Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 100 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 мамырда № 6284 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 17 қарашадағы № 304 қаулысымен
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 07.09.2022 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1-бабы 3) тармақшасына сәйкес, "Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 18 қаңтардағы № 04/113 ұсынымы негізінде Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес шаруашылық жүргізуші субъектілердің аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, жатаған у кекіре бойынша карантинді аймақ белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 07.09.2022 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Карантиндік режимді енгізе отырып, Айыртау, Ақжар, Аққайың, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумағында карантинді аймақты белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысының (2017 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4032 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 мая 2020 года № 6284. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2025 года № 304
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 07.09.2022 № 199 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", на основании представления государственного учреждения "Северо-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 18 января 2020 года № 04/113 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима по горчаку ползучему на территориях хозяйствующих субъектов, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата СевероКазахстанской области от 07.09.2022 № 199 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об установлении карантинной зоны на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, Кызылжарского, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Уалихановского, Шал акына с введением карантинного режима" от 5 января 2017 года № 1 (опубликовано 27 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4032).

3. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.

3. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на Интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
К. Аксакалов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірі № 100 қаулысына қосымша
Карантиндік режимді енгізе отырып, жатаған укекіре бойынша карантинді аймақ белгіленетін шаруашылық жүргізуші субъектілер

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
К. Аксакалов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 100
Карантинная зона с введением карантинного режима по горчаку ползучему на территориях хозяйствующих субъектов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 07.09.2022 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 04.08.2023 № 124 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 29.05.2024 № 145 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Аудан атауы
Шаруашылық атауы
Залалданған аудан, гектар
Өңдеуге жататын аудан, гектар
1
Айыртау
"Достық Дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 07.09.2022 № 199 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 04.08.2023 № 124 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 29.05.2024 № 145 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование района
Наименование хозяйства
Площадь заражения, гектар
Площадь под обработку, гектар
1
Айыртауский
Товарищество с ограниченной ответственностью "Достық Дән"