Салық салу объектіcінің Егіндікөл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № а-11/220 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 8226 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қарашадағы № А-11/158 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 24.11.2025 № А-11/158 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Салық салу объектіcінің Егіндікөл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарыҚ. А. Шынтеміровке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы
Егіндікөл ауданының
әкімі
Е.Исабеков
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Егіндікөл ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Т.Ахметуллин
2020 жылғы
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ а-11/220 қаулысына
1 қосымша
Салық салу объектіcінің Егіндікөл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Аймақ тар нөмірі
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
Егіндікөл ауылы
I
Береговая көшесі 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49; Гагарин көшесі 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20А, 22; Жамбыл көшесі; Комсомольская көшесі; Ленин көшесі 2, 2А, 2Б, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 36, 36А; Мир көшесі; Набережная көшесі; Новая көшесі; Октябрьская көшесі; Победы көшесі; Приозерная көшесі 10, 11, 12, 14; Пушкин көшесі 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28; Спортивная көшесі; Школьная көшесі; Микрорайон көшесі.

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Егиндыкольского района
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 30 ноября 2020 года № а-11/220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 декабря 2020 года № 8226. Утратило силу постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 24 ноября 2025 года № А-11/158
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 24.11.2025 № А-11/158 (вводится в действие с 01.01.2026)
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Егиндыкольского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шинтемирова К.А..
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Егиндыкольского
района Акмолинской области
Е.Исабеков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Егиндыкольскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
Т.Ахметуллин
2020 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от 30 ноября 2020 года
№ а-11/220
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Егиндыкольского района
Номер зон
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
село Егиндыколь
I
улица Береговая 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49; улица Гагарина 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20А, 22; улица Джамбула; улица Комсомольская; улица Ленина 2, 2А, 2Б, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 36, 36А; улица Мира; улица Набережная; улица Новая; улица Октябрьская; улица Победы; улица Приозерная 10, 11, 12, 14; улица Пушкина 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28; улица Спортивная; улица Школьная; улица Микрорайон.

1,85
II
Водопроводная көшесі; Жақубаев көшесі; Зеленая көшесі; Казахская көшесі; Киров көшесі; Линейная көшесі 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25; Медиков көшесі; Стадионная көшесі; Станционная көшесі; Транспортная көшесі; Элеваторная көшесі; Южная көшесі.
1,65
III
Береговая көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Восточная көшесі; Гагарин көшесі 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Калинин көшесі; Ленин көшесі 35, 37, 38А, 39, 40, 42; Молодежная көшесі; Приозерная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Пушкин көшесі 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Северная көшесі; Степная көшесі; Целинная көшесі.
1,65
IV
Гагарин көшесі 1, 1Г, 3, 3А, 3Б, 3В, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 21Б, 21В, 21Г, 21Д, 21Е, 23, 25, 27А, 29, 1296, 2945; Пушкин көшесі 2.
1,45
V
Абай көшесі; Дорожная көшесі; Линейная көшесі 2, 4, 6, 8; Нефтебазовская көшесі; Пролетарская көшесі.
1,45
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ а-11/220 қаулысына
2 қосымша
Салық салу объектіcінің Егіндікөл ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Аймақтар нөмері
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
I
Полтавское ауылы
1,35
Спиридоновка ауылы
1,35
Бауман ауылы
1,35
Ұзынкөл ауылы
1,35
II
Буревестник ауылы

1,85
II
улица Водопроводная; улица Джакубаева; улица Зеленая; улица Казахская; улица Кирова; улица Линейная 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25; улица Медиков; улица Стадионная; улица Станционная; улица Транспортная; улица Элеваторная; улица Южная.
1,65
III
улица Береговая 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Восточная; улица Гагарина 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; улица Калинина; улица Ленина 35, 37, 38А, 39, 40, 42; улица Молодежная; улица Приозерная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Пушкина 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Северная; улица Степная; улица Целинная.
1,65
IV
улица Гагарина 1, 1Г, 3, 3А, 3Б, 3В, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 13Б, 13В, 13Г, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 21Б, 21В, 21Г, 21Д, 21Е, 23, 25, 27А, 29, 1296, 2945; улица Пушкина 2.
1,45
V
улица Абая; улица Дорожная; улица Линейная 2, 4, 6, 8; улица Нефтебазовская; улица Пролетарская.
1,45
Приложение 2
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от 30 ноября 2020 года
№ а-11/220
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Егиндыкольского района
Номер зон
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
I
село Полтавское
1,35
село Спиридоновка
1,35
село Бауманское
1,35
село Узынколь
1,35
II
село Буревестник