Тасқала ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 2 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 5978 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 қарашадағы № 275 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 27.11.2025 № 275 қаулысымен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тасқала ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Тасқала ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы №140 "Тасқала ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5211 тіркелген, 2018 жылғы 7 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік кұқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы (Т.Шакиров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Халауединге жүктелсін.
5. Осы қаулы 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Халелов
"КЕЛІСІЛДІ"
Батыс Қазақстан облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің Тасқала ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
_________________ А.Айтасов

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Таскалинского района
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 января 2020 года № 5978. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 27 ноября 2025 года № 275
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 27.11.2025 № 275 (вводится в действие с 01.01.2026).
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Таскалинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Таскалинского района от 29 мая 2018 года № 140 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5211, опубликованное 7 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Таскалинского района (Т.Шакиров) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Халауедина.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района А. Халелов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
государственных доходов по
Таскалинскому району департамента
государственных доходов по
Западно-Казахстанской области
_____________________ А.Айтасов