Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қаңтарда № 5691 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) Бұқар жырау аудан әкімдігінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 2 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5080 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтардағы № 2 (1293) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 29 желтоқсанда жарияланған);
2) Бұқар жырау аудан әкімдігінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 3 "Аудан әкімінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 2 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5332 болып тіркелген, 2019 жылғы 1 маусымдағы № 22 (1313) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 23 мамырда жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Алия Елубаевна Шайкеноваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Мамалинов
Аудан әкімінің
2020 жылғы 27 қаңтардағы
№1 шешіміне қосымша
Бұқар жырау ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 21.05.2026 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Реттік нөмір №
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің №
Орналасқан жері
Учаскенің орналасқан мекенжайы
Учаскенің қызмет көрсететін аумағы
1
Бұқар жырау
416
Ботақара кенті
Мәдениет үйінің ғимараты, Қазыбек би 52 көшесі
Нұркен Әбдіров көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Қазыбек би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а,63,64, 65, 66, 67, 68, 70, 86, 88, 90.

Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27 января 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 января 2020 года № 5691.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Бухар-Жырауского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения:
1) решение акима Бухар-Жырауского района от 6 декабря 2018 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5080, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 12 января 2019 года № 2 (1293), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2018 года);
2) решение акима Бухар-Жырауского района от 13 мая 2019 года № 3 "О внесении изменения в решение акима района от 6 декабря 2018 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5332, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 1 июня 2019 года № 22 (1313), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 мая 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Шайкенову Алию Елубаевну.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Ш. Мамалинов
Приложение к решению
акима района
от 27 января 2020 года № 1
Избирательные участки на территории Бухар-Жырауского района
Сноска. Приложение – в редакции решения акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 21.05.2026 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ порядковый номер
Наименование района
№ избирательного участка
Место расположение
Адрес местонахождения участка
Обслуживаемая территория участка
1
Бухар-Жырауский
416
поселок Ботакара
Здание дома культуры, улица Казыбек би 52
улица Нуркена Абдирова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
улица Казыбек би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а,63,64, 65, 66, 67, 68, 70, 86, 88, 90.

Сарыарқа көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22.
Әуэзов көшесі: 1, 1а, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 4а,4б, 4В, 4д, 5, 5А, 5Б, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7В, 7Г, 8, 8В, 9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 11а, 11б, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Жамбыл көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
Мұстафин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24. Бәйтерек көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22.
улица Достык: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 19,23,27,28.
Мәншүк Мәметова көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8б, 8г, 8д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23,24, 25, 27, 28, 29, 30,30а, 31, 32а, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 41а, 44, 45, 46,48.
Жұмабек Ташенов көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33,31.
улица Айтеке би: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21.
Төле би көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16.
Женіс көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9в, 9г, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 21, 23.
Улица Доскей: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
Абылай хан көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15,16, 17,19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 32, 33, 35, 37, 39б, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54.
2
Бұқар жырау
417
Ботақара кенті
Ю.Гагарин атындағы орта мектеп, Әлихан Бөкейхан 7 көшесі
Құрманғазы көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Амангелді көшесі: 1, 2а, 3, 4, 4А, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 55.
Әлихан Бөкейхан көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 16/2,16/3. 18, 20, 22, 24.
Нұра көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Шопанай көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 21Б, 22, 24.
Бауыржан Момышұлы көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25.
Сейфуллин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35.

улица Сарыарка: 1, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22.
улица Ауэзова: 1, 1а, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 4а,4б, 4В, 4д, 5, 5А, 5Б, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7В, 7Г, 8, 8В, 9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 11а, 11б, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
улица Джамбула: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
улица Мустафина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24. улица Байтерек: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22.
улица Достык: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 19,23,27,28.
улица Мәншүк Мәметова: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8б, 8г, 8д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23,24, 25, 27, 28, 29, 30,30а, 31, 32а, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 41а, 44, 45, 46,48.
улица Жумабек Ташенова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33,31.
улица Айтеке би: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21.
улица Толе би: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16.
Улица Женис: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9в, 9г, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 21, 23.
Улица Доскей: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
Улица Абылай хана: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15,16, 17,19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 32, 33, 35, 37, 39б, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54.
2
Бухар-Жырауский
417
поселок Ботакара
Здание средней школы имени Ю. Гагарина, улица Алихан Бокейхан 7
Улица Курмангазы: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Улица Амангельды: 1, 2а, 3, 4, 4А, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 55.
Улица Алихан Бокейхан: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 16/2,16/3. 18, 20, 22, 24.
Улица Нуринская: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Улица Шопанай: 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 21Б, 22, 24.
Улица Бауыржан Момышулы: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25.
Улица Сейфуллина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35.

Абай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 39, 40А.
Мәшһүр Жүсіп көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83.

Улица Абая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 39, 40А.
улица Машһүр Жүсіп: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83.

Сатпаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77,78, 79, 80.
Төрегожин көшесі: 2, 3А, 4, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14.
Күләш Байсеитова көшесі; 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.

улица Сатпаева: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77,78, 79, 80.
улица Торегожина: 2, 3А, 4, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14.
улица Куляш Байсеитовой; 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.

Бұқар жырау көшесі: 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 67, 74, 76, 78, 80, 81, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 117а, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 126, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183.
Ботақара станциясы.
3
Бұқар жырау

улица Бухар-Жырау: 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 67, 74, 76, 78, 80, 81, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 117а, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 126, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183.
станция Ботакара.
3
Бухар-Жырауский

Фабричная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64.
Садовая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 37,37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67а, 68, 69, 70.
Гагарин көшесі: 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 32, 34, 36, 52а, 54.
Доскей көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 29а,30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38а, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61.
Тәуелсіздік көшесі: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 52, 69, 72, 73, 74, 74а, 75.
Мира көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,16.
12
Бұқар жырау
427
Доскей ауылы
Мектеп ғимараты, Асылбекова 1А көшесі
Титова көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92.
Асылбеков көшесі: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51.

улица Фабричная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64.
улица Садовая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 37,37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67а, 68, 69, 70.
улица Гагарина 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 32, 34, 36, 52а, 54.
улица имени Доскея: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 29а,30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38а, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61.
улица Тауелсиздик: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 52, 69, 72, 73, 74, 74а, 75.
улица Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,16.
12
Бухар-Жырауский
427
село Доскей
Здание школы, улица Асылбекова 1А
улица Титова: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92.
улица Асылбекова: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51.

Абилхасен көшесі: 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19,20 ,21, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 36а, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48а, 50, 54, 54а, 58, 60, 64, 66, 70.
Школьная көшесі: 1, 1а, 2, 2б, 3, 3а,4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 16а, 17, 18, 27, 36, 37, 38, 39, 40.
Набережная көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 12, 14, 15, 18, 20, 24, 28.
Аққұдық қыстағы.
Трудовое ауылы.
13
Бұқар жырау

улица Абилхасена: 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19,20 ,21, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 36а, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48а, 50, 54, 54а, 58, 60, 64, 66, 70.
улица Школьная: 1, 1а, 2, 2б, 3, 3а,4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 16а, 17, 18, 27, 36, 37, 38, 39, 40.
улица Набережная: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 12, 14, 15, 18, 20, 24, 28.
зимовка Аккудук.
село Трудовое.
13
Бухар-Жырауский

464
Жанаөзен уылы
Клуб ғимараты, Новоузенска 38 көшесі
Жанаөзен ауылыдық округі: Жанаөзен ауылы, Стан ауылы, Севан ауылы.

464
село Новоузен-ка
Здание клуба, улица Новоузенская 38
Новоузенский сельский округ: село Новоузенка, село Стан, село Севан.