Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 – 2022 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 227/68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 240/72 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 наурызда № 6768 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 227/68 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6693 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 491658 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6002 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2246 мың теңге;
трансферттер түсімі – 483410 мың теңге;
2) шығындар – 502545 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10887 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10887 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Калыбаев
Шарбақты аудандық мәслихатының хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 227/68 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 19 марта 2020 года № 240/72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 марта 2020 года № 6768. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 227/68 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6693, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 491658 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6002 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2246 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 483410 тысяч тенге;
2) затраты – 502545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10887 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10887 тысяч тенге.";
приложения 7, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Щербактинского районного маслихата Д. Калыбаев
Секретарь Щербактинского районного маслихата С. Шпехт
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата