Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 1/59 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 6822 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6680 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) № 1/55 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5169147 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 615848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2800 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 1331 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 4549168 мың теңге;
2) шығындар - 5220005 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 917527 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 946873 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 29346 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -968385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 968385 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 17993 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің жалпы сомасы 164413 мың теңге есепке алынсын, соның ішінде:
- мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға жалпы сомасы 18500 мың теңге;
- мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының ағымдағы ұстауға жалпы сомасы 25875 мың теңге;
- оқушыларды тасымалдау үшін автокөлік құралын ағымдағы жөндеуге жалпы сомасы 471 мың теңге;
- кентішілік автомобиль жолдарын ұстауға жалпы сомасы 6220 мың теңге;
- көше жарықтандыруын ағымдағы жөндеуге жалпы сомасы 7800 мың теңге;
- ағымдағы және күрделі сипаттағы өзге де шығындарға жалпы сомасы 105547 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 1/55 "О Майском районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 29 апреля 2020 года № 1/59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 апреля 2020 года № 6822. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 1/55 "О Майском районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6680, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 5169147 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 615848 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 2800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1331 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4549168 тысяч тенге;
2) затраты - 5220005 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 917527 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 946873 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 29346 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -968385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 968385 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 17993 тысяч тенге.";
3) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, сел Акжар и Майтубек в общей сумме 164413 тысяч тенге, в том числе:
- на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования в общей сумме 18500 тысяч тенге;
- на текущее содержание государственных организаций дошкольного образования в общей сумме 25875 тысяч тенге;
- на текущий ремонт автотранспортного средства для подвоза учащихся в общей сумме 471 тысяч тенге;
- на содержание внутрипоселковых автомобильных дорог в общей сумме 6220 тысяч тенге;
- на текущий ремонт уличного освещения в общей сумме 7800 тысяч тенге;
- на прочие расходы текущего и капитального характера в общей сумме 105547 тысяч тенге.";

4) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Қаратерек ауылдық округінің бюджетіне оқушыларды тасымалдау үшін автокөлік құралдарын сатып алуға арналған нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасы 9650 мың теңге есепке алынсын.";
5) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым жөніндегі іс-шараларды іске асыруға арналған нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасы 265567 мың теңге есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.

4) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты бюджету Каратерекского сельского округа на приобретение автотранспортного средства для подвоза учащихся в сумме 9650 тысяч тенге.";
5) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в сумме 265567 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.