Инвестициялық салық кредитін алу үшін инвестициялық салық кредиті туралы келісім жасасу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 11-1-4/106 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 наурызда № 22396 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2025 жылғы 30 қазандағы № 11-1-4/644 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды – ҚР Сыртқы істер министрінің 30.10.2025 № 11-1-4/644 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 50-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Инвестициялық салық кредитін алу үшін инвестициялық салық кредиті туралы келісім жасасу қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Инвестиция комитеті:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрі
М. Тілеуберді
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2021 жылғы 26 наурыздағы
№ 11-1-4/106 Бұйрығымен
бекітілген
Инвестициялық салық кредитін алу үшін инвестициялық салық кредиті туралы келісім жасасу қағидалары
1 тарау. Жалпы ережелер
1. Осы инвестициялық салық кредитін үшін инвестициялық салық кредиті туралы келісім жасасу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 50-бабының 3-тармағына сәйкес әзірленді.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Сыртқы істер министрінің 13.03.2023 № 11-1-4/106 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Об утверждении Правил заключения соглашения об инвестиционном налоговом кредите для получения инвестиционного налогового кредита
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 26 марта 2021 года № 11-1-4/106. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 марта 2021 года № 22396.
Примечание ИЗПИ!
Приказ утрачивает силу приказом Министра иностранных дел РК от 30.10.2025 № 11-1-4/644 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 3 статьи 50 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила заключения соглашения об инвестиционном налоговом кредите для получения инвестиционного налогового кредита.
2. Комитету по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства иностранных дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан сведений о выполнении мероприятий, предусмотренных в подпунктах 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр иностранных дел
Республики Казахстан М. Тілеуберді
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Утверждены приказом
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
от 26 марта 2021 года
№ 11-1-4/106
Правила заключения соглашения об инвестиционном налоговом кредите для получения инвестиционного налогового кредита
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила заключения соглашения об инвестиционном налоговом кредите для получения инвестиционного налогового кредита (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 3 статьи 50 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".
Сноска. Пункт 1 – в редакции приказа Министра иностранных дел РК от 13.03.2023 № 11-1-4/106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) өтініш беруші – инвестициялық жобаны іске асыруға уәкілетті органмен инвестициялық келісімшарт жасасқан, инвестицияларды жүзеге асыруды және инвестициялық преференциялар беруді көздейтін заңды тұлға;
2) өтініш - инвестициялық салық кредитіне беруге өтініш;
3) инвестициялық салық кредиті – алдағы кезеңдердің салықтарын төлеу мерзімін кейіннен кредит сомасын кезең-кезеңімен төлей отырып, олар бойынша төлемдерді белгілі бір кезең ішінде 100 (жүз) пайызға азайту жолымен өзгерту;
4) инвестициялық келісімшарт – уәкілетті орган мен өтініш беруші арасында жасалған инвестицияларды жүзеге асыруды және инвестициялық преференциялар беруді көздейтін, инвестициялық басым жобаны және инвестициялар туралы келісім бойынша іске асырылатын жобаны іске асыруды қоспағанда, инвестициялық жобаны іске асыруға арналған шарт;
5) мемлекеттік кірістер органы - өтініш берушінің тіркеу есебінің орны бойынша салық органы;
6) келісім – инвестициялар жөніндегі уәкілетті орган мен өтініш беруші арасындағы алдағы кезеңдердің салықтарын төлеу мерзімін өзгерту туралы инвестициялық салық кредитін беру туралы келісім, оған сәйкес салық төлеушілерге кейіннен сомасын кезең-кезеңімен төлей отырып, салық бойынша өз төлемдерін белгілі бір мерзім ішінде 100 (жүз) пайызға азайтуға мүмкіндік беріледі;
7) инвестициялар жөніндегі уәкілетті орган – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Инвестиция комитеті;
8) төлемдер кестесі – мемлекеттік кіріс органы мен өтініш беруші келіскен және қол қойған, екі тараптың мөрлері бар (бар болған жағдайда) инвестициялық салық кредитті өтеу кестесі.
3. Инвестициялық салық кредитін беру туралы шешім өтініш берушінің өтініші және оған қоса берілетін құжаттар негізінде қабылданады, осы Қағидалардың қосымшасына сәйкес инвестициялық салық кредиті туралы үлгілік келісім (бұдан әрі – Үлгілік келісім) негізінде инвестициялық салық кредиті туралы келісіммен ресімделеді.
2 тарау. Инвестициялық салық кредитін беруге арналған өтінішті қабылдау және қарау тәртібі
4. Инвестициялық салық кредитін алу үшін өтініш беруші мемлекеттік кірістер органына қағаз тасымалдағышта мемлекеттік және орыс тілдерінде өтінішті мынадай құжаттармен қоса береді:
1) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжат немесе уәкілетті тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаты бар өкілге сенімхат;
2) өтініш берушінің мөрімен (бар болған жағдайда) расталған барлық қосымшалары бар инвестициялық келісімшарттың көшірмесі;

2. В Правилах используются следующие основные понятия:
1) заявитель – юридическое лицо, заключившее инвестиционный контракт с уполномоченным органом на реализацию инвестиционного проекта, предусматривающий осуществление инвестиций и предоставление инвестиционных преференций;
2) заявление – заявление на предоставление инвестиционного налогового кредита;
3) инвестиционный налоговый кредит – изменение срока уплаты налогов предстоящих периодов путем уменьшения платежей по ним в течение определенного периода на 100 (сто) процентов с последующей поэтапной уплатой суммы кредита;
4) инвестиционный контракт – договор на реализацию инвестиционного проекта, за исключением реализации инвестиционного приоритетного проекта и проекта, реализуемого по соглашению об инвестициях, предусматривающий осуществление инвестиций и предоставление инвестиционных преференций, заключенный между уполномоченным органом и заявителем;
5) орган государственных доходов – налоговый орган по месту регистрационного учета заявителя;
6) соглашение – соглашение о предоставлении инвестиционного налогового кредита между уполномоченным органом по инвестициям и заявителем об изменении срока уплаты налогов предстоящих периодов, в соответствии с которым налогоплательщикам предоставляется возможность в течение определенного срока уменьшать на 100 (сто) процентов свои платежи по налогу с последующей поэтапной уплатой суммы кредита;
7) уполномоченный орган по инвестициям – Комитет по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан;
8) график платежей – график погашения инвестиционного налогового кредита, согласованный и подписанный органом государственных доходов и заявителем, с печатями с двух сторон (при наличии).
3. Решение о предоставлении инвестиционного налогового кредита принимается на основании заявления и прилагаемых к нему документов заявителя, оформляется соглашением об инвестиционном налоговом кредите на основании Типового соглашения об инвестиционном налоговом кредите согласно приложению к настоящим Правилам (далее – Типовое соглашение).
Глава 2. Порядок приема и рассмотрения заявления на предоставление инвестиционного налогового кредита
4. Для получения инвестиционного налогового кредита заявитель обращается с заявлением на бумажном носителе в орган государственных доходов на государственном и русском языках с приложением следующих документов:
1) документ, удостоверяющий личность заявителя или доверенность на представителя с документом, удостоверяющим личность уполномоченного лица;
2) копия инвестиционного контракта со всеми приложениями, заверенная печатью юридического лица (при наличии);

3) төлемдер кестесі.
Өтініш беруші осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес инвестициялық салық кредитін өтеудің алдын ала кестесін дербес жасайды.
Төлемдер кестесіне өтініш беруші мен салық органы қол қояды және екі тараптың мөрлерімен (бар болған жағдайда) куәландырылады.
5. Мемлекеттік кіріс органы өтініш берушіден алынған құжаттарды 5 (бес) жұмыс күні ішінде қарастырады.
Өтініш беруші жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда, өтінішті қабылдау келесі жұмыс күні жүзеге асырылады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Сыртқы істер министрінің 13.03.2023 № 11-1-4/106 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6. Өтінішті қарастыру кезінде мемлекеттік кірістер органы:
1) өтініш берушіден алынған құжаттарды қарау күніне өтініш берушіде салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер бойынша берешектің және әлеуметтік төлемдер бойынша берешектің болуын немесе болмауын тексереді;
2) алдын ала төлемдер кестесін келіседі және бекітеді.
Өтініш берген күні салық берешегі және әлеуметтік төлемдер бойынша берешек болған жағдайда мемлекеттік кірістер органы 5 (бес) жұмыс күні ішінде дәлелді жауап бере отырып, кестені бекітуден бас тартады. Берілген инвестициялық салық кредитін өтеу кестесімен келіспеген жағдайда мемлекеттік кірістер органы инвестициялық салық кредитін өтеу кестесін қайтарады және өзінің ескертулерімен жазбаша жауап жібереді. мемлекеттік кірістер органының ескертулері жойылған жағдайда өтініш беруші өтінішті қайта беруге құқылы.
7. Салық берешегі болмаған жағдайда мемлекеттік кірістер органы инвестициялық салық кредитін өтеудің бекітілген кестесін, сондай-ақ осы Қағидалардың 4-тармағының 1) және 2) тармақшаларында көрсетілген өтініш беруші ұсынған құжаттарды инвестициялар жөніндегі уәкілетті органға электрондық түрде жібереді.
8. Инвестициялар жөніндегі уәкілетті орган осы Қағидалардың 7-тармағында көрсетілген құжаттарды оларды алған сәттен бастап 20 (жиырма) жұмыс күні ішінде қарастырады және инвестициялық салық кредитін беру туралы не инвестициялық салық кредитін беруден бас тарту туралы шешім қабылдайды.
9. Инвестициялық салық кредитін беруден бас тарту туралы шешім қабылданған жағдайда Инвестициялар жөніндегі уәкілетті орган шешім қабылданған сәттен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде өтініш берушіге дәлелді жауап жібереді.
10. Инвестициялар жөніндегі уәкілетті орган өтінішті қарастыру кезінде инвестициялық келісімшарттың қолданылу мерзімін және инвестициялық қызмет объектілерін пайдалануға беру мерзімдерін ескере отырып, инвестициялық салық кредитін беру мүмкіндігі тұрғысынан инвестициялық келісімшартты тексереді.

3) график платежей.
Заявитель самостоятельно составляет предварительный график платежей согласно Типовому соглашению.
График платежей подписывается заявителем и органом государственных доходов, и заверяется печатями с двух сторон (при наличии).
5. Орган государственных доходов рассматривает полученные документы заявителя в течение 5 (пяти) рабочих дней.
В случае обращения заявителя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан, прием заявления осуществляется следующим рабочим днем.
Сноска. Пункт 5 – в редакции приказа Министра иностранных дел РК от 13.03.2023 № 11-1-4/106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. При рассмотрении заявления орган государственных доходов:
1) проверяет наличие или отсутствие задолженности по налогам и другим обязательным платежам в бюджет и задолженности по социальным платежам у заявителя на дату рассмотрения полученных документов от заявителя;
2) согласовывает и утверждает предварительный график платежей.
В случае наличия налоговой задолженности и задолженности по социальным платежам на дату подачи заявления, орган государственных доходов отказывает в утверждении графика платежей с предоставлением мотивированного ответа в течение 5 (пяти) рабочих дней. В случае несогласия с предоставленным графиком платежей, орган государственных доходов возвращает график платежей и направляет письменный ответ со своими замечаниями. В случае устранения замечаний органа государственных доходов, заявитель вправе подать заявление повторно.
7. По результатам рассмотрения, в случае отсутствия налоговой задолженности, орган государственных доходов направляет в электронном виде утвержденный график платежей, а также документы, предоставленные заявителем, указанные в подпунктах 1) и 2) пункта 4 настоящих Правил в уполномоченный орган по инвестициям.
8. Уполномоченный орган по инвестициям рассматривает документы, указанные в пункте 7 настоящих Правил, в течение 20 (двадцати) рабочих дней с момента их получения и принимает решение о предоставлении инвестиционного налогового кредита либо об отказе в предоставлении инвестиционного налогового кредита.
9. В случае принятия решения об отказе в предоставлении инвестиционного налогового кредита, уполномоченный орган по инвестициям направляет мотивированный ответ заявителю в течение 10 (десяти) рабочих дней с момента принятия решения.
10. Уполномоченный орган по инвестициям при рассмотрении заявления проверяет инвестиционный контракт на предмет возможности предоставления инвестиционного налогового кредита с учетом срока действия инвестиционного контракта и сроков ввода в эксплуатацию объектов инвестиционной деятельности.

11. Инвестициялық салық кредиті инвестициялық қызмет объектісі пайдалануға берілгенге дейін инвестициялық келісімшарт шеңберінде беріледі. Егер жұмыс бағдарламасында екі және одан да көп тіркелген активтерді енгізу көзделген жағдайда инвестициялық салық кредиті жұмыс бағдарламасы бойынша бірінші тіркелген активті пайдалануға беру күніне дейін беріледі.
12. Инвестициялар жөніндегі уәкілетті орган инвестициялық салық кредитін беру туралы оң шешім қабылданған күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде инвестициялық салық кредиті туралы үлгілік келісімнің негізінде келісімнің екі данасын қол қою үшін дайындайды және оларды өтініш берушіге қол қою үшін қолма-қол жібереді.
13. Өтініш беруші келісімнің даналарын алған сәттен бастап күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде оларға қол қояды, мөрмен (бар болған жағдайда) куәландырады және инвестициялар жөніндегі уәкілетті органға жібереді.
14. Келісімге инвестициялар жөніндегі уәкілетті орган өтініш берушіден екі дананы алған күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде өтініш беруші басшысының қолымен және мөрімен (бар болған жағдайда) қол қояды және тіркейді, келісімнің бір данасы өтініш берушінің қолына жіберіледі.
15. Келісімнің екі тарап қол қойған және өтініш берушінің мөрімен (бар болған жағдайда) куәландырылған көшірмесін өтініш беруші оны алған күннен бастап күнтізбелік 5 (бес) күннен кешіктірмей мемлекеттік кірістер органына жібереді.
16. Салық міндеттемелерін төлеу кестесінің уақтылы орындалуын бақылауды мемлекеттік кірістер органы жүзеге асырады.
17. Өтініш беруші Келісімнің шарттарын бұзған жағдайда мемлекеттік кірістер органы 5 (бес) жұмыс күні ішінде мерзімінен бұрын бұзу мақсатында инвестициялар жөніндегі уәкілетті органға хабарлама жібереді.
Инвестициялық салық
кредитін алу үшін
инвестициялық
салық кредиті туралы
келісім жасасу қағидаларына
қосымша
Инвестициялық салық кредиті туралы үлгілік келісім
Астана қаласы                                     _______________________
(күні, айы, жылы)
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Инвестициялар комитетінің төрағасы ____________________________________ атынан (басшының немесе оның міндетін атқарушы тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)______________________(ережелер немесе бұйрықтар), (бұдан әрі -уәкілетті орган)
және _________________________________________________________,
(Қазақстан Республикасы заңды тұлғасының атауы, мемлекеттік тіркеу нөмірі, күні, бизнес-сәйкестендіру нөмірі) ______________________ (негізінде әрекет ететін бірінші басшының немесе өзге уәкілетті тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) _________________________, (және уәкілетті орган арасында жасалған инвестициялық келісімшарт бойынша инвестициялық жобаны іске асыруды жүзеге асыратын_____ № ____________, бұдан әрі Тараптар деп аталатын инвестициялық салық кредиті туралы осы келісімді (бұдан әрі - Келісім) жасасты.
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді – ҚР Сыртқы істер министрінің 13.03.2023 № 11-1-4/106 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

11. Инвестиционный налоговый кредит предоставляется в рамках инвестиционного контракта до ввода объекта инвестиционной деятельности в эксплуатацию. В случае если рабочей программой предусматривается ввод двух и более фиксированных активов, инвестиционный налоговый кредит предоставляется до даты ввода в эксплуатацию первого фиксированного актива по рабочей программе.
12. Уполномоченный орган по инвестициям в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня принятия положительного решения о предоставлении инвестиционного налогового кредита подготавливает для подписания два экземпляра соглашения на основании Типового соглашения и направляет их заявителю для подписания нарочно.
13. Заявитель в течение 30 (тридцати) календарных дней с момента получения экземпляров соглашения подписывает их, заверяет печатью (при наличии) и направляет в уполномоченный орган по инвестициям.
14. Соглашение подписывается и регистрируется уполномоченным органом по инвестициям в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня получения двух экземпляров от заявителя с подписью руководителя заявителя и печатью (при наличии), один экземпляр соглашения направляется заявителю нарочно.
15. Копия соглашения, подписанная обеими сторонами и заверенная печатью юридического лица (при наличии), не позднее 5 (пяти) календарных дней со дня его получения направляется заявителем в орган государственных доходов.
16. Контроль за своевременным исполнением налоговых обязательств осуществляется органом государственных доходов.
17. В случае нарушения заявителем условий соглашения, орган государственных доходов в течение 5 (пяти) рабочих дней направляет уведомление в уполномоченный орган по инвестициям в целях досрочного расторжения.
Приложение
к Правилам заключения
соглашения об инвестиционном
налоговом кредите для
получения инвестиционного
налогового кредита
Типовое соглашение об инвестиционном налоговом кредите
Сноска. Типовое соглашение с изменениями, внесенными приказом Министра иностранных дел РК от 13.03.2023 № 11-1-4/106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
город Астана
________________
(число, месяц, год)
Комитет по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан в лице его
_____________________________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя или лица, исполняющего его обязанности) действующего на основании
_____________________________________________________________________________________________________________
(далее – Уполномоченный орган) (положения или приказа) и ________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________,
(наименование юридического лица Республики Казахстан, номер, дата государственной регистрации,
бизнес-идентификационный номер) в лице (фамилия, имя, отчество (при наличии) первого руководителя или
иного уполномоченного лица), действующего на основании _________________________ (далее – Заявитель),
осуществляющего реализацию инвестиционного проекта по инвестиционному контракту между Заявителем и Уполномоченным
органом от _____ № ____________, именуемые в дальнейшем Стороны, заключили настоящее Соглашение об инвестиционном
налоговом кредите (далее – Соглашение).

1. Негізгі ұғымдар
1. Келісімде пайдаланылатын негізгі ұғымдар:
1) инвестициялық салық кредиті – Салық кодексінің 49-1-бабының 1-тармағына сәйкес кредит сомасын кейіннен кезең-кезеңімен төлей отырып, алдағы кезеңдердің салықтарын төлеу мерзімін белгілі бір кезең ішінде олар бойынша төлемдерді 100 (жүз) пайызға азайту жолымен өзгерту;
2) инвестициялық келісімшарт – инвестициялық басым жобаны және уәкілетті мемлекеттік орган мен өтініш беруші арасында жасалған, инвестицияларды жүзеге асыруды және инвестициялық преференциялар беруді көздейтін инвестициялар туралы келісім бойынша іске асырылатын жобаны іске асыруды қоспағанда, инвестициялық жобаны іске асыруға арналған шарт;
3) кірістер – пайданы, дивидендтер мен басқа да сыйақыларды қоса алғанда, инвестициялық қызметтен алынатын немесе олар төленетін нысанға қарамастан соған байланысты кірістер;
4) форс-мажор – инвестициялық келісімшартты одан әрі орындау барысын қиындататын немесе мүмкін еместігіне әкеп соғатын еңсерілмейтін күш мән-жайлары (дүлей зілзалалар, әскери іс-қимылдар, төтенше жағдай және т. б.);
5) үшінші тұлға - келісім бойынша тарап болып табылмайтын кез келген тұлға;
6) Салық кодексі – "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 29 қазандағы Кодексі";
7) төлемдер кестесі - өтініш беруші мен өтініш берушінің тіркелген жері бойынша аумақтық мемлекеттік кірістер органымен келісілген және қол қойылған, екі тараптың мөрлері бар (бар болған жағдайда) және осы Келісімге 1-қосымшаға сәйкес Келісімнің ажырамас бөлігі болып табылатын инвестициялық салық кредитін өтеу кестесі;
8) Мемлекеттік кірістер органы - өтініш берушінің тіркеу есебінің орны бойынша салық органы.
2. Келісімнің Мәні
2. Уәкілетті органның өтініш берушіге алдағы кезеңдерге қатысты, инвестициялық келісімшарт шеңберінде, төлемдер кестесі негізінде, өтініш беруші Келісімнің қолданылу мерзімі шеңберінде Салық кодексінің 51-1 бабының 2-тармағында белгіленген мынадай талаптарды сақтаған кезде корпоративтік табыс салығын және/немесе мүлік салығын төлеу мерзімін өзгерту құқығын беруі Келісімнің нысанасы болып табылады.
1) Салық кодексінің 20-бөлімінде көзделген арнайы салық режимдері қолданылмайды;
2) спирттің, алкоголь өнімінің, темекі өнімдерінің барлық түрлерін өндіру және (немесе) өткізу жүзеге асырылмайды;
3) Салық кодексінің 21 және 23-бөлімдеріне сәйкес салық салу жүзеге асырылмайды.
3. Өтініш беруші корпоративтік табыс салығы және/немесе мүлік салығы бойынша төлемдерді тең үлестермен, кезең-кезеңмен не Келісімге қосымшадағы төлемдердің түпкілікті кестесіне сәйкес инвестициялық салық кредитінің қолданылу мерзімі өткеннен кейін жылына бір рет төлейді.

1. Основные понятия
1. Основные понятия, используемые в Соглашении:
1) Инвестиционный налоговый кредит – изменение срока уплаты налогов предстоящих периодов, путем уменьшения платежей по ним в течении определенного периода на 100 (сто) процентов с последующей поэтапной уплатой суммы кредита в соответствии с пунктом 1 статьи 49-1 Налогового кодекса;
2) Инвестиционный контракт – договор на реализацию инвестиционного проекта, за исключением реализации инвестиционного приоритетного проекта и проекта, реализуемого по соглашению об инвестициях, предусматривающих осуществление инвестиций и предоставление инвестиционных преференций, заключенных между уполномоченным государственным органом и Заявителем (дата, номер);
3) доходы – доходы, получаемые от инвестиционной деятельности или связанные с ней, независимо от формы, в которой они выплачиваются, включая прибыль, дивиденды и другие вознаграждения;
4) форс-мажор – обстоятельства непреодолимой силы, осложняющие ход или приводящие к невозможности дальнейшего исполнения инвестиционного контракта (стихийные явления, военные действия, чрезвычайное положение и т.п.);
5) третье лицо – любое лицо, не являющееся Стороной по Соглашению;
6) Налоговый кодекс – Кодекс Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет";
7) График платежей – график погашения инвестиционного налогового кредита, согласованный и подписанный территориальным органом государственных доходов по месту регистрации Заявителя и Заявителем, с печатями с двух сторон (при наличии), и являющийся неотъемлемой частью Соглашения согласно Приложению к настоящему Соглашению;
8) Орган государственных доходов – налоговый орган по месту регистрационного учета Заявителя.
2. Предмет Соглашения
2. Предметом Соглашения является предоставление Уполномоченным органом Заявителю права изменить срок уплаты корпоративного подоходного налога и/или налога на имущество в отношении предстоящих периодов, в рамках инвестиционного контракта, на основании графика платежей, при соблюдении Заявителем следующих условий, установленных пунктом 2 статьи 51-1 Налогового кодекса, в рамках срока действия Соглашения:
1) не применяются специальные налоговые режимы, предусмотренные разделом 20 Налогового кодекса;
2) не осуществляет производство и (или) реализацию всех видов спирта, алкогольной продукции, табачных изделий;
3) налогообложение не осуществляется в соответствии с разделами 21 и 23 Налогового кодекса.
3. Заявитель уплачивает платежи по корпоративному подоходному налогу и/или налогу на имущество равными долями, поэтапно, либо единовременно раз в год, по истечению срока действия Инвестиционного налогового кредита в соответствии с окончательным Графиком платежей в Приложении к Соглашению.

4. Инвестициялық салық кредиті инвестициялық қызмет объектісі пайдалануға берілгенге дейін инвестициялық келісімшарт шеңберінде беріледі.
Егер жұмыс бағдарламасында екі және одан да көп тіркелген активтерді енгізу көзделген жағдайда инвестициялық салық кредиті жұмыс бағдарламасы бойынша бірінші тіркелген активті пайдалануға беру күніне дейін беріледі.
3. Салық төлемдерін азайту және төлеу тәртібі
5. Инвестициялық салық кредиті өтініш берушіге Салық кодексінің 49-1-бабы 1-тармағына сәйкес әрбір есепті кезеңде корпоративтік табыс салығы және (немесе) мүлік салығы бойынша төлемдерді 100 (жүз) пайызға азайту құқығын береді:
1) өтініш берушінің корпоративтік табыс салығы келісім жасалған жылдың 1 қаңтарынан бастап және есептей отырып, 100 (жүз) пайызға азайтылған жағдайларда жүргізіледі;
2) халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына және Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік туралы заңнамасының талаптарына сәйкес бірінші актив инвестициялық келісімшартта көрсетілген негізгі құралдардың құрамында ескерілген айдың 1-күнінен бастап және есептей отырып, салық базасына 0 (нөл) пайыз мөлшерлеме бойынша мүлік салығын есептеу негізінде жүзеге асырылады.
6. Салық кодексінің 49-1-бабының 3-тармағына сәйкес егер Өтініш берушінің шығыны болса, залалды көшіру Салық кодексінде айқындалған тәртіппен жүзеге асырылады. Бұл ретте инвестициялық салық кредитінің мерзімі ұзартылмайды.
7. Инвестициялық салық кредиті инвестициялық келісімшартта көрсетілген тіркелген активтерге қатысты ғана беріледі.
8. Корпоративтік табыс салығы бойынша инвестициялық салық кредитінің жинақталған сомасы кезең-кезеңімен, тең үлестермен не корпоративтік табыс салығы бойынша инвестициялық салық кредитінің мерзімі өткен жылдан кейінгі жылдың 1 қаңтарынан бастап төлемдер кестесіне сәйкес қатарынан 5 (бес) жыл ішінде жылына бір рет біржолғы өтеледі.
9. Мүлік салығы бойынша инвестициялық салық кредитінің жинақталған сомасы төлем кестесіне сәйкес мүлік салығы бойынша инвестициялық салық кредитінің қолданылу мерзімі өткен айдан кейінгі айдың 1-ші күнінен бастап, кезең-кезеңімен, тең үлестермен, бірақ қатарынан 3 жылдан аспайтын мерзімде өтеледі.
4. Тараптардың Құқықтары
10. Уәкілетті органның мынадай құқығы бар:
1) Өтініш берушіден өзінің барлық міндеттері мен Келісім талаптарының орындалуын талап етуге, сондай-ақ Келісімнің орындалуына қатысты ақпаратты сұратуға;
2) Уәкілетті орган туралы ережеде және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де жағдайларда жүзеге асыру.

4. Инвестиционный налоговый кредит предоставляется в рамках Инвестиционного контракта до ввода объекта инвестиционной деятельности в эксплуатацию.
В случае, если рабочей программой предусматривается ввод двух и более фиксированных активов, Инвестиционный налоговый кредит предоставляется до даты ввода в эксплуатацию первого фиксированного актива по рабочей программе.
3. Порядок уменьшения и уплаты налоговых платежей
5. Инвестиционный налоговый кредит предоставляет Заявителю право уменьшить платежи по корпоративному подоходному налогу и (или) налогу на имущество на 100 (сто) процентов в каждом отчетном периоде в соответствии с пунктом 1 статьи 49-1 Налогового кодекса путем:
1) уменьшения корпоративного подоходного налога Заявителя на 100 (сто) процентов, начиная и исчисляя с 1 января года, в котором заключено Соглашение;
2) исчисления налога на имущество по ставке 0 (ноль) процентов к налоговой базе, начиная и исчисляя с 1 числа месяца, в котором первый актив учтен в составе основных средств, указанных в Инвестиционном контракте, в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности и требованиями законодательства Республики Казахстан о бухгалтерском учете и финансовой отчетности.
6. В соответствии с пунктом 3 статьи 49-1 Налогового кодекса если Заявитель имеет убыток, перенос убытка осуществляется в порядке, определенном Налоговым кодексом. При этом срок Инвестиционного налогового кредита не продлевается.
7. Инвестиционный налоговый кредит предоставляется только в отношении фиксированных активов, указанных в Инвестиционном контракте.
8. Накопленная сумма Инвестиционного налогового кредита по корпоративному подоходному налогу погашается поэтапно, равными долями, либо единовременно раз в год в течении но не более 5 (пяти) последовательных лет согласно Графику платежей, начиная с 1 января года, следующего за годом истечения срока инвестиционного налогового кредита по корпоративному подоходному налогу.
9. Накопленная сумма Инвестиционного налогового кредита по налогу на имущество погашается поэтапно, равными долями, в течении но не более 3 (трех) последовательных лет, согласно Графику платежей, начиная с 1 числа месяца, следующего за месяцем в котором истек срок действия Инвестиционного налогового кредита по налогу на имущество.
4. Права Сторон
10. Уполномоченный орган имеет право:
1) требовать от Заявителя исполнение всех своих обязанностей и условий Соглашения, а также запрашивать информацию, касающуюся исполнения Соглашения;
2) иное, предусмотренное Положением об Уполномоченном органе и законодательством Республики Казахстан.

11. Өтініш берушінің мынадай құқығы бар:
1) Келісімнің шарттарына және Қазақстан Республикасының заңнамасына қайшы келмейтін кез келген әрекетті жүзеге асыру;
2) мемлекеттік кірістер органымен келісу және бекіту бойынша төлемдер кестесін дербес жасау және айқындау.
5. Тараптардың міндеттері
12. Уәкілетті орган өз құзыреті шегінде келісім жасасу арқылы инвестициялық салық кредитін беруге және Келісімді орындау шарттарын адал сақтауға міндеттенеді.
13. Өтініш беруші:
1) салық органында алдын ала төлемдер кестесін дербес жасауға және бекітуге, содан кейін инвестициялық салық кредиті аяқталғаннан кейін Мемлекеттік кірістер органына төлемдердің түпкілікті кестесін ұсынуға;
2) Келісімді орындау шарттарын адал сақтауға;
3) Келісімнің қолданылу мерзімі ішінде өзіне қатысты инвестициялық салық кредиті кредит берілген жабдықты немесе өзге де мүлікті иеліктен шығармауға не үшінші тұлғалардың иеленуіне, пайдалануына немесе билік етуіне бермеуге;
4) Келісімге сәйкес оларға қатысты инвестициялық салық кредиті кредит берілген салықтар бойынша бөлек салық кредиті есепке алуды жүргізуге;
5) инвестициялық салық кредитінің қолданылу мерзімі өткеннен кейін төлемдер кестесіне сәйкес өтеу тәртібін сақтауға;
6) екі тарап қол қойған Келісімнің көшірмесін оны алған күннен бастап күнтізбелік 5 (бес) күннен кешіктірмей мөрімен (бар болған жағдайда) мемлекеттік кірістер органына жіберуге;
7) салықтар бойынша, оның ішінде корпоративтік табыс салығы мен мүлік салығы бойынша қаржылық есептілікті уақтылы тапсыруға қатысты Салық кодексінің барлық талаптарын сақтауға міндеттенеді.
6. Тараптардың жауапкершілігі
14. Егер Келісім талаптарының орындалмауы форс-мажорлық мән-жайлардың нәтижесі болып табылса, Тараптар ол үшін жауапты болмайды.
15. Келісімнің 2-тармағында көрсетілген негіз бойынша мерзімінен бұрын тоқтатылған жағдайда Өтініш беруші Келісімге сәйкес бұрын төленбеген салықтар мен өсімпұлдардың барлық сомасын төлеуге міндетті.
16. Өтініш беруші Келісімнің 13-тармағының 2) тармақшасында көзделген талаптарды бұзуына байланысты мерзімінен бұрын бұзған жағдайда Өтініш беруші Келісімге сәйкес бұрын төленбеген барлық салық сомаларын, сондай-ақ мүлік салығына қатысты келісімді жасасудан бастап оны бұзғанға дейінгі кезең үшін төлем күніне Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің базалық мөлшерлемесінің 1,25 еселенген мөлшерінде Келісімнің қолданылуының әрбір күнтізбелік күні үшін есепке жазылған тиісті өсімпұлдарды төлеуге міндетті және келіседі.
7. Құпиялылық

11. Заявитель имеет право:
1) предпринимать любые действия, не противоречащие условиям Соглашения и законодательству Республики Казахстан для его реализации;
2) самостоятельно составлять и определять График платежей, который по согласованию и утверждению с органом государственных доходов.
5. Обязанности сторон
12. Уполномоченный орган в пределах своей компетенции обязуется посредством заключения Соглашения предоставить инвестиционный налоговый кредит и добросовестно соблюдать условия исполнения Соглашения.
13. Заявитель обязуется:
1) самостоятельно составить и утвердить в налоговом органе предварительный График платежей, а затем предоставить окончательный График платежей в орган государственных доходов, после завершения инвестиционного налогового кредита;
2) добросовестно соблюдать условия исполнения Соглашения;
3) в течение срока действия Соглашения не отчуждать либо передавать во владение, пользование или распоряжение третьим лицам оборудование или иное имущество, в отношении которого был предоставлен Инвестиционный налоговый кредит;
4) вести раздельный налоговый учет по налогам, в отношении которых был предоставлен Инвестиционный налоговый кредит в соответствии с Соглашением;
5) по истечении срока действия Инвестиционного налогового кредита, соблюдать порядок погашения согласно Графику платежей;
6) направить копию Соглашения, подписанного обеими Сторонами, с печатью (при наличии) не позднее 5 (пяти) календарных дней со дня его получения в орган государственных доходов;
7) соблюдать все требования Налогового кодекса в отношении своевременной сдачи финансовой отчетности по налогам, в том числе и по корпоративному подоходному налогу и налогу на имущество.
6. Ответственность сторон
14. Стороны не несут ответственность за неисполнение условий Соглашения, если оно явилось результатом форс-мажорных обстоятельств.
15. В случае досрочного прекращения по основанию, указанному в пункте 2 Соглашения, Заявитель обязан уплатить все неуплаченные ранее в соответствии с Соглашением суммы налогов и пени.
16. В случае досрочного расторжения в связи с нарушением Заявителем условия, предусмотренного в подпункте 2) пунктом 13 Соглашения, Заявитель обязан и согласен уплатить все неуплаченные ранее в соответствии с Соглашением суммы налогов, а также соответствующие пени, начисленные за каждый календарный день действия Соглашения в размере 1,25-кратной базовой ставки Национального Банка Республики Казахстан на дату платежа за период от заключения до расторжения Соглашения.
7. Конфиденциальность

17. Тараптар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келісімге қатысты барлық құжаттар, ақпарат және есептер бойынша құпиялылық шарттарын сақтайды.
18. Тараптардың ешқайсысы екінші Тараптың жазбаша келісімін алмай, Келісімнің мазмұнына қатысты ақпаратты ашуға құқылы емес:
1) ақпарат сот талқылауы барысында пайдаланылады;
2) банк немесе өзге қаржы ұйымы осындай ақпараттың құпиялылық шарттарын сақтау міндеттемесін өзіне алған жағдайда ақпарат банкке немесе Келісім бойынша тарап қаржы қаражатын алатын өзге қаржы ұйымына беріледі.
8. Мерзімінен бұрын тоқтату және бұзу
19. Инвестициялық келісімшартты мерзімінен бұрын тоқтату келісімді мерзімінен бұрын тоқтатуға әкеп соғады.
20. Келісімнің қолданылуы тараптардың келісімі бойынша мерзімінен бұрын тоқтатылады.
21. Келісімнің қолданылу мерзімі мынадай жағдайларда мерзімінен бұрын тоқтатылады:
1) салық төлеуші Инвестициялық салық кредиті берілген салықтардың барлық сомасы мен өсімпұлды төлеген кезде;
2) Өтініш беруші Салық органы белгілеген Келісімнің шарттарын бұзған жағдайларда;
3) сот шешімі бойынша.
22. Келісімнің 21-тармағының 3) тармақшасында көзделген жағдайда уәкілетті орган өтініш берушіге хабарламаны алған күннен бастап екі ай ішінде тиісті бұзушылықтарды жоюды талап ете отырып, Келісімнің талаптарын орындамағаны және/немесе тиісінше орындамағаны туралы хабарлама жібереді.
23. Келісімнің 21-тармағында көрсетілген негіздер бойынша келісімді бұзу туралы ақпаратты уәкілетті орган мемлекеттің экономикалық мүдделерін қорғауды қамтамасыз ету мақсатында тиісті шаралар қабылдау үшін мемлекеттік кірістер органына жібереді.
9. Дауларды шешу
24. Тараптар арасында даулар мен келіспеушіліктер туындаған жағдайда Тараптар дауларды келіссөздер жолымен реттеу үшін барлық күш-жігерін жұмсауға тиіс.
25. Тараптар келісімге қол жеткізбеген жағдайда дауларды шешу Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес сот тәртібімен жүзеге асырылады.
26. Тараптар туындаған даулар мен келіспеушіліктер толық шешілгенге дейін Келісімде белгіленген міндеттемелерді орындаудан босатылмайды.
10. Қолданылатын құқық
27. Келісімнің ережелері Қазақстан Республикасының қолданыстағы құқығымен реттеледі және түсіндіріледі.
11. Келісімнің қолданылу мерзімі
28. Келісім уәкілетті органда тіркелген сәттен бастап күшіне енеді және Тараптар өз міндеттемелерін толық орындағанға дейін қолданылады.
12. Келісім тілі
29. Келісімнің мәтіні, оған қоса берілетін өзгерістер, қосымшалар, қосымша құжаттар мемлекеттік және орыс тілдерінде жасалады. Барлық даналар тең түпнұсқалы болып табылады және бірдей заңды күшке ие.

17. В соответствии с законодательством Республики Казахстан Стороны соблюдают условия конфиденциальности по всем документам, информации и отчетам, относящимся к Соглашению.
18. Ни одна из Сторон не вправе раскрывать информацию, касающуюся содержания Соглашения, без получения письменного согласия другой Стороны, кроме случаев, когда:
1) информация используется в ходе судебного разбирательства;
2) информация представляется банку или иной финансовой организации, у которой Сторона по Соглашению, получает финансовые средства, при условии, что такой банк или финансовая организация берут на себя обязательство соблюдения условий конфиденциальности такой информации.
8. Досрочное прекращение и расторжение
19. Досрочное прекращение Инвестиционного контракта влечет досрочное прекращение Соглашения.
20. Действие Соглашения досрочно прекращается по соглашению сторон.
21. Срок действия Соглашения прекращается досрочно в случаях:
1) уплаты налогоплательщиком всей суммы налогов и пени, в отношении которых был предоставлен Инвестиционный налоговый кредит;
2) нарушения Заявителем условий Соглашения, установленных Налоговым органом;
3) по решению суда.
22. В случае, предусмотренном в подпункте 3) пункта 21 Соглашения, Уполномоченный орган направляет уведомление Заявителю о неисполнении и/или ненадлежащем исполнении условий Соглашения с требованием устранения соответствующих нарушений в течении 2 (двух) месяцев со дня получения уведомления.
23. Информация о расторжении Соглашения по основаниям, указанным в пункте 21 Соглашения, направляется Уполномоченным органом в целях обеспечения защиты экономических интересов государства в орган государственных доходов для принятия соответствующих мер.
9. Разрешение споров
24. В случае возникновения споров и разногласий между Сторонами, Стороны должны приложить все усилия для урегулирования споров путем переговоров.
25. В случае недостижения Сторонами согласия, разрешение споров осуществляется в судебном порядке в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
26. Стороны не освобождаются от выполнения обязательств, установленных Соглашением, до полного разрешения возникших споров и разногласий.
10. Применимое право
27. Положения Соглашения регулируются и толкуются действующим правом Республики Казахстан.
11. Срок действия Соглашения
28. Соглашение вступает в силу с момента его регистрации в Уполномоченном органе и действует до полного исполнения Сторонами своих обязательств.
12. Язык Соглашения
29. Текст Соглашения, изменения, приложения, дополнительные документы, прилагаемые к нему, составляются на государственном и русском языках. Все экземпляры являются равно аутентичными и имеют одинаковую юридическую силу.

13. Қосымша ережелер
30. Келісімге Қазақстан Республикасының Астана қаласында __ _____ __ күні Тараптардың уәкілетті өкілдері қол қойды.
Ескерту. 30-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Сыртқы істер министрінің 13.03.2023 № 11-1-4/106 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
31. Келісімге кез келген өзгерістер мен толықтырулар Келісім жасасу нысанында жасалады.
32. Келісіммен реттелмеген бөлігінде Тараптар Қазақстан Республикасының заңнамасын басшылыққа алады.
Уәкілетті орган:
Қолы ________ М.О.
Өтініш беруші:
Қолы ________
Инвестициялық салық кредиті
туралы үлгілік келісімге
қосымша
Салық төлеуші
Мемлекеттік кірістер органы
Уәкілетті лауазымды тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы
Уәкілетті лауазымды тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы
Мөр (бар болған жағдайда)
Мөр
Төлем кестесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – ҚР Сыртқы істер министрінің 13.03.2023 № 11-1-4/106 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
________ бастап ________ дейінгі кезеңде корпоративтік табыс салығы бойынша жинақталған кредиттің жалпы сомасы ____________ теңгені құрайды (жазбаша).
________ бастап ________ дейінгі мүлік салығы бойынша жинақталған кредиттің жалпы сомасы ____________ теңгені құрайды (жазбаша).
Корпоративтік табыс салығы бойынша инвестициялық салық кредитін төлеудің соңғы мерзімі: "__"________20__ ж.
Мүлік салығы бойынша инвестициялық салық кредитін төлеудің соңғы мерзімі: "__"________________ 20__ж.
Төлем күні
КБК
Берешек сомасы
Өтеуге қалдық
1
2
3
4
Өтініш беруші: қолы және мөрі (бар болған жағдайда)
Мемлекеттік кірістер органы (жазу керек): қолы және мөрі

13. Дополнительные положения
30. Соглашение подписано __ _________ ____ года в городе Астана, Республика Казахстан, уполномоченными представителями Сторон.
Сноска. Пункт 30 – в редакции приказа Министра иностранных дел РК от 13.03.2023 № 11-1-4/106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
31. Любые изменения и дополнения к Соглашению совершаются в той же форме, что и заключение Соглашения.
32. В части, неурегулированной Соглашением, Стороны руководствуются законодательством Республики Казахстан.
Уполномоченный орган:
Подпись ________ М.П.
Заявитель:
Подпись ________
Приложение
к Типовому соглашению
об инвестиционном налоговом кредите
Сноска. Приложение – в редакции приказа Министра иностранных дел РК от 13.03.2023 № 11-1-4/106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Налогоплательщик
Орган государственных доходов
Фамилия, имя, отчество (при наличии) и подпись уполномоченного должностного лица
Фамилия, имя, отчество (при наличии) и подпись уполномоченного должностного лица
Печать (при ее наличии)
Печать
График платежей
Общая сумма накопленного кредита по корпоративному подоходном налогу за период с_____ по ______ составляет ____________ (прописью) тенге.
Общая сумма накопленного кредита по налогу на имущество за период с __ по___ составляет (прописью) тенге.
Окончательный срок оплаты инвестиционного налогового кредита по корпоративному подоходному налогу: "___"_______________20__ г.
Окончательный срок оплаты инвестиционного налогового кредита по налогу на имущество: "___"________________ 20__г.
Дата платежа
КБК
Сумма задолженности
Остаток к погашению
1
2
3
4
Заявитель: подпись и печать (при наличии)
Орган государственных доходов (следует прописать): подпись и печать