, 54А, 55, 55А, 55В, 55/1, 56, 56А, 57, 58, 59, 59А/1, 61, 64/1, 66, 67, 68, 68/2, 70.
№ 28 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жұмағали Саин көшесі 24А, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының Сәкен Жүнісов атындағы № 18 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Шоқан Уәлиханов көшесі – 196, 196А, 198, 200, 202, 202А, 204, 206, 208, 212, 228/9, 228/10;
Домбыралы көшесі – 1, 1А, 3, 3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 17А;
Мәншүк Мәметова көшесі – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20;

улица Әміре Қашаубаев – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Жумабека Ташенова – 109, 111, 113, 113А, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 192А, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206;
улица Асеева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18;
микрорайон Галочья сопка – 1, 2, 4, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12А, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 19, 20.
Избирательный участок № 27
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Сәбит Мұқанов 4А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 11 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Ыбырая Алтынсарина – 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37А, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43;
улица Жамбыла Жабаева – 134, 134А, 134Б, 134В, 134Г, 146, 148, 148А, 152, 154, 177;
улица Сәбит Мұқанов – 10А;
улица А. Пушкина – 66, 66А, 68, 68А, 70, 70А, 72;
улица О. Куанышева – 135, 137, 137А, 139, 141, 141/1, 141/2, 141/3, 141/4, 141/5, 143, 143А, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 145, 147, 170, 196, 198, 198А, 200, 202, 202А.
Избирательный участок № 727
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Жумагали Саина 24А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 18 города Кокшетау имени Сакена Жунусова отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Боровской – 50, 51, 53А, 54, 54А, 55, 55А, 55В, 55/1, 56, 56А, 57, 58, 59, 59А/1, 61, 64/1, 66, 67, 68, 70.
Избирательный участок № 28
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Жумагали Саина 24А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 18 города Кокшетау имени Сакена Жунусова отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Шокана Уалиханова – 196, 196А, 198, 200, 202, 202А, 204, 206, 208, 212;
улица Домбыралы – 1, 1А, 3, 3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 17А;
улица Маншук Маметовой – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20;

Гастелло көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А;
Нұрғиса Тілендиев көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8;
Быковский көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12;
Юбилейный шағын ауданы – 42, 49;
Жұмағали Саин көшесі – 26, 26Б, 26В, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39А, 41.
№ 29 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жұмағали Саин көшесі 20А, Көкшетау қаласы, Ақмола облысы білім басқармасының "Көкшетау қаласы, Абай атындағы (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Шоқан Уәлиханов көшесі – 158, 160, 160Г, 162, 162А, 170, 172, 174, 176, 177, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 195/9;
Жұмағали Саин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25;
Н. Гоголь көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Пархоменко көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Темирязев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Дальний өтпе жолы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Домбыралы көшесі – 2, 4, 6, 8, 10;
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 23, 25, 26, 27;
Т. Шевченко көшесі – 131, 134А, 134Б, 134В, 134Г, 136, 140, 142, 142А;
Жамбыл Жабаев көшесі – 173, 185, 187.
№ 30 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жұмағали Саин көшесі 26А, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 13 "ЭКОС" мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Юбилейный шағын ауданы – 35, 35А, 35Б, 36Б, 39, 39А, 41А, 43, 44, 45, 46;
Боровской шағын ауданы – 52, 53, 60, 63, 64, 74, 76.
№ 31 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жұмағали Саин көшесі 26А, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 13 "ЭКОС" мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Жұмағали Саин көшесі – 28, 28/1, 28А, 30, 30А, 30Б, 32, 32А, 36А, 47;
Юбилейный шағын ауданы – 1, 2, 3, 3А, 4, 32, 32Б.
№ 32 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы 75, Ақмола облысы білім басқармасының "Көкшетау қаласы, № 1 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Юбилейный шағын ауданы – 34, 36, 36А, 36В, 37, 38, 40, 41;
Дина Нұрпейісова көшесі – 1, 1/1, 2, 2А, 4, 4А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 15Б, 16, 17А, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;

улица Гастелло – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А;
улица Нұрғиса Тілендиев – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Быковского – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12;
микрорайон Юбилейный – 42, 49;
улица Жумагали Саина – 26, 26Б, 26В, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39А, 41.
Избирательный участок № 29
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Жумагали Саина 20А, здание коммунального государственного учреждения "Областная специализированная школа-интернат №3 для одаренных детей (с казахским языком обучения) имени Абая, город Кокшетау" управления образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Шокана Уалиханова – 158, 160, 160Г, 162, 162А, 170, 172, 174, 176, 177, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194;
улица Жумагали Саина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Н. Гоголя – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Пархоменко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Темирязева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
проезд Дальный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Домбыралы – 2, 4, 6, 8, 10;
улица Ыбырая Алтынсарина – 23, 25, 26, 27;
улица Т. Шевченко – 131, 134А, 134Б, 134Г, 136, 140, 142, 142А;
улица Жамбыла Жабаева – 173, 185, 187.
Избирательный участок № 30
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Жумагали Саина 26А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13 "ЭКОС" города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Юбилейный – 35, 35А, 35Б, 36Б, 39, 39А, 41А, 43, 44, 45, 46;
микрорайон Боровской – 52, 53, 60, 63, 64, 74, 76.
Избирательный участок № 31
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Жумагали Саина 26А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 13 "ЭКОС" города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Жумагали Саина – 28, 28/1, 28А, 30, 30А, 30Б, 32, 32А, 36А, 47;
микрорайон Юбилейный – 1, 2, 3, 3А, 4, 32, 32Б.
Избирательный участок № 32
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
микрорайон Юбилейный 75, здание коммунального государственного учреждения "Специальная школа-интернат № 1, город Кокшетау" управления образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Юбилейный – 34, 36, 36А, 36В, 37, 38, 40, 41;
улица Дины Нурпеисовой – 1, 1/1, 2, 2А, 4, 4А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 15Б, 16, 17А, 17Б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;

Қажымұқан көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 63А, 63Б, 63В, 63/1, 65, 65А, 67, 67А, 69, 69А/1, 69С, 71, 73А, 73Б, 73В, 75, 77, 77А, 79, 79А, 79Б, 79В, 81, 81А, 81Б, 83А, 83Б, 85, 85А, 85Б;
Рахимов көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37;
Карағайлы көшесі – 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27;
Ақниет көшесі – 8, 8А, 9, 11;
Қайыңды көшесі – 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Щучинская көшесі – 4, 6, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 14, 14А, 16, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37;
Сыбағалы көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25А, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36;
Дмитриев көшесі – 4, 8, 10, 13, 14, 15, 15А, 15А/1, 15А/2, 15А/3, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 39, 41, 41/1;
Уокешская көшесі – 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 25, 27, 28, 31, 32, 35А, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65;
А. Куницы көшесі – 8/1, 9, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33;
Королев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Мерей көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Құрманғазы көшесі – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 68;
Боговидский көшесі – 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Балуан Шолақ көшесі – 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А;
Космонавтов көшесі – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Демещенко көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23.
№ 33 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Е.Н. Әуелбеков көшесі 166А, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Оқжетпес" облыстық мамандандырылған кешенді балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Е.Н. Әуелбеков көшесі – 155, 157, 157А, 157А/1, 159, 161, 163, 164, 166, 170;
Әлімжан Баймұқанов көшесі – 158;

улица Кажымукана – 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 63А, 63Б, 63В, 63/1, 65, 65А, 67, 67А, 69, 69А/1, 69С, 71, 73А, 73Б, 73В, 75, 77, 77А, 79, 79А, 79Б, 79В, 81, 81А, 81Б, 83А, 83Б, 85, 85А, 85Б;
улица Рахимова – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37;
улица Карагайлы – 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25;
улица Акниет – 8, 8А, 9, 11;
улица Кайынды – 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица Щучинская – 4, 6, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 14, 14А, 16, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37;
улица Сыбагалы – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36;
улица Дмитриева – 4, 8, 10, 13, 14, 15А, 15А/1, 15А/2, 15А/3, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 39, 41, 41/1;
улица Уокешская – 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 27, 28, 31, 32, 35А, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65;
улица А. Куницы – 8/1, 9, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33;
улица Королева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Мерей – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Курмангазы – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 68;
улица Боговицкого – 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Балуана Шолака – 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А;
улица Космонавтов – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Демещенко – 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23.
Избирательный участок № 33
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Е.Н. Ауельбекова 166А, здание коммунального государственного учреждения "Областная специализированная комплексная детско-юношеская спортивная школа "Окжетпес" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Е.Н. Ауельбекова – 155, 157, 157А, 157А/1, 159, 161, 163, 164, 166, 170;
улица Алимжана Баймуканова – 158;

Ақан сері көшесі – 159, 161, 163;
А. Пушкин көшесі – 12, 14, 18, 21А, 22, 24, 25;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 53, 55, 57.
№ 728 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Е.Н. Әуелбеков көшесі 166А, "Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Оқжетпес" облыстық мамандандырылған кешенді балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Ақан сері көшесі – 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 204А, 204Б, 204/1, 204/2, 204/3, 204/4, 206, 206А;
Бәйкен Әшімов көшесі – 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 241, 243, 245, 247;
Ермек Серкебаев көшесі – 190, 192, 194, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215/1, 215/2;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 76, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107А, 107В/1;
Рақымбек Сабатаев көшесі – 196, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223;
Талғат Бигелдинов көшесі – 46, 50, 52, 55, 60, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 80/1, 84, 84А, 88, 182А/1;
Абай көшесі – 134, 134А, 134Б, 136, 136А, 136А/1;
А. Пушкин көшесі – 27, 29, 31, 31А, 31Б, 31Б/1, 31/1, 31/2, 33, 35, 40, 42, 44, 46, 48.
№ 34 сайлау учаскесі Орналасқан орыны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі 139, "Арна" Көкшетау жоғары колледж мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Жұмабек Тәшенов көшесі – 20А, 22, 24, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 27, 28, 28А, 29, 29Б, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 45/1, 45/2, 47, 47А, 49, 51;
А. Пушкин көшесі – 4, 4А, 6, 8, 8А, 8А/1, 8А/2, 9, 10;
Абай көшесі – 137, 138, 139, 139А, 141, 141А, 141Б, 143;
Мұхтар Әуезов көшесі – 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 208, 209, 211, 211А, 213А, 270, 272, 274, 276, 278, 278А, 278Б, 280;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 41, 43;
Ю. Гагарин көшесі – 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 127, 139, 143, 147;
Мағзи Әбілқасымов көшесі – 115, 117, 119, 121, 121/1, 121/2, 123, 125, 127, 129, 131, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А, 174, 174А, 176, 176А, 192, 194;
Городок строителей шағын ауданы – 1, 2, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 5/1, 5А, 5Б;
Талғат Бигелдинов көшесі – 26, 26/1, 26/2.
№ 775 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Е.Н. Әуелбеков көшесі 177, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 16 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
А. Пушкин көшесі – 7, 7А, 9А, 11, 11А;
Абай көшесі – 145, 147, 149;
Мұхтар Әуезов көшесі – 282, 284, 286, 286А;
Городок строителей шағын ауданы – 6, 8, 9, 11.
№ 35 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Е.Н. Әуелбеков көшесі 177, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 16 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:

улица Акана Серэ – 159, 161, 163;
улица А. Пушкина – 12, 14, 18, 21А, 22, 24, 25;
улица Жумабека Ташенова – 53, 55, 57.
Избирательный участок № 728
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Е.Н. Ауельбекова 166А, здание коммунального государственного учреждения "Областная специализированная комплексная детско-юношеская спортивная школа "Окжетпес" управления физической культуры и спорта Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Акана Серэ – 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 204А, 204Б, 204/1, 204/2, 204/3, 204/4, 206, 206А;
улица Байкена Ашимова – 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 226, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 241, 243, 245, 247;
улица Ермек Серкебаев – 190, 192, 194, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215/1, 215/2;
улица Жумабека Ташенова – 76, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107А, 107В/1;
улица Рахимбека Сабатаева – 196, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223;
улица Талғат Бигелдинов – 46, 50, 52, 55, 60, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 80/1, 84, 84А, 88, 182А/1;
улица Шокана Уалиханова – 158, 160, 160Г, 162, 162А, 177;
улица Абая – 134, 134А, 134Б, 136, 136А, 136А/1;
улица А. Пушкина – 27, 29, 31, 31А, 31Б, 31Б/1, 31/1, 31/2, 33, 35, 40, 42, 44, 46, 48.
Избирательный участок № 34
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Абая 139, здание учреждения Кокшетауский Высший колледж "Арна".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Жумабека Ташенова – 20А, 22, 24, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 27, 28, 28А, 29, 29Б, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 45/1, 45/2, 47, 47А, 49, 51;
улица А. Пушкина – 4, 4А, 6, 8, 8А, 8А/1, 8А/2, 9, 10;
улица Абая – 137, 138, 139А, 141, 141А, 141Б, 143;
улица Мухтара Ауэзова – 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 208, 209, 211, 211А, 213А, 270, 272, 274, 276, 278, 278А, 278Б, 280;
улица Малика Габдуллина – 41, 43;
улица Ю. Гагарина – 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 127, 139, 143, 147;
улица Магзи Абулкасымова – 115, 117, 119, 121, 121/1, 121/2, 123, 125, 127, 129, 131, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А, 174, 174А, 176, 176А, 192, 194;
микрорайон Городок строителей – 1, 2, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 5/1, 5А, 5Б;
улица Талғат Бигелдинов – 26, 26/1, 26/2.
Избирательный участок № 35
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Е.Н. Ауельбекова 177, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:

Е.Н. Әуелбеков көшесі – 167, 169, 169А, 171, 173, 175, 177, 179, 179Б, 181, 183, 183А;
А. Пушкин көшесі – 17, 17А, 19;
Абай көшесі – 140, 140А, 142, 142А, 144, 146, 148, 150, 151, 152, 152А, 152Б, 153, 154, 155, 155А, 156, 156А, 157, 159;
Мұхтар Әуезов көшесі – 288, 288А;
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 12, 14.
№ 36 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Академик В.И. Вернадский көшесі 46Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 12 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Өркен көшесі – 3, 5;
Мәжит Жанділдинов көшесі – 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 18, 20, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 56, 58, 60, 83, 85;
Академик В.И. Вернадский көшесі – 1, 1А, 4, 5А, 5Б, 7, 7А, 9, 11, 15, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 58;
Менделеев өтпе жолы – 3;
Тельман көшесі – 3, 4, 5;
Циалковский көшесі – 3, 4, 6.
№ 777 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Академик В.И Вернадский 46Б, Көкшетау қаласы білім бөлімінің жанындағы "Әулет" мектептен тыс жұмыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
Мәжит Жанділдинов көшесі – 93, 94, 100, 104, 106;
Академик В.И. Вернадский көшесі – 13, 25, 27, 29, 29А, 29Б, 70, 72, 72Б/3, 72Б/4, 74, 76, 76А, 83ВЛ2, 85ВЛ.
№ 37 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі 160, Ақмола облысы мәдениет басқармасының жанындағы "Үкілі Ыбырай атындағы Ақмола облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Абай көшесі – 160А, 163, 175, 175А;
Шаңырақ көшесі – 6А, 8, 8А, 10, 11А, 14, 18, 22, 24;
Алатау көшесі – 3, 5;
Шалқар көшесі – 1, 2, 2В, 3, 4, 5, 6А, 7, 9, 9А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 42;
Мұхтар Әуезов көшесі – 213Б, 213К, 219, 219А, 271.
№ 38 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Станиславский көшесі 35, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 14 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Тұмар көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 14А, 16, 16А, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 31, 34, 41, 45, 47, 49, 50, 53, 55, 56, 59, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70;

улица Е.Н. Ауельбекова – 167, 169, 169А, 171, 173, 175, 177, 179, 179Б, 181, 183, 183А;
улица А. Пушкина – 17, 17А, 19;
улица Абая – 140, 140А, 142, 142А, 144, 146, 148, 150, 151, 152, 152А, 152Б, 153, 154, 155, 155А, 156, 156А, 157, 159;
улица Мухтара Ауэзова – 288, 288А;
улица Ыбырая Алтынсарина – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 12, 14.
Избирательный участок № 36
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Академика В.И. Вернадского 46Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 12 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Оркен – 3, 5;
улица Мажита Джандильдинова – 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 18, 20, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 56, 58, 60, 83, 85;
улица Академика В.И. Вернадского – 1, 1А, 4, 5А, 5Б, 7, 7А, 9, 11, 15, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 58;
проезд Менделеева – 3;
улица Тельмана – 3, 4, 5;
улица Циалковского – 3, 4, 6. Избирательный участок № 37
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, улица Абая 160, здание государственного коммунального казенного предприятия "Акмолинская областная филармония имени Укили Ыбырая" при управлении культуры Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Абая – 160А, 163, 175, 175А;
улица Шанырак – 6А, 8, 8А, 10, 11А, 14, 18, 22, 24;
улица Алатау – 3, 5;
улица Шалкар – 1, 2, 2В, 3, 4, 5, 6А, 7, 9, 9А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 42;
улица Мухтара Ауэзова – 213Б, 213К, 219, 219А, 271.
Избирательный участок № 38
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Станиславского 35, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Тумар – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 14А, 16, 16А, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 31, 34, 41, 45, 47, 49, 50, 53, 55, 56, 59, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70;

Жүсіпбек Аймауытов көшесі – 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
Қасым Қайсенов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35Б, 36, 36А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 62, 62А, 64, 65, 66, 68, 70, 73, 74, 76, 78, 82, 88, 92, 94;
Саққұлақ би көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27/2;
Иконников көшесі – 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90А;
Амангелді Иманов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22А, 23, 30, 32, 35, 35А, 36, 37, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 93;
Кирпичный завод шағын ауданы – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
Ыңтымақ көшесі – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25В, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44;
С. Ковалевская көшесі – 39, 39А, 39В, 41, 43, 45, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 90А, 92, 92А;
Ағыбай батыр көшесі – 43, 45, 47, 49, 53, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 63А, 65, 66, 67, 68, 68А, 70, 72;
З. Космодемьянская көшесі – 3, 4, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 13, 15, 17, 19, 21, 60А;
Кошевой көшесі – 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 91;
М. Ю. Лермонтов көшесі – 67, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 82, 83, 84, 86, 86А, 87, 87А, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Матросов көшесі – 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 87;
В. Маяковский көшесі – 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104;
Мичурин көшесі – 1, 1А, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 38, 39А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Бастау көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29А, 30, 31;
Павлов көшесі – 46, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88А, 89, 91, 93, 101;

улица Жусупбека Аймаутова – 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Қасым Қайсенов – 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35Б, 36, 36А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 62, 62А, 64, 65, 66, 68, 70, 73, 74, 76, 78, 82, 88, 92, 94;
улица Саккулак би – 1, 2, 3, 5, 6, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27/2;
улица Иконникова – 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90А;
улица Амангельды Иманова – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22А, 23, 30, 32, 35, 35А, 36, 37, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 57, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 93;
микрорайон Кирпичный завод – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36;
улица Ынтымак – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25В, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 34, 36, 38, 42, 44;
улица С. Ковалевской – 39, 39А, 39В, 41, 43, 45, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 90А, 92, 92А;
улица Ағыбай батыр – 43, 45, 47, 49, 53, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 63А, 65, 66, 67, 68А, 70, 72;
улица З. Космодемьянской – 3, 4, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 13, 15, 17, 19, 21, 60А;
улица Кошевого – 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 91;
улица М. Ю. Лермонтова – 67, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 82, 83, 84, 86, 86А, 87, 87А, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица Матросова – 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 87;
улица В. Маяковского – 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104;
улица Мичурина – 1, 1А, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 38, 39А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Бастау – 1, 1А, 2, 2А, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29А, 30, 31;
улица Павлова – 46, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88А, 89, 91, 93, 101;

Зеренді көшесі – 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 15, 16, 21, 22, 23;
Өндіріс көшесі – 2, 3, 6, 8, 9, 11, 13, 13А, 14, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
Атамұра көшесі – 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Станиславский көшесі – 4, 6, 6А, 8, 12, 14, 20, 22, 25, 30, 32, 37А, 39, 46, 48, 54, 56, 58, 60, 64;
Тюленин көшесі – 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76;
Чернышевский көшесі – 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 84, 85А, 86, 88, 89, 90, 92, 94.
№ 39 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Станиславский көшесі 35, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 14 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Жүсіпбек Аймауытов көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Елжас Бекенов көшесі – 3, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 24А, 25, 27, 29, 30, 34, 35, 39, 40, 41, 42, 45, 46, 52, 53, 54, 59, 61, 65, 71, 75, 75А, 78, 81;
Иконников көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 50А, 52, 54, 56;
Күләш Байсейітова көшесі – 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 90А;
С. Ковалевская көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 38А, 40, 42, 44, 46;
Ағыбай батыр көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 54;
Кошевой көшесі – 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 67;
М. Ю. Лермонтов көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 50А, 50Б, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68А, 70, 72, 72А;

улица Зеренди – 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 15, 16, 21, 22, 23;
улица Ондирис – 2, 3, 8, 9, 11, 13, 13А, 14, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
улица Атамура – 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Станиславского – 4, 6, 6А, 8, 12, 14, 20, 22, 25, 30, 32, 37А, 39, 46, 48, 54, 56, 58, 60, 64;
улица Тюленина – 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 76;
улица Чернышевского – 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 84, 85А, 86, 88, 89, 90, 92, 94.
Избирательный участок № 39
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Станиславского 35, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 14 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Жусупбека Аймаутова – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Елжаса Бекенова – 3, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 24А, 25, 27, 29, 30, 34, 35, 39, 40, 41, 42, 45, 46, 52, 53, 54, 59, 61, 65, 71, 75, 75А, 78, 81;
улица Иконникова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 50А, 52, 54, 56;
улица Күләш Байсейітова – 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 90А;
улица С. Ковалевской – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 38А, 40, 42, 44, 46;
улица Ағыбай батыр – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 54;
улица Кошевого – 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 67;
улица М. Ю. Лермонтова – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 4Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 50А, 50Б, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68А, 70, 72, 72А;

Матросов көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 77;
В. Маяковский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58А;
Никитин көшесі – 18, 20, 24, 30, 36;
Павлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 45, 47, 49;
Папанин көшесі – 1, 12, 20, 22, 23, 29, 31, 36, 38, 42, 43, 48, 49, 54, 55, 60, 61, 62, 66, 67, 73, 74, 75;
Көктерек көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 58;
Станиславский көшесі – 3, 5, 17, 25, 37, 41;
Қайнар көшесі – 3, 4, 8, 10, 11, 11А, 13, 13А, 16, 18, 19, 20, 23, 29, 30А, 33, 37, 45, 51;
Тюленин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
К. Цеткина көшесі – 1, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 21, 24, 32, 35, 41, 50, 51, 53, 56, 59, 61, 62, 65, 68, 74, 75, 75А, 81;
Л. Чайкина көшесі – 5А, 7, 9, 10, 12, 14, 16А, 17, 18, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 42, 44, 54, 56, 60, 66, 72, 76, 80, 80А;
Чернышевский көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7А, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
№ 40 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Жұмағали Тілеулин көшесі 59, "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының Көкшетау қаласындағы "Физика-математикалық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" филиалының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 21, 23, 23А, 27, 29, 29А;
Сәкен Жүнісов көшесі – 66, 70, 70А, 74, 76;
Рамазан Елебаев көшесі – 1;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 4, 9, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37;
Жұмағали Тілеулин көшесі – 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99А, 101, 102, 102А, 103, 103А, 104, 109, 110, 113, 114, 115, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 132, 136;
Ахмет Байтұрсынов көшесі – 66, 68, 70, 70/1, 78, 86, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 123, 128, 129, 135, 137, 137А, 137Б, 139, 139А, 141, 143, 145, 146, 149, 151А, 154, 159, 163, 164, 166, 168, 169;

улица Матросова – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 77;
улица В. Маяковского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58А;
улица Никитина – 18, 20, 24, 30, 36;
улица Павлова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 45, 47, 49;
улица Папанина – 1, 12, 20, 22, 23, 29, 31, 36, 38, 42, 43, 48, 49, 54, 55, 60, 61, 62, 66, 67, 73, 74, 75;
улица Коктерек – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 58;
улица Станиславского – 3, 5, 17, 25, 37, 41;
улица Кайнар – 3, 4, 8, 10, 11, 11А, 13, 13А, 16, 18, 19, 20, 23, 29, 30А, 33, 37, 45, 51;
улица Тюленина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица К. Цеткиной – 1, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 15, 16, 17, 21, 24, 32, 35, 41, 50, 51, 53, 56, 59, 61, 62, 65, 68, 74, 75, 75А, 81;
улица Л. Чайкиной – 5А, 7, 9, 10, 12, 14, 16А, 17, 18, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 42, 44, 54, 56, 60, 66, 72, 76, 80, 80А;
улица Чернышевского – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 7А, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Избирательный участок № 40
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Жумагали Тлеулина 59, здание филиала "Назарбаев Интеллектуальная школа физико-математического направления города Кокшетау" автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 4, 6, 8, 23, 23А, 27, 29, 29А;
улица Сакена Жунусова – 66, 70, 70А, 74, 76;
улица Рамазан Елебаев – 1;
улица Малика Габдуллина – 4, 9, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 25, 30, 32, 33, 34, 37;
улица Жумагали Тлеулина – 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99А, 101, 102, 102А, 103, 103А, 104, 109, 110, 113, 114, 115, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 132, 136;
улица Ахмета Байтурсынова – 66, 68, 70, 70/1, 78, 86, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 123, 128, 129, 135, 137, 137А, 137Б, 139, 139А, 141, 143, 145, 146, 149, 151А, 154, 159, 163, 164, 166, 168, 169;

М. Янко көшесі – 18, 28, 28Б, 30, 32, 34А, 35, 37;
Ю. Гагарин көшесі – 93, 103, 105, 107, 109;
Смағұл Сәдуақасов көшесі – 5А, 5/2, 7А, 11, 13, 14, 16;
Жағалау көшесі – 19, 21, 33, 33/2, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 53, 59, 59А, 65, 67, 69, 71, 81, 93, 99;
Талғат Бигелдинов көшесі – 1, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 17, 19, 19/1, 27, 29;
Жұмабек Тәшенов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25;
Рахымжан Қошқарбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 25А, 25/2, 26, 27, 27А, 27Б, 27/1, 28, 29;
Міржақып Дулатұлы көшесі – 19, 21, 21А, 23, 27, 27А, 27Б, 29, 29А, 39/1;
Ғалым Елемесов көшесі – 11, 17А, 18, 18А, 19;
Мұхтар Әуезов көшесі – 189/16.
№ 41 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Т. Сулейменов көшесі 10, Көкшетау қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Достар" мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Т. Сулейменов көшесі – 1, 2, 2В, 3, 4, 4Б, 5, 5/2, 6, 6А, 6/1, 8, 8В, 10, 12, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 12Д, 12У, 13А, 14, 16, 16/1, 18, 18А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 29, 29/1, 31, 33, 35;
Поселок Нефтебазы шағын ауданы – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 12А;
Кәукен Кенжетаев көшесі – 1/1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27A, 27Б, 28, 30, 31, 32;
Ақбидай көшесі – 9, 10, 11, 11А, 13, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Баубек Бұлқышев көшесі – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 10, 12;
Свердлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/3;
Мәдениет көшесі – 1, 3, 4А, 7А, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 26;
Ысмаилов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
№ 729 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абылай хан даңғылы 1А, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Көкшетау қаласы, құрылыс-технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2К, 2Н, 21;
Сәкен Жүнісов көшесі – 33, 35, 37, 67, 68;
Осипенко көшесі – 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 3/1.
№ 42 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 1, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "№ 7 облыстық олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:

улица М. Янко – 18, 28, 28Б, 30, 32, 34А, 35, 37;
улица Ю. Гагарина – 93, 103, 105, 107, 109;
улица Смагула Садуакасова – 5А, 5/2, 7А, 13, 14, 16;
улица Жагалау – 19, 21, 33, 33/2, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 53, 59, 59А, 65, 67, 69, 71, 81, 93, 99;
улица Талғат Бигелдинов – 1, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 17, 19, 19/1, 27, 29;
улица Жумабека Ташенова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25;
улица Рахымжан Қошқарбаев – 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 25А, 25/2, 26, 27, 27А, 27Б, 27/1, 28, 29;
улица Міржақып Дулатұлы – 19, 21, 21А, 23, 27, 27А, 27Б, 29, 29А;
улица Галыма Елемесова – 11, 17А, 18, 18А, 19.
Избирательный участок № 41
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
улица Т. Сулейменова 10, здание государственного коммунального казенного предприятия дворец культуры "Достар" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кокшетау.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
улица Т. Сулейменова – 1, 2, 2В, 3, 4, 4Б, 5, 5/2, 6, 6А, 6/1, 8, 8В, 10, 12, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 12Д, 12У, 13А, 14, 16, 16/1, 18, 18А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 29, 29/1, 31, 33, 35;
микрорайон поселок Нефтебазы – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 12А;
улица Каукена Кенжетаева – 1/1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27A, 27Б, 28, 30, 31, 32;
улица Акбидай – 9, 10, 11, 11А, 13, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Баубека Булкышева – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 10, 12;
улица Свердлова – 1, 2, 3, 4, 5, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/3;
улица Мадениет – 1, 3, 4А, 7А, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 26;
улица Исмаилова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Избирательный участок № 729
Избирательный участок № 42
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
проспект Нұрсұлтан Назарбаев 1, здание коммунального государственного учреждения "Областная специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва №7" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:

Абылай хан даңғылы – 8А, 16, 16А, 17, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 7, 7А, 7Б, 7Г, 9, 11, 11А, 11В, 13, 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А;
Жағалау көшесі – 107, 109, 111, 113, 119.
№ 730 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абылай хан даңғылы, 1А, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Көкшетау қаласы, құрылыс-технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Абылай хан даңғылы – 1, 1А, 1В, 1Г, 1/1, 1/2, 1/3, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Кәукен Кенжетаев көшесі – 1, 1А, 1В, 29А;
Проектная көшесі – 5;
Байдалы би көшесі – 1, 1А/1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27;
Құлагер көшесі – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34.
№ 776 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Центральный шағын ауданы 40, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 19 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Абылай хан даңғылы – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 15.
№ 43 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Центральный шағын ауданы 40, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 19 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Центральный шағын ауданы – 1, 2, 2Б, 13, 24В, 34, 35, 45, 46, 47, 52, 52/1, 52А, 54, 55, 55А, 55Б, 55В, 57.
№ 44 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Центральный шағын ауданы 40, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 19 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Центральный шағын ауданы – 36, 36/1, 36/2, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 41Б, 43, 44, 47А, 49, 49А, 50, 50А, 58, 59, 59А;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 1A, 1Б, 1В, 1Г, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5.
№ 731 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Көктем шағын ауданы 18, "Азаматтық қорғаныс жоғары көпсалалы колледжі" мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Көктем шағын ауданы – 1, 1А, 5, 5А, 6, 7, 9, 9А, 11Б, 11Д, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Старый Аэропорт шағын ауданы – 1У, 6, 12А, 13, 13А, 13/3, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27А, 28, 32, 33, 33/1, 34.
№ 45 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Васильковский шағын ауданы 17, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 17 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:

проспект Абылай хана – 8А, 16, 16А, 17, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 7, 7А, 7Б, 7Г, 9, 11, 11А, 11В, 13, 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А;
улица Жагалау – 107, 109, 111, 113, 119.
Избирательный участок № 730
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, проспект Абылай хана 1А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Строительно-технологический колледж, город Кокшетау" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
проспект Абылай хана – 1, 1В, 1Г, 1/1, 1/2, 1/3, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Каукена Кенжетаева – 1, 1А, 1В, 29А;
улица Проектная – 5;
улица Байдалы би – 1, 1А/1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27;
улица Кулагер – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34.
Избирательный участок № 43
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
микрорайон Центральный 40, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 19 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Центральный – 1, 2, 2Б, 13, 24В, 34, 35, 45, 46, 47, 52, 52/1, 52А, 54, 55, 55А, 55Б, 55В, 57.
Избирательный участок № 44
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
микрорайон Центральный 40, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 19 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Центральный – 36, 36/1, 36/2, 38, 39, 40/1, 40/2, 41Б, 43, 44, 47А, 49, 49А, 50, 58, 59, 59А;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 1A, 1Б, 1В, 1Г, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5.
Избирательный участок № 731
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
микрорайон Коктем 18, здание учреждения "Высший многопрофильный колледж гражданской защиты".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Коктем – 1, 1А, 5, 5А, 6, 7, 9, 9А, 11Б, 11Д, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
микрорайон старый Аэропорт – 1У, 6, 12А, 13, 13А, 13/3, 18, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27А, 28, 32, 33, 33/1, 34.
Избирательный участок № 45
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
микрорайон Васильковский 17, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 17 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:

Көктем шағын ауданы – 8, 8Б, 10, 10А, 11, 11А;
Васильковский шағын ауданы – 2, 21, 22, 23, 26, 28, 33, 34, 35.
№ 46 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Васильковский шағын ауданы 17, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 17 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Васильковский шағын ауданы – 7, 10, 16, 16/2, 16А, 18, 18/2, 19, 20, 20/1, 20А, 24, 25, 27.
№ 47 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Васильковский шағын ауданы 17, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 17 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Васильковский шағын ауданы – 1, 1А, 3, 4, 5, 8, 8А, 9, 11, 12, 13, 13А.
№ 48 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы 7А, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының әл-Фараби атындағы IT лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Сарыарқа шағын ауданы – 3А, 3Г, 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/13, 9/14, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 12/1, 13А/1, 13А/2, 13А/3, 13А/4, 14А, 14Б, 14В, 14Г, 32, 32А.
№ 752 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы 7А, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының әл-Фараби атындағы IT лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Сарыарқа шағын ауданы – 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7/4, 7/5.
№ 804 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы 37, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының техникалық лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы:
Сарыарқа шағын ауданы – 2, 2А, 2Г, 2Д, 3/1, 3/2, 3/3, 6/3, 6/4, 6/5, 7/3, 7/6, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14Г, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1,18Б, 21А, 21Б, 21В, 21Г, 24Д, 21/1, 21/2, 21/3, 22, 22/1, 22Г, 24В, 24Г, 23/3, 25/7, 25/2, 25/3, 25/7, 26, 26/1, 26/4, 26/7, 26/8, 34/1, 34/3.
№ 49 сайлау учаскесі Орналасқан орны: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бірлік шағын ауданы, Ақбұлақ көшесі 1К, "Ақмола облысы білім басқармасының Көкшетау қаласы бойынша білім бөлімі Көкшетау қаласының № 22 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Бірлік шағын ауданы:
Арай көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
Балхаш көшесі – 5, 8, 12, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29А, 30, 32, 34, 40, 41, 43, 45, 47;

микрорайон Коктем – 8, 8Б, 10, 10А, 11, 11А;
микрорайон Васильковский – 2, 21, 22, 23, 26, 28, 33, 34, 35.
Избирательный участок № 46
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
микрорайон Васильковский 17, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 17 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Васильковский – 7, 10, 16, 16/2, 16А, 18, 18/2, 19, 20, 20/1, 20А, 24, 25, 27.
Избирательный участок № 47
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
микрорайон Васильковский 17, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 17 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Васильковский – 1, 1А, 3, 4, 5, 8, 8А, 9, 11, 12, 13, 13А.
Избирательный участок № 48
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Сарыарка 7А, здание коммунального государственного учреждения "IT лицей имени аль-Фараби города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Сарыарка – 9/1, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 9/10, 9/11, 9/13, 9/14, 9/15, 9/16, 9/17, 9/18, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13А/1, 13А/2, 13А/3, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14Г, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 16, 16/1, 25/2, 25/7.
Избирательный участок № 752
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Сарыарка 7А, здание коммунального государственного учреждения "IT лицей имени аль-Фараби города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау:
микрорайон Сарыарка – 2, 2А, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 26, 26/1, 32, 32А.
Избирательный участок № 49
Местонахождение: Акмолинская область, город Кокшетау,
микрорайон Бирлик, улица Акбулак 1К, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 22 города Кокшетау отдела образования по городу Кокшетау управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Бирлик:
улица Арай – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
улица Балхаш – 5, 12, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29А, 30, 32, 34, 40, 41, 43, 45, 47;